Szkice tatuaży "imię" - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz imię?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z imieniem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Szkice tatuaży "imię"

Wśród szerokiej gamy tatuaży szczególnie pożądane są obrazy z imionami.

Szkice "Imię" są wybierane przez wiele osób, w różnych interpretacjach stylu, w różnych językach i czcionkach. Czym tatuaże z imionami przyciągają ludzi i co oznaczają? O tym i wielu innych ciekawych rzeczach opowiemy w tym artykule.

imię

Jak powstały imiona?

Na naszej planecie imiona istnieją od wieków, a nawet tysiącleci.


Nawet przed naszą erą zwyczajowo nadawano osobie imię. Chryzyp z Soloi – filozof starożytnej Grecji, uważał, że imiona należą do odrębnej grupy słów.

Uczeni uważają, że zwyczaj nadawania ludziom imion powstał w paleolicie, kiedy ludzie żyli w społecznościach i rozwijali język. W końcu, gdy trzeba się do kogoś zwrócić, nie zawsze była okazja, aby podejść i, na przykład, pociągnąć za rękę. Wtedy bardzo mocno pomagały apele głosowe. Zaczęli nadawać imiona każdej osobie, aby było jasne, do kogo się zwracają. Wcześniej imiona wymyślano na podstawie wyglądu. Na przykład osobę o rudych włosach nazywano Słońcem. Lub, jeśli ktoś często płakał, nazywali go Deszczem.

Cywilizowane społeczeństwo działało według innych zwyczajów. Niemowlęta od urodzenia otrzymywały imię, które niesie ze sobą pewne cechy. Na przykład Elena jest tłumaczona ze starożytnej greki jako oświecona. Aleksander – obrońca.

Dzisiaj, wybierając imię dla dziecka, rodzice zaczynają od tego, czy imię jest odpowiednie dla drugiego imienia, czy też lubią to imię, czy nie.

Imię
Imię

Znaczenie imion
w tatuażach

Oprócz znaczenia i pochodzenia imienia, które rozpoznajemy z etymologii, tatuaż z imieniem może nosić mieć znaczenie.

Szkic imienia jest wybierany przez ludzi na podstawie impulsów emocjonalnych. Na przykład może to być tatuaż z imieniem dziecka, ukochanej osoby, imionami rodziców, braci lub sióstr, ulubionego aktora, muzyka i tak dalej. W ten sposób osoba wyraża swoje ciepłe uczucia do tego, którego imię jest przedstawione na jego ciele.

Tatuaż swojego imienia wyraża dumę ze swoich inicjałów. Człowiek tak bardzo lubi swoje imię, jak brzmi, że postanawia je umieścić na swoim ciele.

Istnieje opinia, że tatuaż imienia wzmacnia ludzką energię. Tę interpretację tłumaczy się tym, że każdy symbol litery jest naładowany specjalną energią. Jeśli znaki literowe są bardzo często używane w życiu danej osoby, tym silniejsza staje się energia.

Wiadomo, że różne dźwięki wpływają na różne obszary mózgu. Im częściej wymawiane jest Twoje imię, tym bardziej aktywne stają się obszary mózgu związane z tymi dźwiękami. Zapytasz: co z tym ma wspólnego tatuaż, przecież to nie jest dźwięk? Faktem jest, że na widok tatuażu z imieniem natychmiast wspominasz jego dźwięk, który wpływa również na mózg.

Tatuaż imienia drugiej połowy może służyć jako znak wiecznej miłości i wierności. Człowiek pokazuje całemu światu, że znalazł tę samą ukochaną osobę i łączy się z nim na całe życie.

Imię

Opcje tatuażu imienia i
jego lokalizacja na ciele

W przypadku tatuażu imienia możesz wybrać dowolną czcionkę, którą lubisz.


Opcja koloru może być również bardzo różna. Z reguły imię na ciele jest przedstawione na czarno, ponieważ jest to klasyka. Obok imienia możesz przedstawić dodatkowe elementy, na przykład datę urodzenia lub ozdobić imię kwiatami.

Wybierając miejsce na ciele do tatuażu imienia, najczęściej używa się ręki, a mianowicie obszaru od nadgarstka do łokcia. Imię jest zapisywane zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej, wszystko zależy od Twoich preferencji.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.