г. Białystok
Nowy Świat 3
ПН-ВС 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Poproś o kontak
Byłeś już z nami? Proszę ocenić.
Poproś o kontak

Usuwanie makijażu permanentnego w Białystoku

Udany makijaż permanentny może podkreślić owal twarzy, skupić się na poszczególnych elementach i znacznie zmienić wygląd.


Jednak nie każdą pracę artysta można nazwać sukcesem. W takim przypadku pytanie staje się pilne, jak usunąć makijaż permanentny?

Nasze studio tatuażu w Białystoku oferuje Państwu swoje usługi w zakresie laserowego usuwania makijażu permanentnego.

Wyjście tatuażu laserem to okazja. Laserowe usuwanie makijażu permanentnego pozbędzie się śladów pigmentu na dowolnej części twarzy i ciała. Nierówne strzałki i kontury, brwi i usta, przestarzałe kształty znikną na zawsze! Odzyskasz swoje naturalne piękno i kształty w zaledwie 1 sesji.

Nasi specjaliści pomogą ci:

  • Trwale pozbyć się śladów tatuażu na skórze w dowolnym obszarze: brwi, usta, oczy.
  • Przywrócić skórze naturalny kolor, elastyczność i jędrność. Będzie wyglądać czysto i zadbana.
  • Zrelaksować się i stać się bardziej pewną siebie osobą.A wszystko to bez bólu i obrzęku, bez blizn i śladów. Po wizycie w naszym salonie można spokojnie wydychać z ulgą. Nieudany Tatuaż nie dotyczy już ciebie.

Usuwanie makijażu permanentnego w Białystoku

Jednak laserowe usuwanie tatuażu ma przeciwwskazania

Procedura jest zabroniona na świeżym tatuażu, ze świeżą opalenizną (po ostatnim opalaniu powinien upłynąć co najmniej miesiąc), w czasie ciąży.

Zabronione jest ograniczanie trwałego lasera w chorobach krwi i naruszenie jej krzepnięcia; choroby zakaźne w ostrych stadiach; zaostrzenie chorób przewlekłych; ARI; onkologia; z chorobami skóry. Zabronione jest również wykonywanie procedury w przypadku reakcji alergicznych na promieniowanie ultrafioletowe, z zainstalowanymi rozrusznikami serca, elektrycznymi, akustycznymi, metalowymi protezami. W przypadku nieprzestrzegania przeciwwskazań usługa może zaszkodzić zdrowiu i ciału.


Dbamy o twoje zdrowie.

Dlaczego VeAn tattoo:

  • Doświadczeni specjaliści;
  • Studio spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i sterylności;
  • Przystępne ceny;
  • Indywidualne podejście do każdego klienta;
  • Promocje, oraz stałe prezenty dla naszych klientów;
  • Fajny design i ciepły klimatSprawimy, że będziesz szczęśliwszy, a ty, wybierając nas, podobnie jak setki naszych klientów, wrócisz do nas ponownie!

Poproś o kontak