m. Wałbrzych
Piłsudskiego 2
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Wałbrzych Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Anastasiia Sierova

  • Tattoo
Ocena: 4 (23)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Makijaż permanentny w Wałbrzychu

Korzyści z makijażu permanentnego nie będą kwestionowane przez żadną kobietę.

Ten nowoczesny sposób na nadanie wyrazistości brwiom, oczom, ustom oferuje salon „VeAn tattoo”. Makijaż permanentny w Wałbrzychu to okazja do podkreślenia naturalnego piękna i znacznie uproszczenia procesu nakładania makijażu. Przedstawiciele płci pięknej, którzy zdecydowali się na zabieg, oszczędzają dużo czasu. Zamiast codziennie spędzać godziny bezczynnie przed lustrem, aby nadać twarzy atrakcyjny wygląd, po cichu dopijają kawę i powoli wychodzą z domu.

Makijaż permanentny w Wałbrzychu

Makijaż permanentny jako
sposób na korektę wyglądu

Jedną z ważnych zalet makijażu permanentnego jest możliwość nadania brwiom, oczom i ustom pożądanego kształtu i wymiaru.

Każda kobieta stara się być atrakcyjna, a jednocześnie ma własne pomysły na piękno. Według statystyk około 70% kobiet nie ma ładnego wyglądu i chciałoby zmienić wygląd. Najprostszym i najpewniejszym sposobem na zmianę konturów oczu, brwi i ust jest makijaż permanentny w Wałbrzychu. Inne zalety makijażu permanentnego:

  • Brak wydatków na zakup drogich kosmetyków dekoracyjnych — tuszu do rzęs, ołówków, eyelinera, szminki i farby do brwi i błyszczyku do ust, różu.
  • Maksymalna wygoda dla pracujących kobiet, które otrzymują dodatkowe 30 minut porannego snu.
  • Komfort przez cały dzień. Makijaż permanentny nie rozmazuje się, nie „spłynie”. Make Up pozostanie jasny i wyrazisty w basenie, saunie, w ulewnym deszczu, podczas uprawiania sportu. Zastosowane linie zachowują wyrazistość i kolor przez 1-3 lata.
  • Możliwość zmniejszenia widoczności niedoskonałości, takich jak drobne zmarszczki, blizny, ciemne plamy.Makijaż permanentny zawsze wygląda schludnie, jak świeżo nałożony profesjonalny makijaż. Salon „VeAn tattoo” zaprasza przedstawicielek płci pięknej, które są gotowi osobiście docenić wszystkie zalety makijażu permanentnego.

Makijaż permanentny w Wałbrzychu
Makijaż permanentny w Wałbrzychu

Jak zrobić makijaż permanentny

Procedura obejmuje punktowe podskórne wprowadzenie pigmentu barwiącego.

Igła służy do wprowadzenia pigmentu do górnych warstw skóry właściwej. W rezultacie uzyskuje się trwałe linie, które sprawiają, że oczy, brwi, usta są wyraziste. Za pomocą makijażu permanentnego możesz stworzyć imitację rumieńca na policzkach, skorygować kształt owalu twarzy (na przykład podkreślić, zaakcentować kości policzkowe, wizualnie nadać pożądaną formę), rozjaśnić ciemne obszary skóry pod oczami.

Permanentny makijaż brwi pozwala zmienić kształt i grubość, skorygować asymetrię. Za pomocą makijażu permanentnego powiek można zmienić kształt oczu, uczynić je optycznie większymi i bardziej wyrazistymi. Podczas sesji mistrz wykonuje trwałe strzały lub eyeliner, który nie jest usuwany i nie wymaga stałej korekty. Podczas wykonywania makijażu permanentnego usta wykonują trwałe pociągnięcie lub wtapianie i pełne wypełnienie. Druga opcja pozwala obejść się bez szminki i błyszczyka.

Makijaż permanentny w Wałbrzychu

Gdzie zrobić makijaż permanentny

Wykonanie pracy wymaga umiejętności i profesjonalizmu.

Jeśli doświadczony mistrz podejmie pracę, wynik z pewnością będzie okazją do dobrego nastroju każdego dnia. I odwrotnie, wynik pracy amatora może być nieprzewidywalny i daleki od doskonałości estetycznej. Korekcja makijażu permanentnego będzie kosztować znacznie więcej niż standardowa procedura naniesienia. Aby nie wpaść w nieprzyjemną sytuację, lepiej powierzyć wykonanie makijażu permanentnego specjalistom salonu „VeAn tattoo”, którzy:

  • Otrzymali wykształcenie medyczne;
  • Posiadają dopracowane umiejętności wykonywania pracy;
  • Opanowali zaawansowane technologie w tej dziedzinie;
  • Odpowiedzialnie podchodzą do swoich obowiązków;
  • Śledzą trendy w modzie, aby oferować odwiedzającym aktualne opcje kształtu ust, brwi, oczu.Nasi eksperci dobiorą optymalny skład i kolor pigmentu, biorąc pod uwagę cechy skóry klienta. Zrób makijaż permanentny w Wałbrzychu w naszym salonie, aby dowiedzieć się, jak łatwo zachować atrakcyjność w każdej sytuacji o każdej porze dnia.

Skontaktuj się z nami