Usuwanie makijażu permanentnego w Wałbrzychu - VeAn Poland
m. Wałbrzych
Piłsudskiego 2
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Wałbrzych Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Anastasiia Sierova

 • Tattoo
Ocena: 4 (23)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie makijażu
permanentnego w Wałbrzychu

Salon „VeAn tattoo” wykonuje usuwanie makijażu permanentnego w Wałbrzychu i zaprasza wszystkich zainteresowanych tą usługą do zapisania się na sesję do wysoko wykwalifikowanego mistrza.

Usuwanie pigmentu z górnych warstw skóry właściwej odbywa się metodą laserową, która charakteryzuje się bezpieczeństwem, względną bezbolesnością i wysoką wydajnością (98%). Firma gwarantuje każdemu odwiedzającemu pełną zgodność z normami sanitarnymi i higienicznymi. Dołożymy wszelkich starań, aby wynik Cię satysfakcjonował, a zagrożenia dla zdrowia zostały zredukowane do zera.

Usuwanie makijażu permanentnego w Wałbrzychu

Kogo może zainteresować usuwanie
makijażu permanentnego w Wałbrzychu?

Makijaż permanentny to popularna usługa, która pozwala dostosować kształt ust i brwi, wizualnie zmienić owal twarzy poprzez wprowadzenie specjalnego pigmentu pod skórę.

Jednak doskonały wynik osiąga się tylko wtedy, gdy praca jest wykonywana profesjonalnie. Tymczasem wiele dziewcząt, chcąc zaoszczędzić pieniądze, zwraca się do mistrzów z niewystarczającym doświadczeniem. W tym przypadku często obserwuje się konsekwencje, takie jak zmiana odcienia wprowadzonego pigmentu, krzywe kontury, nienaturalne kształty. Dlatego nie jest zaskakujące, że następnym apelem do mistrza jest wyeliminowanie konsekwencji nieudanego makijażu permanentnego. Nie popełniaj ponownie błędu. Powierz usuwanie makijażu permanentnego w Wałbrzychu wysoko wykwalifikowanemu fachowcowi.

Usuwanie makijażu permanentnego w Wałbrzychu
Usuwanie makijażu permanentnego w Wałbrzychu

Jak wygląda procedura usuwania
makijażu permanentnego w „VeAn tattoo”

Metoda laserowa jest najbezpieczniejszym i najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się nieudanego makijażu permanentnego.

Nie ma już potrzeby używania do tego agresywnych substancji, które „wypalają” barwnik. Nie ma potrzeby rozjaśniania skóry kwasami i zasadami, co grozi poparzeniem w miejscu ekspozycji. Przecież dla ogółu ludności dostępne jest usuwanie makijażu permanentnego w Wałbrzychu u mistrzów, którzy od kilku lat stosują bezpieczną metodę laserową. Zastanówmy się nad jego zaletami:

 • Sprzęt laserowy pozwala punktowo wpływać na skórę. Oznacza to, że sąsiednie obszary skóry nie zostaną naruszone. Ślady makijażu permanentnego na powiekach, brwiach, na ustach zostaną całkowicie wyeliminowane z wydajnością do 98% bez ryzyka uszkodzenia pobliskich narządów.
 • W zależności od głębokości barwnika mistrz ustala intensywność ekspozycji. Wiązka lasera rozbija cząsteczki farby na mikroskopijne fragmenty, które łatwo wydostają się z tkanek z limfą.
 • Impulsy laserowe są krótkie, więc receptory nie reagują na nie. Objawy bólu są praktycznie nieobecne. Odwiedzający może odczuwać lekkie mrowienie.
 • Ponieważ małe naczynia włosowate są natychmiast kauteryzowane, procedura jest bezkrwawa. A obszar skóry jest dezynfekowany wiązką laserową, więc ryzyko infekcji jest wykluczone.
 • Sesja trwa około 15 minut. Następnego dnia w miejscu ekspozycji tworzy się skorupa. Zejdzie w ciągu 2-3 dni, pozostawiając gładką, czystą skórę bez blizn.Jeśli podczas makijażu permanentnego użyto ciemnej farby, trudno jest usunąć ślady interwencji podczas jednej sesji. W takim przypadku będziesz musiał kilkakrotnie przyjść do salonu, aby całkowicie wyeliminować ślady.

Po zakończeniu usuwania makijażu permanentnego w Wałbrzychu mistrz przedstawia zalecenia dotyczące pielęgnacji skóry. Natychmiast w salonie można kupić specjalne produkty do szybkiego gojenia skóry.

Usuwanie makijażu permanentnego w Wałbrzychu

Korzyści z usuwania makijażu
permanentnego w „VeAn tattoo”

Cieszymy się zaufaniem, ponieważ nasz salon oferuje odwiedzającym następujące korzyści:

 • Ścisłe przestrzeganie norm higienicznych i norm sanitarnych.
 • Wszyscy pracownicy przeszli szkolenie medyczne.
 • Nowoczesny sprzęt i zastosowanie delikatnych technik.
 • Nasi goście sami wybierają dogodny czas na sesję.
 • Bezpłatna konsultacja, możliwość skontaktowania się z mistrzem przez telefon, jeśli w procesie odzyskiwania pojawią się pytania.„VeAn tattoo” – sieć salonów, która sprawdziła się w Polsce tylko od najlepszej strony. Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu swoje kompetencje. Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z kierownikiem.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.