Usuwanie makijażu permanentnego w Krakowie - VeAn Poland
m. Kraków
Lubicz 3
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Kraków Główny Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Zakhar Baraszko

 • Tattoo
 • Opracowanie szkiców
Ocena: 5 (20)
avatar
Kraków Główny

Adelina Kozina

Ocena: 5 (24)
avatar
Kraków Główny

Oleksandra Pukhalska

Ocena: 5 (29)
avatar
Kraków Główny

Kateryna Potapova

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie makijażu
permanentnego w Krakowie

Makijaż permanentny to świetna rzeczywistość, aby zmienić kształt brwi lub warg, ukryć blizny po operacji i tak dalej.

Jednak bardzo często tatuaż wykonany „przez młodość i głupotę” chcesz usunąć. Co w tym przypadku zrobić? Czy można jakościowo pozbyć się takich upiększeń?

Usuwanie makijażu permanentnego w Krakowie odbywa się przy użyciu profesjonalnego lasera. To właśnie takie działanie ma najbardziej imponującą liczbę pozytywnych recenzji. Jak mówią kosmetolodzy, jest to procedura, którą można nazwać najbezpieczniejszą i najskuteczniejszą, chociaż będziesz musiał spędzić dużo czasu.

Najlepsze wyniki zostaną osiągnięte po 4 sesjach, których przerwa czasowa wyniesie 14-25 dni. Jeśli chodzi o czas trwania każdej manipulacji, będziesz musiał pozostać na krześle przez pół godziny. Warto zaznaczyć, że pozbycie się makijażu permanentnego w Krakowie jest prawie bezbolesne. Klienci salonu mogą odczuwać jedynie niewielki dyskomfort.

Usuwanie makijażu permanentnego w Krakowie

Jak działa urządzenie

Według niektórych dziewcząt pierwsze wyniki zostały zauważone po jednej ekspozycji.

Wszystko zależy od intensywności komponentu barwiącego (czarne brwi są znacznie trudniejsze do usunięcia niż jasnobrązowe). Jeśli chodzi o samą aparaturę, emitowane przez nią fale wnikają bezpośrednio do skóry właściwej, gdzie niszczą pigment barwiący, odparowując go z naskórka. W pierwszych etapach następuje jego wybielanie, następnie — całkowite zniknięcie.

Główne przeciwwskazania

Korekcja laserowa i usuwanie wizerunków jest przeciwwskazane u osób z następującymi schorzeniami:

 • Cukrzyca;
 • Guzy onkologiczne;
 • Karmienie piersią i ciąża;
 • Patologiczne zaburzenia układu krążenia w ogóle.Ponadto mistrz nalega na przeniesienie procedury, jeśli Klient ma przewlekłe choroby na etapie zaostrzenia lub obserwuje się wzrost temperatury ciała.

Usuwanie makijażu permanentnego w Krakowie
Usuwanie makijażu permanentnego w Krakowie

Inne metody usuwania wizerunków na ciele

Oprócz ekspozycji laserowej istnieją inne możliwości pozbycia się pigmentu. Wśród nich wyróżniają:

 1. Korekcja kolorów.
  1. To nic innego jak zwykłe malowanie. Na wcześniej wykonanym rysunku, nakładany jest pigment cielisty. Ta metoda jest bardziej niż przystępna cenowo, ma swoje plusy, ale jest mnóstwo minusów. Ma przeciwwskazania i taka korekta będzie się bardzo wyróżniać, jeśli będziesz się opalać.
 2. Chemiczne usuwanie tatuaży.
  1. Odbywa się to poprzez zastosowanie specjalnych związków chemicznych. Nakłada się je na skórę, a urządzenie do tatuowania wstrzykuje je podskórnie.
 3. Korekta elektryczna.
  1. Lub elektrokoagulacja jest dość skuteczną metodą. Jednak jej główną wadą jest duże prawdopodobieństwo poważnych powikłań. Dlatego takie usuwanie makijażu permanentnego w Krakowie praktycznie nie ma zastosowania.
 4. Jeszcze kilka lat temu zastosowano chirurgiczne usuwanie barwnika.
  1. Metodę tę można nazwać bardzo agresywną, ponieważ polega na odcięciu obszaru skóry pokrytego wzorem. Taka interwencja może przynieść znaczące negatywne konsekwencje i komplikacje. Jest to jeden z powodów, dla których ta metoda jest zapomniana.

Dziś każdy chętny ma możliwość wyboru najbardziej akceptowalnej dla niego metody usuwania makijażu permanentnego w Krakowie. Specjaliści salonu udzielą zaleceń i przeprowadzą procedurę przy minimalnym ryzyku i powikłaniach. W końcu naszym zadaniem jest twoje zdrowie i uroda.

Usuwanie makijażu permanentnego w Krakowie
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.