Laserowe usuwanie tatuażu w Gdańsku - VeAn Poland
m. Gdańsk
Rajska 1/5A
Дата открытия: 25 listopada 2022
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Gdańsk Główny Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Mykyta Morozov

Ocena: 4,9 (38)
avatar
Gdańsk Główny

Yauheni Bazyleu

Ocena: 5 (20)
avatar
Gdańsk Główny

Yelyzaveta Tymofieieva

Ocena: 5 (20)
avatar
Gdańsk Główny

Bozhena Gutsul

Ocena: 5 (20)
avatar
Gdańsk Główny

Viktoriia Holodnikova

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Laserowe usuwanie tatuażu w Gdańsku

Niechciany tatuaż.Masz niechciany tatuaż i chcesz się go pozbyć? A może ci się znudził stary i chcesz go rozjaśnić i zakryć nowym? Chętnie ci doradzimy jak rozwiązać twoją sytuację.

W dzisiejszych czasach istnieje mnóstwo nowoczesnych technologii dlatego każdy tatuaż można usunąć. W VEAN Gdańsk nasi tatuatorzy doradzą ci co zrobić ze starym tatuażem.

Laserowe usuwanie tatuażu w Gdańsku

Właściwości naszego lasera

Nasz laser jest najlepszej jakości a nasi specjaliści indywidualnie do każdego klienta, typu skóry i głębokości tatuażu dobierają odpowiednią moc.

W naszym studio wykorzystujemy laser neodymowy. Ten rodzaj lasera idealnie pasuje dla usuwania tatuażu. Przy regularnych zabiegach można pozbyć się niechcianego tatuażu na zawsze.

Jak odbywa się usuwanie laserowe? Wiązka laserowa o odpowiedniej długości fali trafia do odpowiedniej głębokości w skórze, rozbija cząsteczki pigmentu robiąc ich mniejszymi. Czym powoduje uszkodzenie tkanki którą otacza pigment, pozwalając usunąć pigment z organizmu. W wyniku tego tatuaż z czasem staje się coraz jaśniejszy przy regularnych sesjach usuwania. Ostateczny efekt uzyskuje się po paru sesji zabiegów usuwania laserowego. Czas trwania zależy od tego jak bardzo głęboko pigment znajduję się pod skórą i od tego jakiej jakości był używany pigment.

Laserowe usuwanie tatuażu w Gdańsku
Laserowe usuwanie tatuażu w Gdańsku

W jakim przypadku możesz
zrobić usuwanie tatuażu laserem?

Usuwanie laserowe jest możliwe wtedy gdy:

 • Masz tatuaż którego chcesz się pozbyć;
 • Masz nieudany tatuaż;
 • Chcesz rozjaśnić i zrobić inny;
 • Znudził Ci się tatuaż.
Laserowe usuwanie tatuażu w Gdańsku

Ile sesji potrzebujesz żeby pozbyć się tatuażu?

Usuwanie laserowe w VEAN Gdańsk to dobry pomysł.

Nasi tatuatorzy dobiorą dla ciebie indywidualną moc lasera. Od tego zależy wiele czynników i proces usuwania i gojenia tatuażu.

Jeżeli masz świeży tatuaż którego chcesz się pozbyć to musisz odczekać minimum pół roku dla całkowitego wygojenia. Tylko wtedy można usuwać tatuaż.

Dla całkowitego usuwania potrzebne będą około 6-8 sesji. Ale to jest bardzo indywidualne i większa część wyniku zależy właśnie od ciebie. Także ważną rolę odgrywają w tym pigmenty którymi został wykonany tatuaż. Przedziały między kolejnymi sesjami powinny wynosić minimum 1-1,5 miesiąca. Nie można z pewnością powiedzieć określoną liczbę procedur, jakich będziesz potrzebował dla uzyskania zadowalających wyników.

Laserowe usuwanie tatuażu w Gdańsku
Laserowe usuwanie tatuażu w Gdańsku

Jak będzie reagować skóra
po wykonaniu zabiegu?

To jest bardzo indywidualna kwestia.

Zazwyczaj po zabiegu u klientów występują zaczerwienienia, czasami niewielka opuchlizna, która może się utrzymywać parę dni.

Podczas gojenia mogą pojawić się strupki które nie wolno zdrapywać. Także może zmienić się pigmentacja skóry. Która po 2-3 miesiącach się wyrówna. Najczęściej to jest dobrze widoczne u ludzi z ciemną karnacją.

Laserowe usuwanie tatuażu w Gdańsku

Jak pielęgnować tatuaż po
sesji usuwania laserowego?

Po wykonaniu zabiegu usuwania laserowego staraj się aby woda nie trafiałą na tą część skóry gdzie był przeprowadzony zabieg usuwania laserowego.

W VEAN Gdańsk po zabiegu zostaniesz poinformowany o odpowiedniej pielęgnacji.

Podczas gojenia tatuażu nie możesz odwiedzać sauny i baseny. Nie możesz kąpać się w otwartych zbiornikach wodnych (rzekach, jeziorach i morzach i oceanach). Nie możesz opalać się. W okresie letnim tatuaż podczas gojenia należy zakrywać przed pierwsze 2 tygodni. Później musisz stosować filtry z wysokim poziomem spf. Najlepiej żeby to był spf 50+.

Laserowe usuwanie tatuażu w Gdańsku
Laserowe usuwanie tatuażu w Gdańsku
Komu musimy odmówić
w usuwaniu laserowym?

Przed zabiegiem usuwania zawsze pytamy klienta o chorobach.

Niestety w niektórych przypadkach jesteśmy zmuszeni odmówić w wykonaniu usuwania laserowego.

Odmawiamy wtedy gdy ktoś ma:

 • Cukrzycę;
 • Padaczkę;
 • Onkologie;
 • Jest w ciąży lub karmi piersią;
 • Zaburzenie krzepniecia krwi;
 • Przyjmuje leki retinoidowe;
 • Skłonność do powstawania blizn;
 • Opaloną skórę (do 3ch tygodni).Każdy klient ma możliwość umówienia się na darmową konsultacje i zapytać się o wszystkich interesujących pytaniach.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.