Makijaż permanentny w Gdynie - VeAn Poland
m. Gdynia
Świętojańska 99
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Gdynia Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Oksana Kambulova

 • Tattoo
 • Permanentny makijaż
 • Opracowanie szkiców
 • Szkolenie mistrzowskie
Ocena: 5 (31)
avatar
Gdynia Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Olha Bohush

 • Tattoo
 • Opracowanie szkiców
 • Szkolenie mistrzowskie
Ocena: 5 (20)
avatar
Gdynia Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Alexander Ozerchuk

 • Tattoo
Ocena: 5 (30)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Makijaż permanentny w Gdynie

Pragnienie zostawać pięknym w każdej chwili i w każdych okolicznościach jest nieodłączną cechą wszystkich kobiet.


Ale niestety przy pomocy kosmetyków nie zawsze jest to możliwe. Nawet najdroższe kosmetyki nie są w pełni wodoodporne, z wysoką temperaturą lub nadmierną wilgocią istnieje duże prawdopodobieństwo, że eyeliner zostanie rozmazany, tusz do rzęs wycieknie, lub kontur ust będzie się rozmazywać. A co możemy powiedzieć o deszczu? Ale nie trzeba się zasmucać, ponieważ aby być stale na szczycie - skorzystaj z usług mistrza makijażu permanentnego.

Makijaż permanentny w Gdynie to bardzo popularna usługa, która pozwala kobietom nie tylko wyglądać zadbane, ale także oszczędzać pieniądze i czas na poranny makijaż. Salon tatuażu „VeAn” oferuje usługi makijażu permanentnego od wykwalifikowanych specjalistów, w sterylnym gabinecie z najnowszym wyposażeniem, przy użyciu wysokiej jakości pigmentów, w rozsądnych cenach. Brwi, powieki, usta, korekta twarzy - wszystko w naszym salonie odbywa się nie tylko z wysoką jakością, ale także z pełną gwarancją bezpieczeństwa zdrowotnego.

Makijaż permanentny w Gdynie

Idealny wygląd z "VeAn"

Nasz salon ma wysokie zalecenia dotyczące świadczenia usług tatuażu, wielu klientów odwiedzających nas po raz pierwszy często zostaje z nami na dłużej w postaci stałych klientów.


Stylowe wnętrze, przyjazny zespół, przytulna, zrelaksowana atmosfera, gabinety i miejsca robocze wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, markowe instrumenty, pigmenty, materiały i preparaty - to wszystko jest nasz salon.

Odwiedzając nasz salon, każdy ma prawo do bezpłatnej pełnej konsultacji od mistrza tatuażu. Specjalista wysłucha twoich życzeń, w razie potrzeby dokona korekty, opisze procedurę, udzieli odpowiedzi na wszystkie interesujące Cię pytania, zapewni informacje o ograniczeniach procedury i o zasadach pielęgnacji tatuażu.

W naszym salonie można wykonać takie usługi:

 • Makijaż permanentny brwi:
 • 3D, klasyczny, metoda włoskowa (naturalny efekt brwi);
 • Makijaż permanentny powieki: górna powieka, dolna, pigmentacja przestrzeni między rzęsami;
 • Makijaż permanentny ust: kontur, cieniowanie, 3D;
 • Korekta twarzy.Korekta twarzy obejmuje korekcję wad wrodzonych i nabytych. Wrodzone obejmują: rozszczep wargi, plamy starcze na twarzy, łysienie brwi, cienkie usta i tak dalej. Nabyte wady obejmują: blizny, oparzenia i inne uszkodzenia skóry.

Makijaż permanentny w Gdynie
Makijaż permanentny w Gdynie

Profesjonalizm naszych mistrzów

Mistrzowie naszego salonu mają wysokie kwalifikacje w dziedzinie makijażu permanentnego, duże doświadczenie zawodowe, a także stałą bazę klientów.


Szkolenie naszych mistrzów prowadzone było przez najlepszych ekspertów w dziedzinie makijażu permanentnego, nie tylko w naszym kraju, ale także za granicą. Nasi mistrzowie regularnie uczęszczają na specjalistyczne festiwale i seminaria w celu poprawy swojej wiedzy i umiejętności. Nie stoimy w jednym miejscu, ale ciągle się rozwijamy, nadążamy za nowymi trendami i zachwycamy nimi naszych klientów.

Miejsce mistrza makijażu permanentnego jest w sterylnym stanie, wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia i najnowszy sprzęt. Do pracy stosuje się narzędzia najwyższej jakości, markowe pigmenty, wysokiej jakości materiały i preparaty. Mistrz pracuje w jednorazowych rękawiczkach, których zmiana robi się przed każdym klientem. Wejście do biura jest dostępne wyłącznie w jednorazowych pokrowcach na buty, które zapewniamy każdemu klientowi.

Podczas procedury makijażu permanentnego stosuje się preparaty znieczulające, za pomocą których wprowadzenie pigmentu do warstw skóry nie będzie tak bolesne, a procedura odbędzie się w pełnym komforcie.

Każda kobieta marzy o zawsze zadbanym wyglądzie, bez wydawania na to dużo wysiłku i pieniędzy. Zrealizuj swoje marzenia, makijaż permanentny w naszym salonie jest zawsze do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.