m. Warszawa
Nowy Świat 5
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Poproś o kontak
Nasi mistrzowie
avatar
Warszawa

Maksym Turchak

 • Tatuaż
 • Opracowanie szkiców
Ocena: 5 (17)
avatar
Warszawa Atestowany

Oleksandr Khurshudian

 • Tatuaż
 • Opracowanie szkiców
Ocena: 4 (21)
avatar
Warszawa Atestowany

Viktoriia Nesterets

 • Tatuaż
 • Permanentny makijaż
 • Usuwanie za pomocą zmywacza
Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Proszę ocenić.
Poproś o kontak

Makijaż permanentny w Warszawie

Czy liczyliście kiedyś ile czasu nam schodzi na nanoszenie makijażu?

Oczywiście że każdy traci na to różną ilość czasu. Nawet jeżeli z pierwszego spojrzenia wydaję się że to tylko pare minut, jeżeli dodać tę pare minut na co dzień, podsumowując można zostać zaskoczoną. By nie tracić cenny czas życia na makijaż wymyśliły coś takiego jak makijaż permanentny. Co to w ogóle jest i na czym polega?

Makijaż permanentny to jest stały makijaż. Robi się w ten sposób: pod skórę wprowadza się pigment dowolnego koloru (zazwyczaj to ciemny kolor dla brwi i oczy, do ust kolor może być od bezowego do czerwonego, ale najczęściej wybierają bardziej naturalne odcienie) to jest coś podobnego do tymczasowego tatuażu.

Jeszcze 15 lat temu trzeba było 10 razy zastanowić się przed zrobieniem permanentnego tatuażu, ponieważ wtedy pigment wprowadzały na tyle głęboko pod skórę, że to tak naprawdę już było do końca życia. Oprócz tego z czasem ten pigment wymywał się i na skórze zostawał taki ślad niebiesko-fioletowego koloru. Nie było to zbyt estetyczne.

coming soon

Teraz ta branża na tyle rozwinęła się, że nawet jak za pare lat znudzi się kształt brwi, wcześniej zrobiony makijaż permanentny nie będzie problemem.


Nowoczesne techniki pozwalają wprowadzać pigment nie głęboko pod skórę, w ten sposób makijaż permanentny zostaje pod skórą od 1 do 5 lat w zależności od rodzaju techniki i barwników.

A czy jest to bolesne? To jest kwestia indywidualna. Zależy oczywiście od progu bólu. W każdym razie przed tym zabiegiem stosuje się znieczulenie miejscowe. Dla tego pod czas zabiegu będzie odczuwalne raczej drapanie niż ból.

W nasze czasy makijaż permanentny jest niezbędnaścią. Z nim zawsze masz podkreślone brwi, oczy lub usta i to wszystko wygląda maksymalnie naturalnie. Zresztą w ten sposób można ułatwić sobie życie za optymalną cenę. Także jest możliwa darmowa poprawka za miesiąc na wypadek gdy chciało by się coś poprawić.

Makijaż permanentny w Warszawie
Makijaż permanentny w Warszawie

Jakie są plusy i minusy tego zabiegu.

Plusy:

 • Nie musisz spędzać czas na nakładanie makijażu, zawsze jesteś doskonała, zawsze masz podkreślone to co chcesz mieć podkreślone, nawet po treningu, nawet w basenie.
 • Czy liczyłaś ile pieniędzy za ostatnie pięć lat straciłaś na kosmetyki? Finansowo zrobić jeden raz makijaż permanentny będzie o 10 razy taniej.
 • Doświadczona lingernistka jest w stanie podkreślić twoje najpiękniejsze rysy twarzy i skoregować jakieś słabe miejsca.
 • Zdecydowanie to podwyższy Twoją samoocenę.

Minusy:

 • Bądź gotowa 3-4 tygodnia po zabiegu unikać słońca, dokładnie dbać o cerę, nie chodzić do basenów lub solarium, nie nakładać kosmetyki przez pierwsze 4-7 dni
 • Niestety może wyniknąć alergia na znieczulenie lub pigment, dla tego rekomendujemy zrobić próbkę przed zabiegiem.

Nadal nie jesteś pewna czy chcesz zrobić sobie makijaż permanentny? Zapraszamy do naszego studia! Tutaj wszystko wytłumaczymy i odpowiemy na wszystkie pytania

Poproś o kontak