Tatuaż w Gdańsku - VeAn Poland
m. Gdańsk
Rajska 1/5A
Data otwarcia: 25 listopada 2022
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Gdańsk Główny Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Mykyta Morozov

Ocena: 4,9 (38)
avatar
Gdańsk Główny

Yauheni Bazyleu

Ocena: 5 (20)
avatar
Gdańsk Główny

Yelyzaveta Tymofieieva

Ocena: 5 (20)
avatar
Gdańsk Główny

Bozhena Gutsul

Ocena: 5 (20)
avatar
Gdańsk Główny

Viktoriia Holodnikova

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Tatuaż w Gdańsku

Tatuaż w VeAn Gdańsk to najlepszy wybór w twoim życiu.W dzisiejszych czasach bardzo ciężko spotkać osobę która nigdy nie zastanawiałą się o zrobieniu tatuażu. Większość się zdecydowała i wykonała piękny rysunek na swoim ciele a część jeszcze się zastanawia.

Jesteś tą osobą która jeszcze się zastanawia? Albo masz już tatuaż ale nie masz pomysłu na kolejny? Albo jesteś tą osobą która ma pomysł ale nie wie komu można zaufać? Idealnie trafiłeś! Chętnie ci pomożemy.

Tatuaż w Gdańsku

VeAn tworzy piękno właśnie dla ciebie!

Często ludzie błąkają po internecie szukając odpowiedniej osoby dla wykonania tatuażu.

Trafiając do VeAn Gdańsk zostają zadowoleni i wracają do nas jeszcze mnóstwo razy. Dlatego możesz się nie wahać a już umawiać się na konsultacje. Nasi tatuatorzy posiadają certyfikaty oraz książeczki sanepidowskie.

Mamy wspaniały zespół dlatego pomimo ładnej dziarki wyjdziesz on nas z dobrym humorem. Także nasi tatuatorzy co roku biorą udział w festiwalach z kursu zawodowego dla podwyższenia swojej kwalifikacji. Wtedy mają możliwość nauczyć się albo udoskonalić nowe techniki by móc wykonywać swoje pracy jeszcze lepiej.

Tatuaż w Gdańsku
Tatuaż w Gdańsku

Czy każdy potrafi wszystko?

Bardzo często słyszymy od klientów zapytania:Jak to nie pracuje w takim stylu? Przecież tatuaż to nic trudnego!

Wtedy zaczynamy opowiadać i pogłębiać wiedzę naszego klienta na temat tatuaży.

Tatuaż to sztuka. Każdy tatuator pracuje w swoim stylu. Dlatego gdy chcecie się umówić do nas na tatuaż my dobieramy dla was indywidualnie odpowiedniego tatuatora. Stylów tatuażu jest mnóstwo. Tatuatorzy wybierają dla siebie to co im najbardziej się podoba. Często też jeżdżą na festiwale, żeby poszerzać swoją wiedzę i swoje umiejętności.

Oczywiście są projekty które potrafi wykonać każdy tatuator. Ale każdy wykonując swoje pracy pokazuje swoją unikalność. W naszym studio VEAN w Gdańsku każdy klient ma możliwość zrealizować każdy swój pomysł. Bo tylko my mamy tatuatorów którzy pracują we wszystkich stylach. Dopasujemy dla ciebie indywidualnie tatuatora w zależności od stylu pracy którą chcesz wykonać. Być może to będzie tatuaż w stylu minimalistycznym, realistycznym albo to będzie tatuaż w stylu blackwork? Na pewno wyjdziesz od nas zadowolony z tatuażem którym będziesz mógł się chwalić znajomym.

Tatuaż w Gdańsku

Sterylność jest ważna?

Sterylność to jedna z najważniejszych rzeczy podczas tatuażu.

Wszystkie materiały eksploatacyjne które wykorzystujemy w naszej pracy są najlepszej jakości oraz posiadają europejskie certyfikaty.Dla każdego klienta osobno przygotowujemy stanowisko. Przy kliencie zawsze otwieramy wszystkie igły, uchwyty które będą wykorzystywane podczas sesji. Materiały eksploatacyjne po każdym kliencie wyrzucamy. Sprzęt maszynki oraz uchwyty sterylizujemy w 5 etapów. Stanowisko dezynfekujemy po i przed wizytą każdego klienta.

Tatuaż w Gdańsku
Tatuaż w Gdańsku
Masz pomysł ale nie masz projektu?

Realizujemy wszystkie projekty, pomagamy zrealizować każdy pomysł.

U nas możesz zapisać się na darmową konsultację i uzgodnić wszystko z tatuatorem. Chętnie ci pomożemy i odpowiemy na wszystkie twoje zapytania.

Chcesz mieć tatuaż marzeń – zapisz się w VEAN Gdańsk.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.