Usuwanie tatuażu w Bydgoczczy - VeAn Poland
m. Bydgoszcz
Długa 63
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Bydgoszcz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Polina Malkina

  • Szkolenie mistrzowskie
  • Laserowe usuwanie
  • Piercing
Ocena: 4,2 (85)
avatar
Bydgoszcz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Denys Danicovych

  • Opracowanie szkiców
  • Tattoo
Ocena: 3,6 (27)
avatar
Bydgoszcz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Aruzhan Mukazhanova

  • Piercing
Ocena: 5 (25)
avatar
Bydgoszcz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Volodymyr Samchuk

  • Tattoo
Ocena: 5 (22)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie tatuażu w Bydgoczczy

Przed zrobieniem sobie tatuażu należy dokładnie rozważyć tą decyzję, a co najważniejsze, wybrać doświadczonego, wykwalifikowanego mistrza.


Z każdym dniem rośnie liczba osób, które chcą zrobić sobie tatuaż, ale są też tacy, którzy chcą usunąć rysunek ze swojego ciała.

Może to być spowodowane czymkolwiek: 

  • Praca niskiej jakości 
  • Osoba jest zmęczona swoim tatuażem; 
  • Radykalna zmiana stylu i tak dalej.Powodów może być wiele, ale trzeba wiedzieć, że usuwanie tatuażu wymaga również doboru doświadczonego specjalisty i właściwej metody usuwania. To właśnie ci mistrzowie zajmują się usuwaniem tatuaży w Bydgoszczy, w salonie tatuażu „VeAn”. Nasi doświadczeni, wykwalifikowani specjaliści z przyjemnością pomogą Ci pozbyć się tatuażu. Specjalista przeprowadza z każdym klientem wstępną rozmowę, podczas której omawiane są wszystkie problemy, pytania i planowane kolejne działania. Rozmowa odbywa się z każdym klientem indywidualnie, aby mistrz mógł w pełni ocenić sytuację. Dla specjalisty ważne jest, aby wiedzieć, jak dawno tatuaż został wykonany, zobaczyć jego rozmiar i położenie, znać strukturę, rodzaj i grubość skóry klienta. Z pomocą tej wiedzy specjalista powie Ci, jak długo potrwa proces usunięcia tatuażu.

Usuwanie tatuażu odbywa się przy użyciu najnowocześniejszego skutecznego sprzętu, dla bezpieczeństwa i dokładniejszego efektu nasi mistrzowie stosują laserową metodę usuwania tatuażu. Metoda ta zapewnia klientowi całkowite bezpieczeństwo, dokładne usunięcie pigmentu ze skóry oraz brak skutków ubocznych. Pozwala to łatwo leczyć problematyczne obszary skóry, które wymagają specjalnej pielęgnacji.

Usuwanie tatuażu w Bydgoczczy

Czas trwania usuwania tatuażu w Bydgoczczy

Podczas rozmowy każdy klient martwi się pytaniami: jak długo potrwa zabieg i jak wpływa na skórę.


Nasi specjaliści stosują skuteczne, bezpieczne i prawidłowe podejście do zabiegu. Podczas usuwania laserowego Twoja skóra będzie całkowicie bezpieczna, chroniona przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami.

Rysunek całkowicie znika z dwóch do ośmiu sesji, które odbywają się raz w miesiącu i nie można ich przegapić. Po pierwszej sesji rysunek znacznie się rozjaśni i będzie prawie niewidoczny. Ze względu na procesy biologiczne zachodzące w ludzkim ciele rysunek po chwili stanie się ciemniejszy, jest to zjawisko absolutnie normalne i nie należy panikować. Nie da się przyspieszyć procesu usuwania pigmentu ze skóry, nie ma jeszcze tak potężnego sprzętu. Więc nie ufaj wątpliwym klinikom, które obiecują szybkie usunięcie niechcianego tatuażu. Rzeczywiście, w rezultacie można poważnie uszkodzić skórę, co doprowadzi do dalszych terapii leczniczych.

Zawsze konieczne jest skontaktowanie się z doświadczonymi, kompetentnymi mistrzami. W metodzie laserowej najważniejszy jest wynik, a nie szybkość zabiegu. Dlatego w salonie tatuażu „VeAn”, w mieście Bydgoszcz, wszystko odbywa się nie w pośpiechu, ale dla jakości, w najlepszych dla Ciebie warunkach, ponieważ zadowolony klient to najlepsza nagroda dla mistrza.

Masz dość tatuażu? Chcesz się go pozbyć i nie wiesz, z kim najlepiej się skontaktować? Oferujemy Państwu nasze usługi w zakresie usuwania tatuaży w Bydgoszczy. Zaufaj doświadczonym specjalistom, a wynik na pewno Ci się spodoba. Salon tatuażu „VeAn” w mieście Bydgoszcz pomoże każdemu.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.