Tatuaż kobieta - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz dziewczyne?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z dziewczyną?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż kobieta

Tatuaż jest najpopularniejszą usługą zdobienia ciała, która cieszy się dużym zainteresowaniem na całym świecie.

Tatuaże od wielu lat zdobią ciała ludzi w różnym wieku. Wzory na ciele są popularne wśród obu płci, a szczególnie wśród młodszego pokolenia, gdyż jest to najskuteczniejszym sposobem na przedstawienie siebie i swoich priorytetów. W sferze tatuażu jest ogromna liczba obrazów, w różnych stylach, kierunkach i różnej kolorystyki. Każdy może wybrać szkic według własnych upodobań. Od wielu lat szczególnie popularne są szkice tatuaży przedstawiające dziewczyny. Jakie więc jest ich znaczenie?

Tatuaż kobieta

Symbolika kobiety w tattoo

Tatuaż przedstawiający kobietę może mieć zupełnie inne oznaczenie.

  • Może to być portret ukochanej osoby lub aktorki czy piosenkarki, co dotyczy głównie męskich tatuaży. Jednak takie wzory również są popularne wśród przedstawicielek płci pięknej.
  • Na oznaczenie szkicu wpływają też elementy dodatkowe.
  • Kobieta ze skrzydłami anioła. Obraz ten nosi najbardziej pozytywne oznaczenie - drogę do szczęścia i sukcesu.
  • Amazonka z pochodnią w dłoniach. Taki wzór mówi o oddaniu właściciela tatuażu, który ceni lojalność i nie toleruje zdrad.
  • Dziewczyna z mieczem. Na ciele mężczyzny taki obraz mówi o jego miłości do kobiety, która bawi się uczuciami innych. Zwykle na takim obrazie serce jest przeszyte mieczem. Natomiast na kobiecym ciele tatuaż symbolizuje jej frywolność i niestałość.
  • Dziewczyna z kieliszkiem w ręku. Dziewczyna trzymająca szklankę z napojem alkoholowym w dłoniach symbolizuje szalone życie. Wcześniej taki obraz często spotykano wśród żeglarzy.
  • Dziewczyna z kartami do gry lub kamieniami mówi o miłości właściciela tatuażu do hazardu.
  • Jeśli na szkicu dziewczyna trzyma w dłoni sztylet i przebija im serce, taki obraz mówi o przeżyciu zdrady.
  • Syrena jest interpretowana jako niebezpieczna i podstępna piękność. W końcu właśnie dzięki niesamowitej urodzie syreny wabiły marynarzy do swoich sieci.
  • Dziewczyna i róża. Jeśli róża jest przedstawiona z kolcami, taki tatuaż może wskazywać na chęć pomszczenia zdrady przez właściciela. Taką samą interpretację niesie wizerunek dziewczyny z nożem.
Tatuaż kobieta
Tatuaż kobieta

Wykonanie tatuażu

Istnieje wiele tatuaży przedstawiających dziewczyny.


Najpopularniejsze wzory z takim motywem to wzory w stylu chicano, obraz ten wygląda niesamowicie imponująco i pięknie. Często pojawiają się tatuaże z wizerunkami celebrytów, na przykład: Angelina Jolie lub Scarlett Johansson. Tatuaże pod tym względem z reguły są na dużą skalę: na przedramieniu, plecach, brzuchu lub na klatce piersiowej, aby tatuaż wyglądał pięknie, w pełni oddając wszystkie emocje tatuowanego wzoru. Projekty mogą być wykonane zarówno w czerni i bieli, jak i w różnych wariantach kolorystycznych. Styl może być również dowolny, na przykład realizm lub trash polka. Oba style prezentują się bardzo efektownie, w końcu piękne, seksowne, ponętne dziewczyny zawsze przyciągają uwagę przechodniów.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.