Makijaż permanentny Kraków - VeAn Poland
m. Kraków
Lubicz 3
Data otwarcia: 20 czerwca 2024
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Kraków Główny Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Zakhar Baraszko

Ocena: 5 (20)
avatar
Kraków Główny

Adelina Kozina

Ocena: 5 (24)
avatar
Kraków Główny

Oleksandra Pukhalska

Ocena: 5 (29)
avatar
Kraków Główny

Kateryna Potapova

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Makijaż permanentny Kraków

Wiele kobiet marzy o przebudzeniu się rano z idealnym makijażem.

Dlaczego więc nie zamienić pragnienia w rzeczywistość? Jak? Bardzo proste! Wystarczy skontaktować się z mistrzem makijażu permanentnego. Dziś usługa makijażu permanentnego jest bardzo popularna, ponieważ z jej pomocą kobiety zapominają o takich problemach, jak: codzienne tworzenie makijażu przez wiele godzin, ciągłe wydawanie pieniędzy na kosmetyki dekoracyjne, makijaż rozmazany przez upał lub popłynął od deszczu i nie tylko. Jeśli zdarzy Ci się zasnąć z makijażem na twarzy, rano Twoja twarz wygląda jak panda, a pościel jest brudna.

Makijaż permanentny pomoże poradzić sobie ze wszystkimi problemami. Ta usługa jest pełna zalet:

 • Nie zmywa się wodą;
 • Ukrywa związane z wiekiem zmiany skórne;
 • Nadaje twarzy świeżość;
 • Sprawia, że oczy są wyraziste;
 • Koryguje kształt ust i brwi;
 • Koryguje różne wady twarzy;
 • Oszczędza czas i pieniądze.Chcesz skorzystać z usługi makijażu permanentnego? Witamy w salonie tatuażu „VeAn”.

Makijaż permanentny Kraków

Makijaż permanentny od zespołu
najlepszych specjalistów w mieście

Makijaż permanentny w Krakowie w studio „VeAn” to wysokiej jakości makijaż permanentny warg, brwi i powiek, przy użyciu hipoalergicznych pigmentów, w najlepszych warunkach komfortu i bezpieczeństwa.

Wykwalifikowani doświadczeni specjaliści, najnowszy sprzęt do pracy, najwyższy poziom warunków sanitarnych i bezpieczeństwa, bezbolesność zabiegu. Wszystko to czeka na Ciebie w naszym salonie.

Salon tatuażu „VeAn” specjalizuje się w świadczeniu następujących usług makijażu permanentnego:

 • Makijaż permanentny brwi (microblading, metoda włoskowa, 3D);
 • Makijaż permanentny ust (konturowanie, cieniowanie, 3D);
 • Makijaż permanentny powiek (wypełnienie przestrzeni między rzęskami, tworzenie strzałek, efekt cieni);
 • Makijaż permanentny kości policzkowych;
 • Korekcja wad wyglądu.Procedura jest przeprowadzana w sterylnych warunkach przez wysoko wykwalifikowanego specjalistę, ze ścisłym przestrzeganiem wszystkich norm sanitarnych i higienicznych. Aby stworzyć makijaż permanentny, stosuje się wysokiej jakości hipoalergiczne pigmenty, wysokiej jakości sterylne narzędzia, skuteczne środki znieczulające.

Makijaż permanentny Kraków
Makijaż permanentny Kraków

Jak bolesny jest zabieg?

Skóra na twarzy jest dość wrażliwa, ale każdy klient inaczej toleruje procedurę nakładania makijażu permanentnego, ponieważ każda osoba ma inny próg bólu.

Wielu odczuwa ból, ale dość spokojnie toleruje procedurę. Niektórzy nie odczuwają bólu. Jest kategoria ludzi, którzy są bardzo podatni na ból.

Jeśli należysz do ostatniej grupy ludzi, nie panikuj od razu. Nasz salon oferuje skuteczne leki przeciwbólowe (kremy, żele, spray), przy użyciu których sesja aplikacji permanentnej będzie praktycznie niewyczuwalna.

Makijaż permanentny Kraków

Pielęgnacja makijażu
permanentnego po zabiegu

Po przeprowadzeniu procedury makijażu permanentnego specjalista dostarczy Ci szereg zaleceń i przeciwwskazań, które należy wykonać, aby makijaż permanentny zagoił się bez komplikacji.

 • Surowo zabrania się odrywania powstałej skorupy. Nie można go również pocierać, drapać i trzymać nad parą. Skorupa służy jako bariera przed szkodnikami zewnętrznymi, takimi jak kurz, brud i tak dalej.
 • Ogranicz wizyty na siłowniach, basenach, łaźniach, otwartych zbiornikach wodnych do czasu całkowitego wygojenia makijażu permanentnego.
 • Regularnie traktuj obszar makijażu permanentnego środkiem antyseptycznym.
 • Nakładaj na makijaż permanentny tylko te kremy, które zalecił specjalista. Samoleczenie może prowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji.
 • Chroń miejsce makijażu permanentnego przed nagłymi zmianami temperatury.Bardzo ważne jest, aby zrozumieć fakt, że jakość makijażu permanentnego zależy nie tylko od specjalisty, ale także od Ciebie. A mianowicie, od tego, jak należycie dbasz o świeży makijaż permanentny, jak stosujesz się do zaleceń i przeciwwskazań specjalisty. Wykonując proste zalecenia, będziesz cieszyć się idealnym makijażem permanentnym przez kilka lat.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.