Tatuaże w Kielcach - VeAn Poland
m. Kielce
Źródłowa 2
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Kielce Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Lesya Melnyk

Ocena: 5,0 (40)
avatar
Kielce Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Maksym Piven

Ocena: 5 (20)
avatar
Kielce Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Iryna Porada

Ocena: 5 (24)
avatar
Kielce

Bozhena Grechukh

Ocena: 5 (20)
avatar
Kielce

Rostyslaw Kovalenko

Ocena: 5 (20)
avatar
Kielce

Anastasiia Boburchak

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Tatuaże w Kielcach

Jeśli stawiasz na indywidualizm, chcesz wyróżnić się z tłumu i podkreślić swoją wyjątkowość, pośród niezliczonych możliwości, jedną z najbardziej spektakularnych metod by to osiągnąć bez wątpienia jest tatuaż.


Rysunek, który zostanie na ciele na całe życie. Ale czy tatuaż jest tylko zwykłym rysunkiem? W VeAn Tattoo wierzymy, że tatuaż jest czymś więcej! Czym więc jest? Dla nas tatuaż jest przede wszystkim pasją, którą rozwijamy w naszym studiu od 10 lat, oraz sztuką, której historia sięga jeszcze czasów starożytnych, a nawet prehistorycznych! Można zatem wnioskować, że chęć ozdabiania naszego ciała leży w naszej naturze od wieków.

Tatuaże w Kielcach

Jaka jest zatem historia robienia tatuaży i jak się je wykonuje?

Słowo tatuaż pochodzi z języka samoańskiego “tatau“ i oznacza zdobienie, oznaczenie czegoś, oraz kogoś.


W czasach starożytnych tatuaże miały za zadanie określić pozycję i status osoby w danej wspólnocie. W starożytnym Egipcie wśród faraonów i mumii widoczne były pierwsze trwałe zdobienia ciała. Natomiast w antycznej Grecji i Rzymie tatuaże stosowano głównie do celu oznaczenia nimi niewolników, więźniów i skazańców. Zdobienie ciała było również charakterystyczne dla ludów plemiennych. Jednak nie każdy mógł sobie pozwolić na tatuaże. Te trwałe rysunki na ciele mogli mieć tylko wodzowie plemienni, szamani i wojownicy, którzy szykowali się do walki. Znane są również przypadki, kiedy wojownicy mogli zrobić sobie tatuaż dopiero po tym, jak pokonają wroga. Tatuaże także zajmowali istotne(znaczące) miejsce w obrzędach i rytuałach. Miał bardzo wyraźne znaczenie. Na wyspach polinezyjskich kobiety o wytatuowanych przedramionach uważane były za obdarzone specjalnymi zdolnościami i umiejętnościami. Znaki wykonane na nadgarstku i palcach miały odganiać złe duchy i choroby, a tatuaże wykonywane wśród określonego plemiona miał wskazywać na ich pochodzenie. W Europie tatuaż został odkryty w wieku XVII, kiedy pierwsi podróżnicy przywożą wśród swoich „zdobyczy” ludzi z plemion przez siebie skolonizowanych. Osadnicy nauczyli przyjezdnych sztuki zdobienia ciała, a ta wraz z nimi przedostała się w kolejne regiony świata.

Przez niemal cały wiek XX tatuaże były kojarzone z kryminalistami, więźniami, złoczyńcami czy ludźmi groźnymi. Nie brano pod uwagę tego, że była to swego rodzaju próba demonstracji swoich własnych poglądów, chęć wyróżnienia się czy po prostu chęć posiadania pięknego wzorku na ciele. Obecnie tatuują się młodzi i starsi, kobiety i mężczyźni, ludzie sławni, biedni i bogaci. Modyfikacje ciała stały się nie tylko akceptowane i nieuznawane za tabu, ale również tak jak wierzymy w VeAn Tattoo, tatuaże stały się również powodem do dumy!

Szukasz zaufanego miejsca w Kielcach, z klimatem i doskonale wykwalifikowanym personelem, który zadba o to by twój wymarzony tatuaż został wykonany profesjonalnie i bezpiecznie? W takim razie koniecznie do nas zajrzyj!

Tatuaże w Kielcach
Tatuaże w Kielcach

Dlaczego?

  • Nasi specjaliści są najlepsi w swojej dziedzinie - wykonają swoją pracę rzetelnie i sumiennie
  • U nasz wykonasz tatuaż w przystępnej cenie
  • Oferujemy darmową konsultację przed sesją dla każdego klienta
  • Stawimy na jakość i bezpieczeństwoPrzyjdź i przekonaj się na własnej skórze. Zapraszamy na darmową konsultację, podczas której poznasz swojego tatuatora. Wspólnie z naszym artystą wyłonicie spójną wizję co do projektu, który później zostanie wytatuowany na twoim ciele!

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.