Tatuaż w Warszawie - VeAn Poland
m. Warszawa
Nowy Świat 5
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Warszawa Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Alisa Litovchenko

  • Tattoo
Ocena: 4,9 (25)
avatar
Warszawa Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Diana Belik

  • Tattoo
Ocena: 3,9 (26)
avatar
Warszawa Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Anastasiia Vyshkovska

  • Tattoo
Ocena: 5 (20)
avatar
Warszawa Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Arsen Mkrtchyan

  • Tattoo
Ocena: 5 (24)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Tatuaż w Warszawie

To nie jest tajemnicą że ostatnim czasem branża tatuażów dostaje co raz większą popularność.


To daje nam powód dla zastanawiania: czy tatuaże juz zostały dla nas normalnością?

Kiedyś tatuaży były czymś dziwnym, niedostępnym każdemu, ponieważ gdy ktoś mial tatuaż na widocznym miejscu, to odrazu stanowiło przeszkodę przed otrzymaniem pracy. A dzisiaj można spotkać nauczyciela lub lekarza z tatuażem na pół ciała i nikt nie będzie wytykać palcami.

Tatuaże zostają częścią nas. Czasami ludzi mowią że z tatuażem wreszcie zaczęli czuć się sobą. Na tyle można do nich się przyzwyczaić że nawet nie będziemy je zauważać. To nie tylko sposób na wyróżnienie siebie między innych. To może stać częścią stawania się sobą. My - to nasze myśli, wspomnienia i preferencje, to wszystko możemy narysować na naszym ciele. Także można zaznaczyć niezapomniane wydarzenia ze swojego życia lub najbliższych dla naszego serca osób. W ten sposób najważniejsze zawsze będzie obok. Tatuaż to sztuka. I tylko my decydujemy co będzie ozdobą naszego ciała. Także to mogą być jakieś estetyczne rysunki, każdy juz wybiera tu sam dla siebie.

Tatuaż w Warszawie

Oczywiście to jest niesamowicie ważne co i gdzie wytatuujemy, ponieważ to będzie z nami do końca życia.


Kiedyś usłyszałam wyraz: "Ludzie przychodzą i odchodzą, a tatuaż zostanie z tobą na zawsze".

Jeżeli chcesz być pewnym że tatuaż nie stanie dla ciebie "błędem młodości' za pare lat, wpadaj do Vean studio w Warszawie!

Przed sesją tatuażu zawsze prowadzimy darmową konsultację dla każdego klienta. Pomagamy z wyborem stylu, rozmiaru i miejsca rozmieszczenia tatuażu, wyrabiamy indywidualne szkice, zawsze uzgadniamy każdy detal osobiście z klientem, zawsze jesteśmy w kontakcie. Po konsultacji będziesz wiedział jak odbywa się cały zabieg, czego oczekiwać, do czego być przygotowanym, co można i czego nie można robić odrazu po tatuażu, jak pielęgnować tatuaż i jakie mogą być niespodzianki pod czas gojenia. Z nami możesz być pewny, że tatuaż wyjdzie tak jak ty chcesz i oczekujesz. W razie jakichkolwiek pytań zawsze śmiało możesz do nas pisać lub dzwonić, jesteśmy zawsze dostępne i nadajemy wsparcie w każdym pytaniu.

Tatuaż w Warszawie
Tatuaż w Warszawie

Oprócz tego wszystkiego, kiedy przychodzisz do nas, możesz być spokojny o bezpieczność swojego zdrowia, zapewniamy sterylność nie tylko wszystkich narzędzi ale także całego pomieszczenia, regularnie robimy sprzątanie i kwarcowanie, sterylizujemy zupełnie wszystkie narzędzia, korzystamy się z jednorazowych materiałów eksploatacyjnych, pilnujemy wykonywanie wyżej wymienionych punktów.

Robimy wszystko by nasze klienci były zadowoleni i wracały do nas znowu i znowu. Wystarczy jednej wizyty by poczuć naszą gościnność. Serdecznie zapraszamy do studia Vean!

Skontaktuj się z nami