Makijaż permanentny w Warszawie - VeAn Poland
m. Warszawa
Nowy Świat 5
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Warszawa Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Diana Bilyk

Ocena: 4,4 (30)
avatar
Warszawa Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Arsen Mkrtchan

Ocena: 5 (24)
avatar
Warszawa

Oleksandra Ovsiannikova

Ocena: 5 (24)
avatar
Warszawa Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Artsiom Khilimonchyk

Ocena: 5 (20)
avatar
Warszawa

Zofia Kosakowska

Ocena: 5 (20)
avatar
Warszawa

David Afanasyeu

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Makijaż permanentny w Warszawie

Zapotrzebowanie na usługi branży kosmetycznej jest niezwykle wysokie i stale rośnie.Z ich pomocą każdy może dbać o swój wygląd i go doskonalić. Wśród szerokiej gamy opcji wyróżnia się taka usługa makijażu jak makijaż permanentny. Uciekają się do niej głównie przedstawiciele płci pięknej. Ta dziedzina szybko się rozwija, stale pojawiają się nowe techniki, opracowywane są lepsze pigmenty, mistrzowie doskonalą swoje kwalifikacje. Naprawdę doświadczeni specjaliści są w stanie wykonać makijaż permanentny w taki sposób, że nikt nawet nie będzie wątpił w naturalność miejsca, na którym wykonuje się makijaż. Jednocześnie pigmenty zachowują swój odcień przez ponad rok ze względu na wysoką jakość.

Jeśli chcesz zrobić makijaż permanentny w Warszawie, skontaktuj się z salonem tatuażu VeAn. Nasi specjaliści świadczą wyłącznie usługi najwyższej jakości, o czym przekonało się już wielu naszych klientów.

Makijaż permanentny w Warszawie

Procedura nakładania makijażu
permanentnego w Warszawie

Specjaliści z salonu tatuażu VeAn zapewniają wyjątkowo wysokiej jakości i bezpieczne usługi.Wysoko wykwalifikowani mistrzowie oraz specjalne markowe pigmenty pozwalają na wykonanie makijażu permanentnego, który będzie wyglądał świeżo przez wiele lat. Gabinety zabiegowe wyposażone są w nowoczesny sprzęt. Podczas pracy używane są tylko wysokiej jakości narzędzia, które są sterylizowane po każdym kliencie. Wszyscy mistrzowie posiadają odpowiednie potwierdzone dyplomy. Stale podnoszą swoje kwalifikacje, zdobywają doświadczenie od swoich kolegów, zarówno ukraińskich, jak i zagranicznych. A ponieważ sfera makijażu permanentnego nieustannie się rozwija i jest uzupełniana nowymi technikami i opcjami wykonania, ciągły rozwój jest kluczem do pomyślnie wykonanej pracy.

Odwiedzając nasz salon, otrzymasz szczegółowe porady dotyczące procedury wykonania makijażu permanentnego. Mistrz wysłucha wszystkich życzeń i pomysłów, w razie potrzeby doradzi, jak to zrobić lepiej. Opowie również o wszystkich niuansach procedury i możliwym zastosowaniu znieczulenia. Ponadto mistrz makijażu permanentnego poinformuje o ograniczeniach i przeciwwskazaniach.

Pokoje są regularnie sprzątane, a sterylność jest utrzymywana. Zadaniem mistrza jest nie tylko stworzenie schludnego i pięknego makijażu permanentnego, ale także przestrzeganie środków ostrożności w celu zachowania zdrowia klienta. Dlatego podczas pracy specjaliści przestrzegają wszystkich norm higieny i warunków sanitarnych. Cały sprzęt jest sterylizowany, narzędzia są przetwarzane za pomocą dezynfektorów. W pomieszczeniach roboczych można przebywać wyłącznie w pokrowcach na buty, zasada ta dotyczy zarówno klientów, jak i rzemieślników.

Makijaż permanentny w Warszawie
Makijaż permanentny w Warszawie

Specjalista pracuje w jednorazowych
rękawiczkach, które zmienia po każdym kliencie.

Wszystkie narzędzia są dezynfekowane w obecności klienta, podobnie jak materiały eksploatacyjne.Ponieważ makijaż permanentny jest dość bolesny w niektórych obszarach, mistrz może zasugerować znieczulenie. Wcześniej dowiaduje się o obecności reakcji alergicznych na jego składniki. W arsenale salonu znajdują się wyjątkowo wysokiej jakości leki przeciwbólowe.

Zadbaliśmy o wszystkie etapy realizacji usługi makijażu permanentnego w Warszawie, dlatego możemy zagwarantować wysoką jakość i bezpieczeństwo. VeAn to właściwy wybór!

Oprócz usługi makijażu permanentnego salon oferuje usługi tatuowania i piercingu. U nas możesz usunąć niechciany tatuaż lub makijaż permanentny, kupić materiały eksploatacyjne. A jeśli chcesz nauczyć się sztuki tatuażu, makijażu permanentnego lub piercingu, proponujemy wziąć udział w kursie szkoleniowym w wybranej dziedzinie.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.