Tatuaż Kod Kreskowy - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz kod kreskowy?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z kodem kreskowym?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż Kod Kreskowy

Obecnie istnieje wiele motywów tatuażu.

Ludzie ozdabiają swoje ciała wizerunkami zwierząt, ptaków, roślin, portretami znanych ludzi, rysunkami abstrakcyjnymi i tak dalej. W branży tatuażu jest ich tak wiele, że każdy może wybrać sobie szkic według własnego uznania.

W tym artykule porozmawiamy o popularnym, nietypowym tatuażu z kodem kreskowym.

Szkic tatuażu „kod kreskowy” jest wyjątkowym obrazem, równie popularnmy wśród kobiet i mężczyzn. Taki tatuaż zawsze przyciąga uwagę, ponieważ wygląda dość nietypowo. Z naszego artykułu dowiesz się, co oznacza ten motyw.

Czym jest kod kreskowy?

Kod kreskowy to graficzny zapis, który zawiera pewne informacje. Kody kreskowe umieszczane są na powierzchniach wielu produktów, a informacje z niego odczytywane są za pomocą skanera, a następnie wyświetlane na ekranie.

Wygląd kodu kreskowego jest znany każdemu: paski o różnej grubości i długości, na dole których znajduje się zestaw liczb.

W jaki więc sposób motyw ten przyciągnął uwagę branżę tatuażu?

Tatuaż Kod Kreskowy

Znaczenie kodu
kreskowego w tattoo

Najbardziej uderzającym przykładem tatuażu z kodem kreskowym jest znany rosyjski aktor Pavel Priluchny.

Po zdobyciu roli w filmie "Hooked on the Game" tatuaż z kodem kreskowym zaczął cieszyć się coraz większą popularnością.

Tatuaż z tym motywem często uzupełnia się ważną datą, na przykład datą urodzenia dziecka, ukochanej osoby, datą ślubu i tak dalej.

Ponadto zamiast cyfr niektórzy klienci preferują uzupełniać tatuaż za pomocą imienia lub krótkiego napisu, co ma szczególne znaczenie dla właściciela tatuażu.

Szkic kodu kreskowego działa również jako znak protestu. W ten sposób człowiek pokazuje sprzeciwianie się temu, że jest postrzegany jako towar. Za pomocą tego motywu osoba podkreśla też swoją indywidualność.

Szkic tatuażu „kod kreskowy” może wskazywać na przyszłość, w której każda osoba zostanie chipowana w celu kontroli nad społeczeństwem.

Tatuaż Kod Kreskowy
Tatuaż Kod Kreskowy
Tatuaż Kod Kreskowy

Lokalizacja tatuażu

Najczęstsze lokalizacje tatuaży z kodami kreskowymi to szyja i nadgarstek.

Jednak nie ma żadnych ograniczeń, tatuaż można wypełnić w dowolnym preferowanym przez klienta miejscu.

Jeśli chodzi o rozmiar tatuażu, wszystko zależy od życzeń klienta i wybranego obszaru ciała. Najczęściej tatuaże kodów kreskowych wykonywane są w stylu minimalistycznym, zwykle w kolorze czarnym. W razie potrzeby tatuaż można łatwo ukryć za pomocą ubrania.

Tatuaż z kodem kreskowym to idealna okazja dla osób preferujących minimalizm, zwięzłość i prostotę.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.