Makijaż permanentny w Sosnowcu - VeAn Poland
m. Sosnowiec
Henryka Sienkiewicza 13
Data otwarcia: 26 lipca 2022
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Sosnowiec

Yana Mashyr

Ocena: 5 (20)
avatar
Sosnowiec

Nastassia Staryhina

Ocena: 5 (20)
avatar
Sosnowiec

Volodymyr Matiishyn

Ocena: 5 (23)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Makijaż permanentny w Sosnowcu

Dziedzina tatuażu, a także tatuaże, są nam znane od czasów starożytnych.Przez wiele lat ten wspaniały zabieg ułatwiał życie wielu kobietom. Wystarczy pomyśleć o tym, jak wiele trosk przysparza współczesnym kobietom przede wszystkim makijaż. A makijaż jest bardzo czasochłonną częścią naszego życia. Kobiety dokładają wszelkich starań, aby narysować jednolity kształt brwi, strzałek, równy kontur ust. Nie zapominajmy, że makijaż może się skończyć w najbardziej nieodpowiednim momencie. A ile nieprzyjemnych wypadków zdarza się podczas zmian warunków pogodowych. Na przykład, gdy nagle zaczął padać deszcz, nawet najdroższe wodoodporne kosmetyki nie wytrzymają wilgoci i rozmażą się. Ponadto nie wszystkie kosmetyki są odporne na ciepło, istnieje więc ryzyko, że makijaż będzie się unosił i rozmazywał. Z tych wszystkich nieprzyjemnych sytuacji jest tylko jedno najbardziej racjonalne rozwiązanie - tatuaż.

W Sosnowcu tatuaż cieszy się dużym zainteresowaniem wśród płci pięknej. Aby uzyskać wysokiej jakości, dokładny, spektakularny tatuaż - należy zwrócić się do salonu tatuażu "VeAn".

Makijaż permanentny w Sosnowcu

Korzyści wynikające z tatuowania

Tatuaż sam w sobie jest zabiegiem kosmetycznym, podczas którego pod skórę wprowadza się specjalny pigment.W naszym salonie tatuażu możesz skorzystać z następujących usług:

 • Tatuowanie brwi (metoda klasyczna, włoskowa);
 • Tatuaż oka (górna i dolna powieka);
 • Tatuowanie ust (konturowanie, rozmazywanie);
 • Tatuaż na twarzy (mucha).Tatuaż w Sosnowcu to świetna okazja nie tylko do podkreślenia naturalnego piękna, ale także, w razie potrzeby, do skorygowania różnych niedoskonałości. Na przykład cienkie, pozbawione objętości usta można przekształcić w pulchne, soczyste wargi, co więcej, bez interwencji chirurgicznej. Mistrzowie naszego salonu zrobią Ci idealny kształt ust, dodadzą im objętości, a Ty będziesz cieszyć się upragnionymi ustami przez wiele lat. Również za pomocą tatuażu można uzyskać idealny kształt brwi, więc nie trzeba już codziennie cierpieć, aby uzyskać idealny kształt brwi. Idealne strzałki nie tylko ułatwią wykonanie porannego makijażu, ale w razie potrzeby wyeliminują problem opadających kącików oczu. Nasi mistrzowie tatuażu sprawią, że Twój wygląd będzie o wiele bardziej wyrazisty i atrakcyjny. Wiele kobiet woli mieć jednoczęściowe znamiona na twarzy (muchy), na przykład jak Marilyn Monroe. Mistrzowie w naszym salonie z łatwością pomogą Ci spełnić to życzenie.

Makijaż permanentny w Sosnowcu
Makijaż permanentny w Sosnowcu

Gwarancja wysokiej jakości
tatuażu w Sosnowcu "VeAn"

Nasz salon tatuażu posiada wszystko, co jest potrzebne do wykonania wysokiej jakości, spektakularnego i dokładnego tatuażu:

 • W naszym salonie tatuażu pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy mają duże doświadczenie.
 • Szerokie bezpłatne konsultacje z mistrzami.
 • Do każdego klienta jest dobierane specjalne, indywidualne podejście.
 • Najnowszy, skuteczny sprzęt.
 • Wyłącznie produkty i materiały wysokiej jakości.
 • Zastosowanie znieczulenia (jeśli jest wymagane).
 • Przestrzeganie wszystkich zasad bezpieczeństwa.
 • Warunki sanitarne i higieniczne podczas pracy.
 • Szczegółowe zalecenia dotyczące pielęgnacji.
Makijaż permanentny w Sosnowcu

Główne zalecenia

Aby uzyskać wysokiej jakości efekt końcowy, zaleca się, aby klient stosował się do zaleceń przekazanych przez mendykanta podczas konsultacji.Najważniejsza jest pielęgnacja leczonego miejsca: 2-3 razy dziennie należy nawilżać je specjalnym kremem, nie ścierać samodzielnie utworzonej skorupy, nie stosować peelingów. Aby zapewnić dobre zdrowienie, należy również unikać sauny, łaźni, morza, opalania i solarium. Aby uzyskać bardziej szczegółowe porady dotyczące postępowania przed i po wykonaniu tatuażu, lekarz przeprowadzi konsultację.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.