Usuwanie makijażu permanentnego w Sosnowcu - VeAn Poland
m. Sosnowiec
Henryka Sienkiewicza 13
Data otwarcia: 26 lipca 2022
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Sosnowiec

Yana Mashyr

Ocena: 5 (20)
avatar
Sosnowiec

Nastassia Staryhina

Ocena: 5 (20)
avatar
Sosnowiec

Volodymyr Matiishyn

Ocena: 5 (23)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie makijażu
permanentnego w Sosnowcu

Usługa makijażu permanentnego stała się dla niezbędnikiem ze względu na liczne zalety.

Pierwszą zaletą tatuażu jest znaczna oszczędność czasu, dodatkowo pozwala też zaoszczędzić duże koszta na kosmetykach. Dzięki makijażowi permanentnemu kobiety mają pewność, że będą wyglądać świetnie w każdej sytuacji. Bez względu na to, jak dobry jest makijaż, może on być narażony na działanie czynników pogodowych. Deszcz lub ekstremalne upały mogą zepsuć Twój wygląd, a zatem czasem nawet nastrój na cały dzień. Permanent nie zmywa się oraz nie jest podatny na temperatury i zawsze będziesz wyglądać pięknie i zadbanie. Biorąc pod uwagę te zalety, nie dziwi fakt, że usługa ta cieszy się dużą popularnością. Ale oprócz tych, którzy chcą zrobić sobie taki zabieg, są też kobiety, które marzą o tym, by się go pozbyć.

Jeśli mieszkasz lub podróżujesz do Sosnowca i zastanawiasz się, gdzie usunąć permanent - salon tatuażu VeAn z przyjemnością rozwiąże Twój problem.

Usuwanie makijażu permanentnego w Sosnowcu

Dlaczego warto wybrać VeAn?

Usuwanie makijażu permanentnego - procedura, która również wymaga odpowiedzialności, kwalifikacji i dużego doświadczenia.W końcu przy niewłaściwym obchodzeniu się ze skórą istnieje prawdopodobieństwo jej uszkodzenia, a następnie pozostawienia blizn lub oparzeń. Bardzo ważne jest również, aby dokładnie wiedzieć, jaka metoda usuwania jest stosowana przez danego pracownika. Usuwanie tatuażu w Sosnowcu wykonywane jest za pomocą najnowocześniejszego sprzętu, który jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i nie towarzyszą mu bolesne odczucia.
Pracownicy naszego salonu preferują laserową metodę usuwania, która jest najbardziej skuteczna. Usuwanie tatuaży w naszym salonie ma wiele zalet:

  • Najnowszy, skuteczny sprzęt;
  • Bezbolesna i bezpieczna procedura;
  • Wysoko wykwalifikowany personel z dużym doświadczeniem;
  • Przestrzeganie wszystkich zasad bezpieczeństwa;
  • Zachowane są wszystkie standardy i zasady higieny;
  • Szczegółowe instrukcje dotyczące pielęgnacji.Najważniejszym czynnikiem, o którym każdy klient powinien wiedzieć, jest fakt, że podczas jednego zabiegu usuwania pigment nie zniknie całkowicie. Istnieje wiele podejrzanych klinik, które mogą zapewnić, że całkowicie usuną pigment ze skóry w ciągu zaledwie jednej sesji. Obecnie nie ma jeszcze takiej skutecznej, krótkoterminowej metody. Obecnie najskuteczniejszą, wysokiej jakości i co bardzo ważne bezpieczną metodą jest usuwanie tatuażu w naszym salonie za pomocą promienia laserowego.

Usuwanie makijażu permanentnego w Sosnowcu
Usuwanie makijażu permanentnego w Sosnowcu

Minimalna liczba procedur

Do całkowitego usunięcia pigmentu ze skóry potrzeba około ośmiu miesięcznych sesji laserowych.Każdy przypadek klienta jest inny, niektóre mogą wymagać 2-3 sesji, inne 5-7. Wszystko zależy od struktury skóry klienta, obszaru poddawanego zabiegowi oraz koloru pigmentu. Sesje usuwania laserowego nie powinny być przeprowadzane częściej niż raz w miesiącu.

Taka przerwa jest konieczna dla pełnej regeneracji skóry. Warto zauważyć, że ze względu na procesy biologiczne zachodzące w organizmie człowieka, po pierwszym usunięciu pigment może nieznacznie ściemnieć. Jest to całkowicie normalne i klient jest o tym uprzedzony. Po pierwszej sesji specjalista poinformuje dokładnie, ile zabiegów usuwania laserowego jest koniecznych. Pamiętaj, że najważniejsza jest jakość efektu końcowego i pełne bezpieczeństwo klienta. Te czynniki są główną gwarancją istnienia salonu tatuażu VEAN w Sosnowcu.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.