Laserowe usuwanie makijażu permanentnego w Zabrzu - VeAn Poland
m. Zabrze
Miarki 22
wtorek - sobota 11:00 19:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Zabrze

Kristina Parandii

Ocena: 5 (12)
avatar
Zabrze

Olha Mykhailova

Ocena: 5 (24)
avatar
Zabrze

Oleksandra Riabchuk

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Laserowe usuwanie makijażu
permanentnego w Zabrzu

Zalety makijażu permanentnego wykonanego przez utalentowaną i doświadczoną artystkę są niezaprzeczalne.

Jest to estetyczne i efektowne, modne i praktyczne, ponieważ pozwala zawsze wyglądać idealnie i obniżyć koszty zakupu wysokiej jakości kosmetyków dekoracyjnych. Często jednak zdarzają się przypadki, gdy konieczne staje się trwałe usunięcie brwi, powiek czy ust. Salon VeAn Tattoo może pochwalić się w Zabrzu zabiegiem laserowego usuwania makijażu permanentnego, który jest tu wykonywany z wysoką jakością i jest bezpieczny dla Twojego zdrowia.

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego w Zabrzu

Kiedy zabieg jest niezbędny?

Makijaż permanentny ma naprawdę wiele niezaprzeczalnych zalet: naprawdę można zapomnieć o konieczności spędzania cennych porannych minut na idealnych „strzałkach”, wyglądać perfekcyjnie w każdej chwili, ograniczając się wyłącznie do produktów pielęgnacyjnych. Jednak istotną wadą permanentu jest brak możliwości szybkiego pozbycia się go, gdy tylko stanie się nudny lub wyjdzie z mody.Oczywiście makijaż permanentny z czasem blaknie i staje się coraz mniej zauważalny. Jednak nie we wszystkich przypadkach kobietę stać na długie miesiące oczekiwania. Usługa laserowego usuwania makijażu permanentnego w Zabrzu jest szczególnie istotna, jeśli w pracy mistrza popełniły błędy: nieprawidłowy dobór odcieni, kształtu czy techniki wykonania zabiegu. W naszym salonie zabieg ten wykonują wyłącznie doświadczeni specjaliści z wykształceniem medycznym, w najbardziej komfortowych warunkach.

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego w Zabrzu
Laserowe usuwanie makijażu permanentnego w Zabrzu

Jak przebiega zabieg?

Do usunięcia pigmentu nie można obejść się bez wiązki lasera, która ma określone parametry i działa destrukcyjnie na strukturę pigmentu.

Zmielony do stanu mikrocząstek pigment jest stopniowo usuwany z organizmu w sposób naturalny, poprzez przepływ limfy. Do przeprowadzania takich zabiegów sieć salonów tutu VeAn Tattoo wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt, który pozwala na dokładne i dokładne wykonanie zabiegu, bez naruszania sąsiadujących tkanek. Do całkowitego usunięcia tatuażu potrzeba średnio od dwóch do sześciu zabiegów. O ich liczbie decyduje gęstość wzoru, głębokość wprowadzenia pigmentu oraz skład chemiczny barwnika.

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego w Zabrzu

Nasze atuty

Dziś podobny zabieg oferuje wiele salonów tatuażu czy klinik kosmetycznych.

Dlaczego warto wybrać VeAn Tattoo do laserowego usuwania makijażu permanentnego w Zabrzu?

Oto mocne argumenty przemawiające za taką decyzją:

  • W naszym salonie pracują doświadczeni rzemieślnicy, których kwalifikacje potwierdzają dyplomy z międzynarodowych konkursów i festiwali.
  • Przywiązujemy dużą wagę do przestrzegania norm sanitarnych i zawsze przeprowadzamy dezynfekcję stanowiska pracy, sprzętu i narzędzi. Opakowanie instrumentów jednorazowych otwierane jest w obecności klienta.
  • Aby wyeliminować wszelkie komplikacje, kupujemy wyłącznie wysokiej jakości, certyfikowane instrumenty, leki i materiały eksploatacyjne.
  • Każdy klient jest wyjątkowy, ma własne postrzeganie bólu i dyskomfortu, nastrój emocjonalny i temperament. Dzięki indywidualnemu podejściu zyskujemy możliwość zminimalizowania bólu i dania radości z doskonałego efektu naszych wysiłków.Aby dowiedzieć się o kosztach usuwania makijażu permanentnego w Zabrzu wystarczy skontaktować się z naszą stroną internetową. Koniecznie śledź aktualne informacje, aby wziąć udział w loteriach, skorzystać z ofert promocyjnych i najlepszych rabatów.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.