Szkice tattoo "Oriental" - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Otrzymaj zniżkę na każdy oriental

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z orientalem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Szkice tattoo "Oriental"

W XXI wieku stało się dość zwykłym sposobem wyrażania siebie poprzez dekorowanie ciała tatuażami.


Tatuatorzy z całego świata doskonalą swoje umiejętności, aby zaoferować tym, którzy chcą nowe styli w branży tatuażu.

Teraz istnieje wiele różnych stylów tatuaży, które są poszukiwane wśród młodych ludzi. Jeden z tych stylów jest oriental. Jest to dość stara technika tatuażu, ale nie mniej jednak bardzo popularna. Jak mówią, klasyka od stuleci.

Orientalne tatuaże odzwierciedlają kulturę orientalną. Ten styl po raz pierwszy pojawił się w Japonii w XVIII wieku i znalazł swoich miłośników w osobie samurajów. Ale po tylu latach nie straciło swoje znaczenie i jest dość popularne nie tylko na Wschodzie, ale także na Zachodzie.

Ludzie świata zachodniego starają się jak najlepiej poznać tajemniczy Wschód i odnaleźć jego części za pomocą tatuażu.

Szkice tattoo "Oriental"

Popularne szkice orientalnego stylu tatuaży

Rysunki w stylu orientalnym są dość kolorowe i oryginalne, ale ich wykonanie nie jest tak proste.


Nie każdy mistrz może wypełnić tatuaż w tym stylu. Z tego powodu styl orientalny jest jeszcze bardziej doceniany wśród fanów tatuaży. Najpopularniejszymi motywami tego stylu są oczywiście dobrze znane symbole Wschodu, a mianowicie lotos, sakura, gejsza, smok, tygrys itp. Każdy tatuaż ma wiele znaczeń, więc każda osoba znajdzie rysunek do smaku.

  • Często ludzie nakładają na swoje ciało wizerunek piwonii. W stylu orientalnym kwiat jest zwykle nadziewany na czerwono. Pasuje zarówno mężczyznam, jak i kobietom i symbolizuje szczęście, radość i miłość.

  • Bardzo popularny jest również tatuaż lotosu. Dla kobiet oznacza on kruchość, piękno i harmonię. Dla mężczyzn lotos symbolizuje odwagę, wytrzymałość i hart ducha.

  • Być może najbardziej klasycznym wzorem dla stylu orientalnego jest wizerunek tygrysa. Tatuaż musi być wypełniony dużymi rozmiarami, często na ramieniu lub na całych plecach. Osoba z takim tatuażem wyróżnia się szczególną odwagą, honorem i determinacją. Również obraz tygrysa przyniesie odwagę, bogactwo i sukces właścicielowi.

  • Kolejną klasyką tego stylu jest tatuaż gejszy. Gejsza od dawna stała się symbolem Japonii i symbolizuje kruchość, wdzięk, piękno i kunszt. Tatuaże z rysunkami gejsz są najczęściej wybierane przez dziewczyny, które starają się przypominać te lekkie piękne dziewczyny ze Wschodu.

  • Często przedstawiana jest gejsza z parasolami lub wachlarzami w dłoniach, aby przekazać piękno dziewczyn, ponieważ gejsza przede wszystkim tworzyła sztukę. Inną wersją rysunku jest gejsza z odkrytymi ramionami. W tym przypadku właściciel tatuażu stara się również podkreślić swoją seksualność.

  • Ostatnim obrazem, o którym chcemy porozmawiać, jest obraz sakury. Rzeczywiście, drzewo sakura jest oficjalnym symbolem Japonii, a jej kwiaty są szczególnie eleganckie i lekkie. Sakura symbolizuje piękno i kobiecość, jeśli dziewczyna wypełni ten tatuaż. Dla facetów gałązka sakury oznacza męskość i wolę. Również tatuaż z tym wzorem przypomina przemijalność życia i potrzebę szczęścia dla człowieka na co dzień.Styl orientalny jest bardzo nietypowy, kolorowy i niestandardowy. Wybierając tatuaż w tym stylu, na pewno nie pozostaniesz niezauważony.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.