Tatuaż w Bydgoszczy - VeAn Poland
m. Bydgoszcz
Długa 63
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Bydgoszcz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Polina Malkina

 • Szkolenie mistrzowskie
 • Laserowe usuwanie
 • Piercing
Ocena: 4,2 (85)
avatar
Bydgoszcz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Denys Danicovych

 • Opracowanie szkiców
 • Tattoo
Ocena: 3,6 (27)
avatar
Bydgoszcz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Aruzhan Mukazhanova

 • Piercing
Ocena: 5 (25)
avatar
Bydgoszcz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Volodymyr Samchuk

 • Tattoo
Ocena: 5 (22)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Tatuaż w Bydgoszczy

Współczesne kobiety są ciągle zajęte, mają wiele rzeczy, zajęć, spotkań. I każdy chce zawsze wyglądać świetnie.


Aby to zrobić, wielu wstaje wcześnie i zaczyna wszystkie przygotowania, spędzając kilka godzin na makijaż, z którym wszystko nie zawsze jest gładkie (różne strzałki, brwi, nierówny kontur ust, złamany ołówek itp.). Na to wszystko traci się nie tylko czas, ale i pieniędzy, bo kosmetyki zwykle się kończą, a czasem w najbardziej nieodpowiednim momencie. Ale zawsze jest wyjście - tatuaż (makijaż permanentny), najlepszy wybór na rozwiązanie wielu problemów. To ogromna oszczędność czasu, nerwów i budżetu, a co najważniejsze, zawsze jesteś na szczycie. Tatuowanie różni się od tatuażu, który wykonuje się na całe życie, nosi się go przez wiele lat, ale po pewnym czasie wymaga korekty. Odwiedzając tatuażystę zyskasz wspaniały wygląd i przez długie lata zachwycisz bliskich i przyjaciół swoim pięknem. Najważniejsze jest, aby wybrać naprawdę dobrego mistrza i zaufać mu. Salon tatuażu „VeAn” w mieście Bydgoszcz oferuje Państwu swoje usługi. Nasza placówka zatrudnia wykwalifikowanych rzemieślników z dużym doświadczeniem. Makijaż permanentny w naszym salonie wykonywany jest przy użyciu wysokiej jakości sprzętu, materiałów i preparatów.

Tatuaż w bydgoszczy
Tatuaż w bydgoszczy
Tatuaż w bydgoszczy

Co to jest tatuaż?

Tatuaż, czyli makijaż permanentny, to zabieg polegający na wprowadzeniu specjalnego pigmentu w górną warstwę skóry, za pomocą którego można skorygować i zlikwidować niechciane wady i niedoskonałości twarzy.


Naprawdę wysokiej jakości makijaż permanentny wygląda bardzo pięknie i naturalnie, co świadczy o doświadczeniu mistrza. Bardzo ważne jest, aby móc dobrać odpowiednią głębokość wtrysku pigmentów, dobrać odpowiedni odcień, narysować proste i wyraźne linie. Wymaga to dużego doświadczenia, wysokiej jakości sprzętu, materiałów i preparaty.

Chcesz zrobić makijaż permanentny, ale nadal nie wiesz, gdzie się zgłosić? Odwiedź salon tatuażu „VeAn” w Bydgoszczy i będziesz mieć pewność, że trafiłeś pod właściwy adres. Nasi eksperci doradzą Ci we wszystkich kwestiach w tym zakresie, udzielą zaleceń i porad, podpowiedzą, ile czasu zajmie zabieg i tak dalej.

Tatuaż w bydgoszczy
Tatuaż w bydgoszczy

Jak bolesny jest zabieg makijażu permanentnego?

Makijaż permanentny jest dość bolesnym zabiegiem, ponieważ górna część skóry jest przekłuwana.


Dla każdej osoby zabieg przebiega z różnymi odczuciami, ponieważ próg bólu osoby odgrywa główną rolę. Makijaż permanentny w Bydgoszczy, czyli w salonie tatuażu „VeAn”, odbywa się przy pomocy specjalnych środków przeciwbólowych. Mistrzowie naszego salonu działają bardzo ostrożnie, aby zabieg nie powodował dyskomfortu. Po wykonaniu tatuażu mistrz udzieli Ci porad dotyczących dalszej pielęgnacji makijażu permanentnego. Zgodnie z zaleceniami mistrza makijaż permanentny będzie zachwycać Cię przez wiele lat.

Ważne jest, aby zwrócić się do wykwalifikowanych specjalistów, którzy znają i kochają swoją pracę. Odwiedzając nasz salon będziesz zadowolony z wyniku: 

 • Oszczędza czas; 
 • Nie trzeba wydawać pieniędzy na kosmetyki; 
 • Zawsze gotowość na każde wydarzenie; 
 • Trwały makijaż (nie zmywa się podczas deszczu, prysznica, można spokojnie odwiedzać sauny i baseny); 
 • Eliminacja irytujących niedoskonałości.Bądź piękna o każdej porze dnia, nie komplikuj sobie życia ciągłym makijażem i zmartwieniami o pogodę.

Wykonaj wysokiej jakości makijaż permanentny w Bydgoszczy w salonie tatuażu „VeAn” i bądź zawsze wspaniałą.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.