Tatuaże w Sosnowcu - VeAn Poland
m. Sosnowiec
Henryka Sienkiewicza 13
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Sosnowiec

Yana Mashyr

Ocena: 5 (20)
avatar
Sosnowiec

Nastassia Staryhina

Ocena: 5 (20)
avatar
Sosnowiec

Volodymyr Matiishyn

Ocena: 5 (23)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Tatuaże w Sosnowcu

Dziedzina tatuażu artystycznego nigdy nie stoi w miejscu.Czas się zmienia, ludzie się zmieniają, moda ciągle dyktuje nowe style. Sztuka tatuażu również stale się rozwija, zaskakując klientów coraz nowymi rozwiązaniami.
Obecnie istnieje ogromna liczba wzorów tatuaży, każda osoba może wybrać według swojego gustu. Jeśli zależy Tobie na unikatowym projekcie, to jest możliwość stworzenia takowego z tatuatorem.

Od wielu lat tatuaż cieszy się ogromną popularnością wśród osób w każdym wieku i każdej płci. Dzięki tatuażowi możesz skutecznie wyrazić swoją wyjątkowość, podkreślić swój styl bądź po prostu efektownie ozdobić swoje ciało.
Sztuka tatuażu jest znana na całym świecie, w każdym mieście można spotkać wiele osób, których ciała są ozdobione tatuażami, a Sosnowiec nie jest tu wyjątkiem. Jeśli jesteś mieszkańcem miasta lub tylko przejeżdżasz przez nie i chcesz zrobić sobie unikatowy tatuaż to zapraszamy do naszego salonu w Sosnowcu.

Tatuaże w Sosnowcu

Zalety naszego salonu

Wysoko wykwalifikowany personel.

Każdy artysta regularnie uczestniczy w specjalnych kursach doskonalących jego umiejętności. Każdy z naszych specjalistów z przyjemnością udzieli Ci informacji na temat usługi tatuażu. Podczas konsultacji pomożemy Ci w wyborze wzoru, doradzimy, gdzie go najlepiej umieścić, przedstawimy niezbędne zalecenia i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące tatuażu.

Jakość materiałów i środków. W naszym salonie używamy wyłącznie wysokiej jakości i skuteczności materiałów oraz narzędzi. Ich jakość bezpośrednio wpływa na efekt końcowy tatuażu. Przy pomocy wysokiej jakości materiałów i preparatów nasi doświadczeni mistrzowie tworzą maksymalnie efektywne rezultaty, dzięki czemu klient jest w pełni zadowolony z efektu końcowego.

Specjalnie wyposażone pomieszczenie. Tatuaże wykonujemy w poprawnie przygotowanym do tego miejscu. Przestrzegamy wszelkich norm sanitarnych.
Cały sprzęt i materiały wielokrotnego użytku przechodzą trzy etapową sterylizację. Z kolei rzeczy jednorazowego użytku są otwierane na oczach klienta. Miejsce pracy jest przygotowywane dla każdego klienta przy użyciu sterylnych materiałów.

Tatuaże w Sosnowcu
Tatuaże w Sosnowcu

Ile trwa proces tatuowania?

Zawsze mówimy, że to kwestia indywidualna oraz jest dużo czynników, które wpływają na to.

Między innymi:

  • Rozmiar wybranego obrazu;
  • Miejsce wykonania tatuażu;
  • Struktura skóry klienta;
  • Tolerancja na doznania bólowe.Tatuaże w Sosnowcu cieszą się dużym zainteresowaniem, dla wysokiej jakości usług i skutecznych efektów warto zwrócić się do salonu VeAn. Jesteśmy gotowi dać Ci pełną gwarancję, że będziesz zadowolony z efektu końcowego pracy naszych tatuażystów.

Tatuaże w Sosnowcu
Skontaktuj się z nami