г. Białystok
coming soon
ПН-ВС 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Poproś o kontak
Byłeś już z nami? Proszę ocenić.
Poproś o kontak

Tatuaż w Białystoku

Tatuaż jest formą sztuki, manifestacją indywidualności, zmianą siebie i swojego losu.


Nakładając rysunek na ciało, zyskujesz sens na swoim ciele, a po prostu piękny tatuaż podkreśli Twoją kobiecość i seksualność, męskość i siłę, nada specjalnej energii, rozwiesele cię!

Tatuaż jest zwierciadłem duszy. Czy zgadzasz się z tym? W końcu każdy tatuaż ma jakiekolwiek znaczenie i ma znaczenie dla jego nosiciela. Każdy, przynajmniej raz w życiu, zastanawiał się: "Czy chcę sobie tatuaż?". Wydawałoby się, że taka przyziemna rzecz, ale niesie ze sobą znaczenie i historię.

  • Ludzie
  • Zwierzę
  • Ptak
  • Ozdoba
  • Figury geometryczne
  • Bohaterowie filmów i kreskówek
  • KwiatyWszystko to możemy spotkać na ciałach naszych przyjaciół, krewnych i po prostu przechodniów.

Salon tatuażu w Białystoku

Sztuka tatuażu powstała dawno temu.


Tysiące lat temu łowcy i szamani robili Tatuaże-kolcami i fragmentami kości ozdabiali swoje ciała różnymi rysunkami. Uważano, że różne wzory na ciele dodają osobie siły i odwagi, a także zapewniają ochronę. Wiele plemion nosiło na swoich ciałach wizerunek totemicznego zwierzęcia, roślin, a także mogli zaznaczać na ciele ilość żywych istot, których zabili lub poświęcili.

Na dzień dzisiejszy przyszłość branży tatuażu można opisać jednym słowem-więcej! Więcej stylów, więcej umiejętności, więcej ekstremalnych tatuażu. Przez większość historii tatuaże były oznaką nieformalnych, dziś sytuacja zmieniła się dramatycznie, dla wielu tatuaże stały się sposobem na wtopienie się w społeczeństwo, coraz więcej osób stało się chodzącymi dziełami sztuki.

Dzisiaj większość ludzi wybiera rysunek jako rodzaj dekoracji. Oprócz piękna estetycznego tatuaż może nakładać się na stary, nieudany tatuaż lub ukrywać różne wady ciała (blizny, szwy pooperacyjne, rozstępy, plamy starcze itp.). Wiele osób robi tatuaże na pamiątkę ważnego wydarzenia w ich życiu, takiego jak ślub lub narodziny dziecka.

Tatuaż w Białystoku
Tatuaż w Białystoku

Czas zadać pytanie, komu powierzyć tatuaż?

Znalezienie dobrego specjalista jest wystarczająco trudne.

Wykonując Tatuaż, chcemy być pewni wyboru tatuazysty.

W naszym salonie tatuażu w Białystoku zapewnimy ci artysta w stylu i technice, którą chciałbyś zobaczyć na sobie. Nasz tatuażysta od dziś to twój tatuażysta.

Nasi pracownicy są nie tylko dyplomowanymi artystami, ale także posiadaczami kreatywności. Mistrzowie salonu tatuażu w Białystoku pomogą ci pokonać swoje lęki, podkreślić swoją indywidualność i urzeczywistnić swoje marzenia!

Wiesz, jak powinien wyglądać piękny tatuaż? Po obejrzeniu naszych prac na pewno zatrzymasz swój wybór na Vean TATTOO.

Eksperymentuj, nie bój się wyróżniać i odkrywać nowe doznania.

Poproś o kontak