Szkice tatuażu kaczka - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz kaczka?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z kaczką?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Szkice tatuażu kaczka

W świecie branży tatuażu istnieje wiele tatuaży, które można nazwać uniwersalnymi, takimi jak szkic kaczki.

Ten wizerunek tatuażu jest często wykonywany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety, ponieważ jest to symbol przyziemności, a także wytrzymałości. Również tatuaż z kaczką jest uważany za pomyślny znak, który ma wiele pozytywnych znaczeń.

Szkice tatuażu kaczka

Znaczenie tatuażu

Znaczenia tatuażu kaczki mogą się różnić w zależności od tego, czy jest to dziki ptak, czy udomowiony.

Dzika kaczka oznacza cel łowiecki, podczas gdy kaczka domowa reprezentuje gadatliwość i plotkowanie.

Ogólne znaczenie obrazu na ciele kaczki symbolizuje dobre zdrowie i długie życie, a ptak ten był również wcześniej uważany za symbol leczenia dolegliwości. Kaczki przedstawione w parze symbolizują dobrobyt, bogactwo i silne relacje. Jeśli ten tatuaż jest reprezentowany przez sparowany szkic tatuażu, symbolizuje wierność sobie nawzajem i pragnienie bycia razem przez cały czas.

Najbardziej zasadnicze znaczenia tatuażu:

  • Odwaga
  • Oddanie
  • DeterminacjaDla dziewcząt ten obraz na ciele jest uważany za symbol żeńskiego aspektu natury, a także oznacza piękno i młodość. Tatuaż kaczki jest silnym amuletem, który prowadzi do spełnienia pragnień.

Dla mężczyzn szkic tatuażu oznacza męskość, męską siłę, symbolizuje ochronę i niezawodność dla ich rodziny. Również właściciele tatuażu tego ptaka są bardzo uważnymi, wrażliwymi i troskliwymi ludźmi, można im bezpiecznie zaufać w najtrudniejszych sytuacjach życiowych.

Bardzo rzadko ten tatuaż ma takie negatywne cechy:

  • Podstęp;
  • Nietrwałość;
  • Nadmierną gadatliwość.Tatuaż małej gumowej kaczki symbolizuje beztroskę i niepewność, dlatego często właściciele tego tatuażu wspominają dzieciństwo. Taki szkic tatuażu sugeruje, że osoba pozwala sobie na wszelkiego rodzaju figle i lubi się wygłupiać.

Szkice tatuażu kaczka
Szkice tatuażu kaczka
Szkice tatuażu kaczka

Tatuowanie na ciele

Najbardziej odpowiednim i najczęstszym obrazem jest tatuaż wschodniej kaczki mandarynki.

Wizerunek kaczki na ciele jest wykonywany w różnych kolorach, wszystko zależy od Twoich preferencji. Może to być zarówno obraz czarno-biały, jak i kolorowy. Zasadniczo ptak ten jest przedstawiany jako stojący na ziemi, ale ponieważ kaczka może często latać i pływać, jest również wykonywany w takich wersjach.

Szkic tatuażu kaczki jest często przedstawiany z różnymi elementami, może to być: niebo, słońce, kwiaty, zbiornik wodny. Dość często można zobaczyć obraz kaczki w stylu kreskówki, może to być Sknerus McKwacz lub Kaczor Donald. Takie tatuaże wyglądają bardzo uroczo i atrakcyjnie.

Obraz kaczki jest nakładany zarówno w małej skali, jak i w dość dużych rozmiarach. Najbardziej odpowiednie miejsca do wykonania tatuażu to ramię lub przedramię, noga, ramię. W przypadku małych wizerunków tego ptaka nadgarstek lub szyja są idealne.

Również najpopularniejsze obrazy tego ptaka w parze. Każdy styl aplikacji, który Ci się podoba, jest odpowiedni do tego tatuażu, pomoże Ci w tym twoja wyobraźnia, a nasi mistrzowie zrealizują twój pomysł.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.