Usuwanie makijażu permanentnego w Warszawie - VeAn Poland
m. Warszawa
Nowy Świat 5
Data otwarcia: 15 października 2022
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Warszawa Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Diana Bilyk

Ocena: 4,4 (30)
avatar
Warszawa Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Arsen Mkrtchan

Ocena: 5 (24)
avatar
Warszawa

Oleksandra Ovsiannikova

Ocena: 5 (24)
avatar
Warszawa Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Artsiom Khilimonchyk

Ocena: 5 (20)
avatar
Warszawa

Zofia Kosakowska

Ocena: 5 (20)
avatar
Warszawa

David Afanasyeu

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie makijażu permanentnego w Warszawie

Makijaż permanentny w nasz czas jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych usług wśród płci pięknej.

Całodobowo mieć perfekcyjnie zrobiony makijaż bez żadnego starania to jest marzeniem dla wielu kobiet. W szalonym trybie życia w samym sercu Polski społeczeństwo wymaga od kobiet idealnego wyglądu na codzień. Ale dobrze wiemy że nie zawsze na to będzie czas. Rozwiązaniem problemu tu stanie makijaż permanentny. Wiadomo, że przed wizytą trzeba dokładnie podebrać dla siebie specjalistę, który będzie w stanie zrobić coś takiego co będzie pasowało specjalnie pod klientkę, podkreślając atuty twarzy i maskując defekty. Niestety, często się zdarza, że efekt końcowy nie zawsze sprawia satysfakcje klientek. Może to wynikać z wielu powodów: pigmenty niskiej jakości, nie kompetentny specjalista, nie dobrze podebrane kolory barwników, nieprawidłowo nakreślony kształt, i wielu innych. A najgorsze to, że zauważyć jakiś błąd można dopiero po wykonaniu usługi. I nawet nie zawsze da się poprawić tą zmyłkę. Co robić w takiej sytuacji?

Istnieje kilka rozwiązań problemu:

  1. Przekrycie zlej jakości makijażu permanentnego nowym.
  2. Usunięcie remowerem (specjalny preparat który niszczy pigment w skórze, jest dość niebezpieczną metodą, przez agresywność działania może zostawić blizny, szczególnie na delikatnej skórze).
  3. Usuwanie laserem (najbezpieczniejsza metoda usuwania makijażu permanentnego, rozbija pigment pod skorą i wywodzi go przez system limfatyczny).
coming soon

Studio Vean w Warszawie wykonuje właśnie laserowe usuwanie makijażu permanentnego, ponieważ dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów.


Laser usuwa pigment bez bólu i bez potrzeby znieczulenia, nie uszkadza skórę i nie potrzebuje długiej i zmudnej regeneracji lub pielęgnacji. Rezultat będzie widoczny już po pierwszej sesji. Także usuwanie makijażu permanentnego nie zajmie dużo czasu. Napewno to będzie szybciej niżeli laserowe usuwanie tatuażu, ponieważ pigment nie jest tak głęboko pod skorą jak w przypadku tatuażu.

Jakie są atuty laserowego usuwania makijażu permanentnego w studio Vean w Warszawie:

  • Bezpieczność (sterylność pomieszczenia, brak ryzyka zakarżenia)
  • Bez bólu i dyskomfortu;
  • Bez żadnych blizn i śladów na skórze;
  • Gwarantowana skuteczność wykonywania usługi;
  • I wreszcie, świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Po zabiegu ważna jest prawidłowa pielęgnacja: przez 2 tygodnie powstrzymać się od basenów, saun i gorących kąpieli oraz smarować miejsce przeprowadzanego zabiegu dwa razy dziennie kremem Bepantenem przez 3-5 dni. Jeżeli u Was powstaną jakiekolwiek pytania zawsze możecie z nami się skontaktować. Nadajemy wsparcie każdemu klientowi przez cały czas. Mamy nadzieje że Wam spodoba się u nas i wrócicie z powrotem jeszcze nie raz. Studio Vean w Warszawie serdecznie zaprasza!

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.