Tatuaż homar - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz homara?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z homarem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż homar

Dla osób, które uwielbiają żywioł wody i lepiej czują się na morzu, niż na lądzie, tatuaże z jego mieszkańcami będą świetnym wyborem.

Jeśli jesteś znudzony rybami i syrenami, wybierz coś bardziej ciekawego, na przykład tatuaż ze wzorem homara. O jego znaczeniu dowiesz się z poniższego artykułu.

Najczęściej takiego typu praca jest wykonywana w zabawnych i żywych kolorach. Modne są również opcje tatuażu czarno-białego, ponieważ można go wykonać w dowolnym stylu.

Tatuaż homar

Symbolika homara w tattoo

Ten mieszkaniec morza jest interesujący, bo choć wygląda nieszkodliwie, ma dość mocno rozwinięte szczypce.

Dzięki nim może chwytać się dowolnego obiektu. Taka wytrwałość mówi o charakterze osoby, która wybiera sobie szkic homara.

Przyczepność i wytrwałość to podstawowe znaczenie tego tatuażu. Wzór jest odpowiedni dla osób, których charakter jest podobny do opisu: człowiek chwyta żądany „obiekt” i stabilnie trzyma go w dłoniach. Może to być rodzina, w której jeden członek wspiera i jednoczy wszystkich innych lub przejaw chwytności w pracy, który towarzyszy sprzedawcom i pośrednikom nieruchomości, którzy na co dzień pracują z klientem i mają taki uścisk.

Może to również odnosić się do myśli i pomysłów. Jeśli dana osoba jest „zainfekowana” pomysłem i podąża ścieżką jego realizacji, to tatuaż z homarem będzie dla niej odpowiedni. To samo dotyczy marzeń, które są pielęgnowane i czekają na realizację. Chęć ich spełnienia jest głównym powodem do wykonania takiego tatuażu.

Tatuaż homar
Tatuaż homar

Motyw marynistyczny towarzyszy żeglarzom spędzającym większość czasu na oceanie.

Tam, gdzie w zasadzie nie ma lądu, zawsze można znaleźć powód do wyróżnienia, a po powrocie z rejsu tatuaż z homarem pozostanie miłym wspomnieniem na długie lata.

Taki tatuaż odpowiedni będzie też dla miłośników tego delikatesu. Ulubione danie może przypominać wakacje w egzotycznych krajach, w kurortach.

Ponadto homar jest bardzo szybki i zwrotny, a dzięki swoim niewielkim rozmiarom, w porównaniu z innymi mieszkańcami wody, jest niewidoczny. Dlatego charakterystyczna jest dla niego szybkość i zwrotność w swoim żywiole. Jeśli taki opis jest dla Ciebie typowy, zastanów się nad realizacją tego wzoru.

Homar może być postacią z filmu lub kreskówki, grze lub obrazie, który może zainteresować Cię swoją egzotyką w postaci tatuażu.

Tatuaż homar

Lokalizacja tatuażu

Praca będzie się świetnie prezentować w okolicach kostki, z powodzeniem można też wykonać ją na przedramieniu, aby wyglądała bardziej zauważalnie.

Sam tatuaż może rozciągać się na całą nogę, owijając się wokół niej. Można też uzupełnić im inny tatuaż.

Wybierając paletę kolorów warto zastanowić się nad bogatą i głęboką kolorystyką. Dno morskie może być użyte jako tło, na którym znajdują się inne elementy, na przykład:

  • Skrzynia skarbów.
  • Zatopiony i spoczywający na dnie żaglowiec.
  • Łańcuszki, biżuteria.
  • Inni mieszkańcy morza.

Tatuaż homar
Tatuaż homar

Homar może być również wykonany jako przekąska do piwa, co zachwyci miłośników tego napoju.


Stylowo podany homar na talerzu ze schłodzoną szklanką będzie świetną opcją na tatuaż.Taki szkic byłby doskonałym wyborem dla obu płci: coraz częściej homary można znaleźć na kobiecym ciele, ozdobione za pomocą kolorowych odcieni oraz innych elementów.

Jeśli masz jakieś trudności z wyborem szkicu, w takim przypadku możesz skontaktować się z naszymi specjalistami i uzyskać piękny wynik w dowolnej jego wersji.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.