Tatuaż usta - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz usta?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z ustami?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż usta

Choć może się to wydawać zaskakujące, romantyczne tatuaże są popularne wśród obu płci.


Usta są symbolem używanym od dziesiątek i setek lat. Rozważmy więc jego znaczenie.

Tatuaż w kształcie ust wygląda bardzo naturalnie. Jego historia zaczyna się w starożytności, gdy pierwsze tatuaże niosły poważne przesłanie. Na tle modnych symboli zwierząt i ptaków takie rysunki były mniej popularne. Popularne symboli przekazywały siłę, pewność siebie i niezłomność, mądrość, inteligencję i odwagę.

Symbol ust niesie ze sobą duże wyrafinowanie, taki tatuaż przyciągnie uwagę swoją jaskrawością, a usta najczęściej są wykonywane w naturalnym kolorze.

Tatuaż usta
Tatuaż usta
Tatuaż usta

Symbolika
ust w tattoo

Tak więc pierwsze znaczenie mówi nam o człowieku, który cieszy się popularnością wśród kobiet lub mężczyzn.

  • Oznacza to, że urok właściciela tatuażu będzie natychmiast zauważalny dla innych, a same usta tylko uzupełnią jego styl. Pracę najczęściej nakładają się na dłonie i nadgarstki. Dziewczyny preferują też bardziej delikatne miejsca ukryte przed wzrokiem ciekawskich: pośladki, uda, brzuch.
  • Drugim znaczeniem, które nadane jest wzorowi ust, jest czułość i wrażliwość duszy. Usta, będące jedną z najbardziej wrażliwych części ludzkiego ciała, natychmiast kojarzą się z czułością ich właściciela. Lokalizacja projektu wcale nie ma znaczenia.
  • Dodatkowo czerwone usta wyrażają pasję. Namiętna osoba zawsze przyciąga dużo uwagi i jest bardziej zauważalna, a jej tatuaż stanie się punktem kulminacyjnym.
  • Jeśli mówimy o pocałunku, tutaj znaczenie trochę się zmienia. Od wielu setek lat tatuaże z pocałunkami są wykonywane nie tylko przez romantyków, ale także przez podróżników czy osób pracujących z dala od swoich rodzin. Pocałunek w tym przypadku symbolizuje rozstanie, smutek dla ukochanej osoby, cierpienie psychiczne. Podobne wzory wykonywano przez żeglarzy, personel wojskowy i polarników na ekspedycjach.
  • Dla marynarza taki tatuaż kojarzył się ze stosunkiem płciowym z kobietą, dlatego uwiecznienie pocałunku na ciele symbolizowało jego gest romantyczny.
  • Równie ważną rolę odgrywa wspólny pocałunek. Mogą to być nawet fikcyjne postacie z książek i opowiadań lub mityczne stworzenia.
  • Innym, bardziej zrozumiałym znaczeniem ust jest symbolika. Na przykład brytyjski zespół rockowy Rolling Stones ma logo przedstawiane z wystającym z buzi językiem. Ten symbol nie przekazuje żadnego tajnego znaczenia, jest to tylko logo grupy. Trudno wyobrazić sobie ilu fanów wykonywało taki tatuaż na swoich ciałach. W przypadk tatuażu ze wzorem logo będzie to tatuaż czasochłonny i trudny, mistrz powinien posiadać wystarczająco dużo doświadczenia, aby wszystkie odcienie i kolory, wszystkie linie i kontury zostały zachowane tak samo jak w oryginale. Tatuaż ust można uzupełnić napisem z nazwą grupy, rokiem koncertu, wydania albumu, nazwą ulubionej piosenki i tak dalej.Proszę też pamiętać, że wzór może nie mieć sensu. Każdy, kto lubi kolor i jasność tego wzoru, może nanieść go na swoje ciało. W tym przypadku praca może ulec wielu zmianom: kształt ust może być w formie uśmiechu, wykonany w dowolnym kolorze. Wszystko można uwzględnić przed rozpoczęciem pracy oraz dopasować ją do siebie.

Tatuaż usta
Tatuaż usta

Jak wybrać szkic?

Z jednej strony wybór dobrego szkicu do tatuażu ust nie będzie łatwy.Oto z czym to może być związane:

  • Wybór kształtu i wielkości ust.
  • Wybór lokalizacji.
  • Kolorystyka i wielkość pracy.Wszystkie te szczegóły mogą sprawić, że spędzisz dużo czasu, o ile oczywiście nie jesteś fanem brytyjskiego rocka, gdzie logo będzie niezmienne (chociaż na życzenie klienta tatuator może dokonać dowolnej korekty i przeróbić cały skic). Jeśli masz trudności z wyborem tatuażu lub rysunku, zawsze chętnie pomożemy Ci dopasować ciekawy i oryginalny tatuaż, który nikogo nie pozostawi obojętnym.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.