Usuwanie tatuażu w Krakowie - VeAn Poland
m. Kraków
Lubicz 3
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Kraków Główny Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Zakhar Baraszko

  • Tattoo
  • Opracowanie szkiców
Ocena: 5 (20)
avatar
Kraków Główny

Adelina Kozina

Ocena: 5 (24)
avatar
Kraków Główny

Oleksandra Pukhalska

Ocena: 5 (29)
avatar
Kraków Główny

Kateryna Potapova

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie tatuażu w Krakowie

Tatuaż to nic innego jak wizerunek na skórze, który dla każdego ma swoje znaczenie.

Wiele osób chce umieścić wybrane arcydzieło na swoim ciele, aby się wyróżniać i być oryginalnym. Jednak nie mniej jest ludzi, którzy chcą się go pozbyć. Pojawiają się jednak różne sytuacje życiowe, po których chcesz usunąć niepotrzebny tatuaż:

  • Zmiana wizerunku i stylu życia;
  • Nieprawidłowe wykonanie mistrza;
  • Tatuaż nie spełnił oczekiwań;
  • Niezrozumienie ze strony społeczeństwa i krewnych i tak dalej.Bez względu na to, jaka sytuacja skłoniła Cię do pozbycia się irytującego rysunku, najważniejszą rzeczą jest jakość procesu.

Usuwanie tatuażu w Krakowie

Ogólne informacje na temat usuwania tatuażu

Usuwanie tatuaży w Krakowie nie jest już problemem.

Zapewniamy, że Ci pomożemy. Od dłuższego czasu praktykujemy świadczenie usług w tej sprawie. Za naszymi ramionami znajduje się ogromne doświadczenie, także za granicą. Wszyscy nowo przybyli klienci, zwracają się do nas o pomoc, rekomendacje i pozytywne opinie o nas. Pracujemy wyłącznie w trosce o wysokiej jakości wynik. To jedyny sposób na zdobycie nienagannej reputacji.

Doświadczony personel dobiera indywidualne podejście do każdego gościa. W początkowej fazie procedury przeprowadzana jest obowiązkowa konsultacja i badanie tatuażu. Klient jest informowany o zbliżającym się zakresie prac, wstępnej ilości procedur i oczywiście o koszcie. Chciałbym dodatkowo zaznaczyć, że jeszcze nie zaistniała taka sytuacja, za naszą wieloletnią praktykę, z którą byśmy sobie nie poradzili. Każdy tatuaż, nawet najbardziej skomplikowany, można całkowicie usunąć.

Usuwanie tatuażu w Krakowie
Usuwanie tatuażu w Krakowie

Sprzęt laserowy do usuwania tatuażu

Laser to definicja, do niedawna wydawała się fantastyczna i odległa.

Teraz terapia laserowa jest stosowana we wszystkich ważnych praktykach medycznych. Specjaliści przewodnich instytutów praktyki medycznej, że laser o zainstalowanej mocy znakomicie sprawdza się w usuwaniu tatuaży i makijażu permanentnego. Wydalanie za pomocą laseroterapii zapewnia następujące możliwości:

  • Całkowite pozbycie się rysunków na skórze;
  • Bezbolesność;
  • Wysoka wydajność;
  • Nie stwierdzono działań niepożądanych.Korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszego i bardzo precyzyjnego sprzętu, który jest stale unowocześniany i ulepszany. W końcu od tego w dużej mierze zależy wynik.

Usuwanie tatuażu w Krakowie

Czas

Każdy odwiedzający chce koniecznie znać odpowiedź na pytanie, jak długo trwa procedura.

Nie możemy odpowiedzieć na to pytanie bez uprzedniego przeprowadzenia indywidualnej kontroli. Faktem jest, że istnieją czynniki, które mogą zarówno przyspieszyć ten proces, jak i go spowolnić: złożoność rysunku; typ skóry; przetwarzanie odpowiedzi i tak dalej.

Po zwróceniu się do nas po pomoc nasz doświadczony specjalista przeprowadza pełne badanie i udziela wyczerpującej konsultacji. Po zrealizowaniu całego zaplanowanego zakresu prac i uzyskaniu odpowiedzi na wszystkie pytania możesz zabrać się do pracy.

Po pierwszej sesji może się wydawać, że 70% pracy zostało zrobione. Obraz rozjaśni się i praktycznie nie będzie w ogóle widoczny. Na pewno pomyślisz, że wystarczy jedna sesja, ale tak nie jest. Po pewnym czasie atrament nieco ciemnieje. Jest to związane z procesami biologicznymi organizmu. Jednak nie zniechęcaj się, proces jest uruchomiony.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, może być potrzebnych do ośmiu sesji. Każda procedura ma odstęp czasu wynoszący jeden miesiąc. Niech nie przestraszą Cię te terminy, to jest standard. Nie ma obecnie w świecie sprzętu, który poradziłby sobie z zadaniem po jednej sesji, po prostu nie jest to możliwe. Prawdopodobnie natknąłeś się na reklamy w sieci, w których ludzie obiecują usunąć tatuaż w ciągu jednego dnia. Wiedz, że to tylko oszustwo i nie jest prawdą. Nie daj się złapać na haku oszustów, którzy próbując usunąć tatuaż, uszkodzą ci skórę.

Nasza metoda nie przewiduje żadnych uszkodzeń skóry. Po zakończeniu sesji nikt nie uwierzy, że w tym miejscu ostatnio znajdował się rysunek. Przekonaj się o naszych kompetencjach, z własnego doświadczenia. Zawsze cieszymy się, że możemy Cię widzieć i w każdej chwili Ci pomóc.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.