Tatuaż kokardka - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz kokartke?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z kokartką?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż kokardka

Istnieje wiele różnych rodzajów tatuaży na każdy gust, w różnych stylach i kolorach.


Tatuaże można z grubsza podzielić na trzy kategorie: męskie, żeńskie i unisex. Męskie tatuaże są wypełnione brutalnymi elementami i bardziej agresywnymi barwami, które mówią o odwadze, sile, ochronie itp. Jeśli chodzi o unisex tattoo są to obrazy, które będą wyglądać równie dobrze na ciele mężczyzn, jak i kobiet. Tatuaże damskie wyróżniają się delikatnością, wdziękiem i seksualnością. Na przykład wytatuowana kokardka na ciele mężczyźny będzie wyglądać wyjątkowo śmiesznie, ale na ciele kobiety tylko podkreśli jej delikatność, a nawet efektowność stylu. Takie tatuaże symbolizują kobiecość, seksualność, blask i pozytywność, w zależności od rozmiaru kokardki i jej kolorystyki.

Tatuaż kokardka

Różnorodność kokardek

Wizerunki kokardek mogą być różne, ponieważ ich liczba jest dość duża i często spotykana w życiu codziennym.


Istnieje wiele rzeczy zrobionych w postaci kokardek (broszki, kolczyki, wisiorki itp.), które zdobią ubrania, buty lub torebki. Jednocześnie główną rolą tego symbola jest pomnażanie piękna, sprawianie, że zwykłe rzeczy są bardziej eleganckie i oryginalne. Tatuaż z dziewczęcym motywem przyciąga swoją prostotą i niezwykłą urodą. Pod względem popularności tatuaże z kokardami należą do tej samej kategorii, co kwiaty, serca, gwiazdy i motyli. Kokardka uważana jest za dość jaskrawy i piękny symbol, który świetnie wygląda zarówno bez, jak i z elementami dodatkowymi. Kokarda w tatuażu może mieć różne kształty, kolory, różne rozmiary i realizowana jest na różnych częściach ciała. Rysunek na ciele kobiety mówi przede wszystkim o czułości i pięknie, jednocześnie dodawając właścicielce odrobinę seksualności.

Tatuaż z kokardą jest również idealny dla skromnych dziewczyn, ponieważ obraz wcale nie niesie ze sobą negatywnych skojarzeń, wręcz przeciwnie. Ponadto tatuaż można wykonać o mniejszym rozmiarze, aby w razie potrzeby można go było łatwo ukryć pod ubraniem. Najczęściej dziewczyny wolą mieć taki wzór na nadgarstkach, kostkach, stopach, brzuchu, pod klatką piersiową lub z boku. Bardzo oryginalnie prezentuje się również kokardka na karku.

Tatuaż kokardka
Tatuaż kokardka

Różnice obrazu

Z reguły kokardka lub jej obraz wywołuje u człowieka emocje radości, ponieważ wszyscy kojarzymy je ze świętami.


Ludzie, którzy wolą tatuaże z wizerunkiem kokardki są życzliwi, pozytywnie nastawieni do ludzi i świata. Są to ludzie, którzy odzwierciedlają radość i zabawę. Zwykle dziewczyny nadają tatuażowi swoje szczególne znaczenie, może to być wspomnienie ciekawych chwil lub ważnego dla nich wydarzenia. Nie ma szczególnych ograniczeń w nakładaniu wzoru na ciało, każdy może wybrać sobie miejsce, kolor oraz odpowiedni rozmiar. Tatuaż zarówno dobrze wygląda w kolorze, jak i czarno-białym. Szczególnie wspaniale prezentuje się ażurowa kokardka, która zdobi dziewczęcy nadgarstek, klatkę piersiową lub szyję.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.