Usuwanie laserowe tatuaży w Kielcach - VeAn Poland
m. Kielce
Źródłowa 2
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Kielce Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Lesya Melnyk

Ocena: 5,0 (40)
avatar
Kielce Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Maksym Piven

Ocena: 5 (20)
avatar
Kielce Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Iryna Porada

Ocena: 5 (24)
avatar
Kielce

Bozhena Grechukh

Ocena: 5 (20)
avatar
Kielce

Rostyslaw Kovalenko

Ocena: 5 (20)
avatar
Kielce

Anastasiia Boburchak

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie laserowe tatuaży w Kielcach

Czym jest usuwanie laserowe tatuażu?


Usuwanie tatuażu laserem to najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda służąca pozbyciu się niechcianego tatuażu. Emitowana przez laser wiązka światła pochłaniana jest przez pigmenty wprowadzone pod skórę i prowadzi do ich rozpadu. Rozbite cząsteczki pigmentu są następnie usuwane z organizmu. Zastosowanie lasera daje możliwość niemal całkowicie bezinwazyjnego usuwania tatuażu - pod wpływem wiązki lasera dochodzi do odparowania wody zawartej w skórze i powstania mikroskopijnych uszkodzeń skóry, które zauważalne są w postaci „białego nalotu” na skórze. Te mikrouszkodzenia skóry bardzo szybko się goją, gdyż procesy regeneracyjne przebiegają z dużą intensywnością.

Usuwanie laserowe tatuaży w Kielcach

Usunięcie barwnika ze skóry jest możliwe za pomocą różnych systemów laserowych.


Kiedyś używane były lasery ablazyjne, których działanie polega na odparowaniu naskórka wraz z znajdującym się w nim tatuażem. Taka metoda powodowała długo gojące się rany, w wyniku których często w miejscu tatuażu powstawały brzydkie blizny. Obecnie najczęściej używane są lasery z tzw. Q-switch-em, odpowiadające wszystkim dzisiejszym nowoczesnym standardom, którym dysponuje nasze studio. Charakteryzują się one wysoką skutecznością i bezpieczeństwem zabiegu. Zaletami tego systemu laserowego jest zmniejszone ryzyko powstania blizn czy powikłań. Zabieg jest mało bolesny dzięki czemu znieczulenie miejscowe nie jest konieczne. Usuwanie tatuaży laserem jest jedną z najpowszechniejszych i skutecznych metod. Cały zabieg odbywa się w kilku seriach. Po każdej serii tatuaż ulega rozjaśnieniu i tak aż do całkowitego zaniku barwnika pod skórą.

Usuwanie laserowe tatuaży w Kielcach
Usuwanie laserowe tatuaży w Kielcach

Jak przebiega zabieg usuwania laserem i późniejsza pielęgnacja?

  • Liczba sesji zależy od kolorów, ich ilości, wielkości tatuażu, gęstości wprowadzonego barwnika, jego głębokości oraz indywidualnej reakcji na laser
  • Tatuaże amatorskie wymagają do całkowitego względnie 90%-owego usunięcia 3-6 serii. Profesjonalne i większe tatuaże, które zazwyczaj cechuje duża gęstość i silne pigmenty wymagają min. 6 serii.
  • Pomiędzy zabiegami wymagana jest min. 4-6 tygodniowa przerwa, by miejsce poddane zabiegowi się zagoiło
  • Cały zabieg usuwania trwa, w zależności od rozmiaru tatuażu, od 10 do 60 minut.
  • Po zabiegu tworzy się delikatny strupek, który w żadnym przypadku nie wolno zrywać (grozi to powstaniem blizny). Po odpadnięciu strupka ukażą się części blednącego stopniowo tatuażu. Miejsce zabiegu będzie zaczerwienione.
  • Koszt usunięcia tatuażu ustalany jest indywidualnie i zależy głównie od wielkości tatuażu i głębokości aplikowanego barwnika. Rzadko kiedy barwnik znika już po pierwszym zabiegu, należy ich więc wykonać co najmniej kilka, co również będzie ustalone na darmowej konsultacji u nas Nie każdy może poddać się procesowi laserowego usuwania tatuażu. Zabieg ten odradzany jest osobom o ciemnej karnacji skóry oraz w przypadku tatuaży o bardzo dużej powierzchni, jak np. całe plecy, dlatego zabieg poprzedzany jest konsultacją. Chcesz się pozbyć niechcianego tatuażu? Wszystko jest możliwe z VeAn!
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.