Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Otrzymaj zniżkę na każdy biomechanike

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z biomechaniką?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Szkic tatuażu biomechaniki

Przemysł tatuażu jest od wielu lat niezwykle popularny wśród obu płci w różnych grupach wiekowych.


Obszar ten obejmuje wiele odmian stylistycznych, w których wykonywana jest praca tatuażu, jedną z najbardziej rozpowszechnionych jest biomechanika. Ten styl jest łatwo rozpoznawalny: tatuażysta zastępuje fragmenty ludzkiego ciała strukturami mechanicznymi. W tatuażu biomechaniki widoczne są uszkodzenia tkanek skóry, przez które można zobaczyć mechanizm. Styl jest dość spektakularny i zawsze wygląda świetnie.

Szkic tatuażu biomechaniki

Historia pochodznia

Styl biomechaniki powstał w latach osiemdziesiątych w Stanach Zjednoczonych Ameryki.


Ale tatuaże biomechaniczne zaczęły być bardzo poszukiwane w latach dwutysięcznych. Tatuaże zapoczątkowały nową erę, która nie jest możliwa bez elektroniki, elektrotechniki, różnych gadżetów, programów i wszystkiego innego. To nowy krok w rozwoju człowieka. Takie tatuaże niosą ze sobą implikacje ludzkiego potencjału, niesamowite możliwości, które są wzmacniane przez postęp techniczny i technologiczny.

Szkice tatuaży biomechaniki są pośrednimi kopiami dzieł Hansa Gigera. To znany szwajcarski artysta, jego prace są znane wszystkim. Nawet jeśli ktoś nie widział jego obrazów na żywo, bez żadnych wątpliwości prawie wszyscy widzieli film „Obcy”, w którym Hans Giger stworzył wizerunek mechanicznych «obcych".

Historia pochodznia
Historia pochodznia

Główne funkcje stylu

Biomechanika jest łatwo rozpoznawalna, główną cechą jest złożona konstrukcja mechaniczna.


Z reguły szkice wyglądają w ten sposób: podarta skóra jest rysowana na ciele człowieka i przez otworzy w skórze widoczny jest mechanizm. Wszystkie elementy mechanizmu (nakrętki, druty, sprężyny, tłoki, śruby i tak dalej) wyglądają bardzo naturalnie, co nadaje temu stylowi wyjątkowy charakter.

Początkowo wykonywano szkice biomechaniczne w odcieniach monochromatycznych, z przewagą kolorów podstawowych: czerni i szarości. Dziś styl stał się bardziej złożony i realistyczny. Obrazy są bardziej obszerne, nawet najdrobniejsze szczegóły są rysowane, dodawane są nowe odcienie kolorów. Rozdarta skóra zaczęła wyglądać bardziej realistycznie: wszystkie ścięgna, struktura mięśni, złamane kości, które przechodzą do samego mechanizmu, są rysowane.

Główne funkcje stylu
Główne funkcje stylu
Główne funkcje stylu

Miejsca dla tatuaży

Najpopularniejszą częścią ciała dla biomechaniki jest ramię, ze względu na naturalną ulgę bicepsa tatuaż wygląda jeszcze bardziej realistycznie.


Tatuaże w tym stylu są również nakładane na przedramię, w którym to przypadku tatuaż wygląda bardziej dynamicznie, ponieważ ręka osoby stale się porusza.

Tatuaże biomechaniczne są często przedstawiane na nogach. Dziewczyny wolą ozdabiać biodra w ten sposób, ale mężczyżni wolą bardziej tatuaże na dolnych częściach nóg. W męskiej wersji tego tatuażu mechanizmy stają się bardziej wyrysowane, istnieje lepiej widoczny i wyraźny zarys mięśni.

Tatuaż biomechaniki w okolicy klatki piersiowej wygląda niesamowicie spektakularnie, gdy widoczny jest mechanizm serca. Często przedstawiają samo serce, które składa się z taśm mechanicznych, pod zamkiem i kluczem. Ten obraz mówi o nieudanej miłości i że serce właściciela tatuażu jest teraz ukryte przed całym światem.

Ten styl jest uniwersalny, ale nadal bardziej preferowany po męskiej stronie. Tatuaże biomechaniczne są popularne we wszystkich krajach europejskich i mają jedno wspólne oznaczenie: połączenie osoby z postępem technologicznym.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców