Makijaż permanentny w Zabrzu - VeAn Poland
m. Zabrze
Miarki 22
wtorek - sobota 11:00 19:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Zabrze

Kristina Parandii

Ocena: 5 (10)
avatar
Zabrze

Olha Mykhailova

Ocena: 5 (24)
avatar
Zabrze

Oleksandra Riabchuk

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Makijaż permanentny w Zabrzu

Dziś usługa makijażu permanentnego w Zabrzu cieszy się ogromną popularnością wśród kobiet w różnym wieku i o różnym statusie.

Czy od dawna marzyłaś o trwałych ustach, brwiach lub idealnych strzałach, które będą zawsze na swoim miejscu w każdych okolicznościach? Zapraszamy do salonu VeAn Tattoo, gdzie czekają na Ciebie najlepsi profesjonaliści, prawdziwi mistrzowie w swoim rzemiośle.

Makijaż permanentny w Zabrzu

Makijaż permanentny w Zabrzu: o co chodzi?

Makijaż permanentny to zabieg kosmetyczny, podczas którego specjalista wstrzykuje w skórę klientki pigment koloryzujący w celu wywołania efektu makijażu lub usunięcia drobnych defektów kosmetycznych.

Zabieg często nazywany jest tatuowaniem, ponieważ jest zbliżony do wykonania tradycyjnego tatuażu. Jednakże procedury te nie są tożsame. W przeciwieństwie do standardowych tatuaży, pigment wprowadzany jest na płytką głębokość. Skład pigmentu i technologia jego wprowadzenia pozwalają stworzyć wzór, który stopniowo blaknie i z czasem staje się niewidoczny. Oznacza to, że po kilku miesiącach makijaż permanentny będzie musiał zostać odświeżony.

Wśród najpopularniejszych zabiegów makijażu permanentnego wykonywanych w salonie VeAn Tattoo:

 • Powieki permanentne to nieskazitelny eyeliner, na który nie musisz poświęcać ani jednej dodatkowej minuty cennego czasu rano;
 • Brwi permanentne – teraz wyglądają idealnie w każdym momencie;
 • Usta permanentne – pozwalają na korektę kształtu, dają efekt naturalnej świeżości;
 • Permanent konturowania twarzy to świetny sposób na uzyskanie bardziej wyrazistego owalu twarzy.
Makijaż permanentny w Zabrzu
Makijaż permanentny w Zabrzu

Zalety makijażu permanentnego

Dziś zalety tego zabiegu doceniły już miliony kobiet na całym świecie. Wśród zalet:

 • Znaczne oszczędności na markowych kosmetykach;
 • Znaczna oszczędność czasu, który trzeba było przeznaczyć na makijaż – koniec z opóźnieniami;
 • Możliwość poczucia się zawsze pewnie – nawet jeśli nie masz na sobie ani grama „prawdziwych” kosmetyków.Ale najważniejsze jest idealne, maksymalnie zbliżone do naturalnych odcieni, kolorów i odcieni. Nic zbędnego ani nadmiernego, tylko lekkie akcenty i powściągliwe akcenty.

Makijaż permanentny w Zabrzu

Gdzie warto wykonać
makijaż permanentny w Zabrzu?

Pytanie nie jest bezczynne: najmniejszy błąd w pracy mistrza będzie zauważalny na twarzy klienta.

Aby uniknąć ewentualnych problemów, warto zaufać wyłącznie zaufanym profesjonalistom o doskonałej reputacji. A na idealny makijaż permanentny w Zabrzu zapraszamy do salonu „VeAn Tattoo”, który należy do jednej z największych sieci przedsiębiorstw w Europie świadczących usługi artystycznej modyfikacji ciała.

Oto kilka powodów, dla których warto skontaktować się z naszym salonem:

 • W salonie pracują wykwalifikowani rzemieślnicy, którzy stale doskonalą swoje umiejętności, potwierdzone dyplomami i certyfikatami międzynarodowych konkursów i festiwali zawodowych.
 • Nasi mistrzowie mają wykształcenie medyczne.
 • Korzystamy z zaawansowanego sprzętu, najlepszych narzędzi oraz bezpiecznych, atestowanych pigmentów i materiałów eksploatacyjnych.
 • Salon przykłada dużą wagę do przestrzegania wszelkich norm sanitarnych. Miejsce pracy i narzędzia poddawane są zabiegowi dezynfekcji. Narzędzia jednorazowe lub wysterylizowane wyjmujemy z opakowania w obecności Klienta.A indywidualne podejście i nienaganny gust tatuatora pozwolą Ci osiągnąć niesamowite rezultaty. Nie jesteś do końca zadowolony z ceny zabiegów makijażu permanentnego w Zabrzu? Aby na czas dowiedzieć się o loteriach, rabatach i promocjach, należy śledzić informacje zawarte na naszej stronie internetowej.

Skontaktuj się z nami