Usuwanie tatuaży w Gdynie - VeAn Poland
m. Gdynia
Świętojańska 99
Data otwarcia: 1 czerwca 2022
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Gdynia Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Oksana Kambulova

Ocena: 5 (31)
avatar
Gdynia Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Alexander Ozerchuk

Ocena: 5 (30)
avatar
Gdynia

Danata Shchahlova

Ocena: 5 (20)
avatar
Gdynia

Volha Bohush

Ocena: 5 (20)
avatar
Gdynia

Arina Kazarovets

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie tatuaży w Gdynie

Od wielu lat tatuaż jest najpopularniejszą usługą modyfikacji ciała.


Szerokie zapotrzebowanie na tą usługę doprowadziło do pojawienia się wielu artystów tatuażu, wśród których niestety nie wszyscy są doświadczeni i sumienni. Często zdarza się, że klient, nie wiedząc nic o mistrzu, zgadza się na jego usługi i przychodzi na sesję tatuażu, pod koniec której otrzymuje rozczarowanie i tylko marnowanie pieniędzy. W tej sytuacji pozostaje albo zaufać innemu mistrzowi, który nałoży inny tatuaż i zakryje zepsuty, albo skorzystać z usługi laserowego usuwania tatuażu.

Usunięcie tatuażu w Gdynie jest dość popularne, ponieważ po amatorze osoba szuka salonu z usługą laserowego usunięcia tatuażu. Na szczęście w Gdynie jest salon z wykwalifikowanymi specjalistami od usuwania pigmentu ze skóry - jest to salon tatuażu VeAn. Wiele osób przychodzi do nas, którzy chcą usunąć tatuaż ze swojego ciała, każdy ma na to swój powód: jest zmęczony wizerunkiem, zmieniły się priorytety życiowe, radykalna zmiana stylu i tak dalej. Po usunięciu tatuażu z ciała wszyscy nasi klienci są zadowoleni z wyniku, i polecają nas swoim znajomym. Wielu naszych gości, którzy przychodzą do nas z rekomendacji, są zadowolone z naszych usług i zostaje stałymi klientami naszego salonu.

Usuwanie tatuaży w Gdynie

Profesjonalizm zespołu "VeAn"

Nasz salon oferuje wysoki poziom usług usuwania pigmentów oraz wiele pozytywnych recenzji i rekomendacji.


Jesteśmy odpowiedzialni za naszą pracę, dlatego robimy wszystko na najwyższym poziomie.

Usuwanie tatuażu w naszym salonie w Gdynie odbywa się na najwyższym poziomie. Mamy specjalnie wyposażone miejsce dla tego zabiegu, z najnowszym efektywnym sprzętem. Sprzęt spełnia wszystkie gwarancje jakości i łatwo radzi sobie z tatuażami o dowolnym rozmiarze i kolorze. Zabieg wykonywany jest przez doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów, zgodnie ze wszystkimi niezbędnymi zasadami bezpieczeństwa, normami sanitarnymi i higienicznymi. Wejście do gabinetu jest dozwolone tylko w jednorazowych pokrowcach na buty. Z każdym klientem mistrz pracuje w jednorazowych rękawiczkach. Czyszczenie sanitarne jest regularnie przeprowadzane w pomieszczeniu roboczym, co obejmuje sterylizacje sprzętu i wszystkich narzędzi. Zdrowie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego ściśle przestrzegamy wszystkich standardów sanitarnych.

Aby usunąć tatuaż, używamy najbezpieczniejszej ze wszystkich istniejących metod. Usuwamy każdy tatuaż, o różnych rozmiarach i kolorach, przy użyciu najnowszego sprzętu laserowego.

Jak to działa?

  • Laser działa na tatuaż bezpośrednio.
  • Promień wchodzi głęboko w skórę i zaczyna wpływać na pigment.
  • Pigment, pod działaniem promienia laserowego, rozpada się na drobne cząsteczki.
  • W ten sposób pigment wychodzi ze skóry na zewnątrz.
Usuwanie tatuaży w Gdynie
Usuwanie tatuaży w Gdynie

Ile sesji jest potrzebne?

Usuwanie pigmentu ze skóry to procedura, w której najważniejsze jest nie ilość sesji, ale ich jakość i zdrowie skóry.


Ważne jest, aby zrozumieć, że po jednym m zabiegu niemożliwe jest całkowite usunięcie pigmentu ze skóry. Skóra potrzebuje czasu na regenerację, a w razie, jeśli przesadzić z zabiegiem - istnieje wysokie ryzyko uszkodzenia skóry.

Całkowite usunięcie pigmentu w naszym salonie wymaga zazwyczaj od dwóch do ośmiu sesji. Każdy klient jest indywidualnym, dlatego ilość sesji jest inna dla każdego. Na ilość wymaganych procedur wpływają takie czynniki, jak: rodzaj i odcień skóry klienta, starość tatuażu, gęstość i jakość pigmentu, funkcje biologiczne organizmu.

Nie warto denerwować się, że potrzebne jest kilka procedur. Najważniejsza jest jakość efektu końcowego, zdrowa skóra i bezpieczeństwo dla zdrowia, i to jest najwyższym poziomem profesjonalizmu w naszym salonie.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.