Makijaż permanentny w Białymstoku - VeAn Poland
m. Białystok
Nowy Świat 3
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Białystok Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Kateryna Konakh

Ocena: 4,6 (32)
avatar
Białystok Atestowany

Anastazja Gerasimczuk

 • Tattoo
Ocena: 5 (20)
avatar
Białystok Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Viktor Szawykin

Ocena: 4,7 (30)
avatar
Białystok

Olya Umanets

Ocena: 5 (20)
avatar
Białystok

Mariia Bezkaravaina

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Makijaż permanentny w Białymstoku

Makijaż permanentny, jak to wygląda?

Podczas specjalnej procedury kosmetologicznej pigment jest "układany" w górnych warstwach skóry — na twarzy powstaje rodzaj nieusuwalnego makijażu.

Sztuka makijażu permanentnego jest nam znana od czasów starożytnych. Królowa Kleopatra, znana na całym świecie, dzięki makijażowi permanentnemu zachowała swoją młodość i piękno. W tamtych czasach farba była wstrzykiwana w skórę za pomocą bambusowych patyczków, trudno sobie wyobrazić, przez co przeszła królowa, ale że piękno wymaga poświęcenia. Dziś ta usługa jest nadal popularna wśród płci pięknej, ale na szczęście procedura ta jest przeprowadzana przy użyciu nowoczesnego sprzętu, w całkowitej sterylności i bezpieczeństwie dla zdrowia.

Rodzaje makijażu permanentnego:

 • Korekcja asymetrii i niedoskonałości twarzy;
 • Korekcja cieni pod oczami;
 • Imitacja różu, cieni do powiek i szminki;
 • Korekcja kształtu brwi, ust;
 • Rysowanie stałych strzałek na powiekach;
 • Codzienny makijaż podkreślający naturalne piękno;
 • Korekcja różnych wad wyglądu;
 • Mucha (tatuaż może być również użyty do dodania Kreta do twarzy)Oprócz powyższych manipulacji usługa ta służy do maskowania blizn, oparzeń, przebarwień skóry, łysienia brwi i tak dalej.

Makijaż permanentny w Białymstoku

Jaka jest różnica w makijażu permanentnym a tatuażu.

W rzeczywistości tatuaż jest właśnie tą procedurą tworzenia makijażu permanentnego.


Ale wielu nie zdaje sobie sprawy z różnic między permanentnym tatuażem a tatuażami, co powoduje zamieszanie.

Tatuaże są wieczne: sprowadzają je z reguły z wielkim trudem. Chodzi o to, że w procesie tworzenia tatuażu stosuje się specjalne pigmenty chemiczne na bazie alkoholu z dużymi cząstkami barwiącymi, które wnikają głęboko w skórę i mocują się na głębokości 1-1,5 mm, tworząc rodzaj kapsułki o kolorze.

Podczas robienia makijażu permanentnego następuje mikropigmentacja na poziomie około 0,5 mm od powierzchni skóry. To jest powód, dla którego tworzenie makijażu permanentnego jest mniej bolesne niż praca nad tatuażem. Inną rzeczą jest to, że w procesie przetwarzane są bardzo wrażliwe obszary skóry: usta, powieki, brwi. Podstawą wielu barwników do tatuażu jest gliceri. Z tego powodu procedura jest mniej traumatyczna: gliceryna rozpuszcza się w tkankach.

Makijaż permanentny w Białymstoku
Makijaż permanentny w Białymstoku

Plusy i minusy makijażu permanentnego

Nie tylko setki, tysiące dziewcząt decydują się na makijaż permanentny.


To świetnie pomaga im w codziennym życiu. Procedura ma swoje oczywiste zalety.

 • Praktyczność (dzięki makijażowi permanentnemu możesz zrezygnować z wielu rodzajów kosmetyków i nie spędzać już pół ranka na rysowaniu strzałek, retuszowaniu ust. Nie musisz też zmywać makijażu)
 • Trwałość (wynik po wizycie u kosmetyczki utrzymuje się 2-3 lata)
 • Piękno (dobrze wykonany makijaż permanentny wygląda naturalnie i wzmacnia naturalne piękno: brwi wydają się grubsze, usta bardziej soczyste, Kontur oczu bardziej wyraźny)

Wady tatuażu permanentnego:

Warto zauważyć, że procedura nakładania makijażu permanentnego nie jest dla wszystkich.


Ma przeciwwskazania. Nie można go przeprowadzić w chorobach zapalnych, cukrzycy, problemach z krzepnięciem krwi. Przeszkodą w tatuowaniu może być również ciąża i laktacja. Jeśli w miejscu, w którym planuje się tatuaż, znajdują się blizny, pieprzyki i różne nowotwory, procedura również nie jest tego warta.

Lista przeciwwskazań jest dość duża, dlatego warto osobno skonsultować się ze specjalistą i dowiedzieć się, czy w Twoim przypadku można wykonać makijaż permanentny.

W salonie tatuażu w Białystoku nasi artyści wykonają dla ciebie wysokiej jakości makijaż permanentny, a ty zapomnisz o kosmetykach w najbliższej przyszłości i będziesz miała jeszcze godzinę słodkiego snu.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.