Tatuaż klucz - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz klucz?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z kluczem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż klucz

Dziś branża tatuażu jest niezwykle popularna.

Większość ludzi ozdabia swoje ciała różnymi obrazami, a czasami na ciele nie pozostaje ani jednego wolnego obszaru. Istnieje również kategoria ludzi, którzy uważają, że nakładanie na swoje ciało wiecznych wzorów jest wcale niemądre. Ale mimo niektórych przeciwników tej sztuki, usługa tatuażu jest nadal bardzo popularna i poszukiwana na całym świecie. Artyści tatuażu są w stanie stworzyć niesamowite arcydzieła piękna, które przyciągają podziwiające spojrzenia otaczających ich ludzi.

Nie wszyscy jednak decyduja się na zrobienie sobie tatuażu. Często zatrzymują się na jednym obrazie, nadając mu szczególny sens. Jednym z popularnych obrazów jest tatuaż klucz - bardzo wszechstronny tatuaż, który wybierają zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Często klucz z zamkiem jest wybierany do tatuażu przez zakochane pary. Klucz w tattoo nie niesie ze sobą głęboką tajemnicę od czasów starożytnych, ale mimo to nadal ma kilka znaczeń.

tatuaż klucz

Symbolika klucza w tattoo

Wzór z kluczem w tattoo zawsze przyciąga wzrok.

W końcu mimowolnie zaczynasz się zastanawiać, co kryje się za zamkiem, który otwiera ten klucz.Tatuaż z tym motywem ma kilka znaczeń, które są podobne, ale jednocześnie zupełnie różne.

  • Wzór często przedstawiany jest w połączeniu z zamkiem. Z reguły jest wybierany przez zakochane pary, jako znak oddania i wiecznej miłości. Tatuaż w tym przypadku jest zwykle wybierany przez mężczyznę, kobieta natomiast nosi wizerunek zamka (w kształcie serca).
  • Dobrym pomysłem na wspólny tatuaż jest obraz dwóch kluczy przewiązanych wstążką.
  • Oprócz znaku miłości klucz symbolizuje również osiągnięcie celu. W tej interpretacji klucz działa jako talizman, przynosząc sukces w każdym biznesie.
  • Innym znaczeniem klucza jest pamięć o czymś lub o kimś ważnym. W końcu, jak wiadomo, klucz bez zamka jest do niczego, a zamek w tym przypadku jest tajemnicą, którą właściciel tatuażu ukrywa przed wzrokiem ciekawskich. W tej interpretacji klucz może oznaczać pamięć ukochanej osoby lub ważne wydarzenie w życiu. Kolejnym znaczeniem tatuazu z takim motywem jest przypomnienie o rzeczach, których nie należy wystawiać na pokaz.
  • Wiedza jest jeszcze jednym określeniem klucza. Interpretacja ta wynika z faktu, że dowolne drzwi można otworzyć odpowiednim kluczem.
  • Również za pomocą klucza właściciel tatuażu może ukrywać różne cechy swojego charakteru, których stara się pozbyć.
tatuaż klucz
tatuaż klucz
tatuaż klucz

Opcje wykonania

Wzór klucza wygląda niesamowicie na każdej części ciała.


Jednocześnie niesie pewną tajemnicę, ponieważ inni są ciekawi, co ten klucz jest w stanie otworzyć. Tatuaż może składać się z obrazu jednego klucza lub z dodatkowych elementów. Klucz może być zawiązany piękną wstążką lub znajdować się w dziobie lub szponach ptaka, a piękny napis doskonale uzupełni całą pracę.

Tatuaż można wykonać w dowolnym stylu i nurcie oraz w dowolnej kolorystyce, zgodnie z preferencjami klienta.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.