Tatuaż trzecie oko - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz trzecie oko?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z trzecim okiem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż trzecie oko

Od wielu stuleci branża tatuaży cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mężczyzn i kobiet.

Fanami tatuaży są ludzie w różnym wieku, z różnymi priorytetami życiowymi, wartościami lub poglądami religijnymi. Nie jest to zaskakujące, ponieważ od wielu lat branża tatuowania zgromadziła ogromną liczbę szkiców z szeroką gamą gustów i kolorów. Mimo to współcześni artyści tatuażu nadal pracują, fantazjują, tworzą nowe i niepowtarzalne szkice.

Obecnie niezwykle popularnymi tematami są ezoteryzm, oczyszczenie karmy, duchowy rozwój człowieka, sansara, trzecie oko i tak dalej. Motywy te nie mogły ominąć branżę tatuażu. W tym artykule opowiemy Ci o tatuażu z motywem trzeciego oka.

Szkic tatuażu trzeciego oka to uniwersalny obraz. Jakie jest znaczenie tego tatuażu? Z tego artykułu dowiesz się o wielu ciekawych rzeczach.

tatuaż trzecie oko

Trzecie oko - co oznacza?

Trzecie oko to szósta czakra zlokalizowana pomiędzy brwiami.

Jeśli ktoś otworzył tę czakrę, staje się bardziej świadomy w postrzeganiu świata i zdobywa poglębioną wiedzę duchową. Inną nazwą trzeciego oka jest szósty zmysł. Ludzie, którzy otworzyli tę czakrę (trzecie oko) w sobie, nazywani są medium.

Zgodnie z wiedzą ezoteryzmu wszyscy ludzie rodzą się z otwartą szóstą czakrą. Jednak dorastając, nasza podświadomość ją blokuje. Ponowne otwarcie oka mądrości wymaga pilnej nauki i treningu.

tatuaż trzecie oko
tatuaż trzecie oko

Znaczenie trzeciego oka w tattoo

Tatuaż trzeciego oka wskazuje, że człowiek dąży do swojego rozwoju duchowego, poznawania świata.

Ten tatuaż szczególnie pomoże ujawnić szósty zmysł osobie, która nie słucha opinii innych, uwolniła się od uprzedzeń, nie obchodzi ją potępienie innych ludzi. Znaczna część ludzi nie dostrzega ezoteryzmu i niepoważnie traktuje tę naukę.

Tatuaż trzeciego oka charakteryzuje osobę jako osobę uduchowioną, która nieustannie się rozwija, sięga wzwyż dążąc do zdobywania nowej wiedzy. Tacy ludzie nie ukrywają swoich przekonań, wierzą, że rozwój duchowy jest integralną częścią ich życia.

tatuaż trzecie oko

Opcje wzorów

Może to być obraz zwierzęcia, ptaka z trzema oczami lub człowieka z trzecim okiem na twarzy.

Większość śmiałków potrafi przedstawiać trzecie oko na samym środku swojego czoła.

Zwykle tatuaże takiego typu są wykonywane w kolorze czarnym lub we wszystkich kolorach tęczy. Również trzecie oko jest przedstawiane na niebiesko jako symbol koloru szóstej czakry.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.