Tatuaż w Zabrzu - VeAn Poland
m. Zabrze
Miarki 22
wtorek - sobota 11:00 19:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Zabrze

Kristina Parandii

Ocena: 5 (12)
avatar
Zabrze

Olha Mykhailova

Ocena: 5 (24)
avatar
Zabrze

Oleksandra Riabchuk

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Tatuaż w Zabrzu

Tatuaż w Zabrzu, podobnie jak w innych miastach Europy, do dziś pozostaje jednym z najpopularniejszych rodzajów artystycznej modyfikacji ciała.

Marzysz o stylowym i efektownym tatuażu? Zapraszamy do salonu VeAn Tattoo należącego do jednej z największych sieci studiów tatuażu, gdzie znajdą Państwo nienaganną obsługę, a co najważniejsze wyjątkową atmosferę zaufania i wzajemnego zrozumienia.

Tatuaż w Zabrzu

Nasze usługi

Każdy, kto przychodzi do artysty ze zdecydowaną decyzją o zrobieniu sobie tatuażu, ma swoje własne motywacje: chęć podkreślenia swojej indywidualności, dodania blasku swojemu wizerunkowi, zaprezentowania swoich poglądów i zainteresowań, pozostawienia niezapomnianego śladu na temat ważnego wydarzenia zmieniającego życie.

Dziś mistrzowie „VeAn Tattoo” są gotowi zaoferować swoim klientom niewyobrażalną różnorodność stylów i trendów, od lakonicznego minimalizmu po wysoko artystyczny realizm, od imponującego „neo tradycyjnego” po radykalne „blackwork”.

Na stronie studia można obejrzeć bogate portfolio naszych mistrzów. Takie podejście pomoże Ci znaleźć profesjonalistę, którego indywidualny styl będzie odpowiadał Twoim wyobrażeniom estetycznym. I naprawdę jest tu co podziwiać! Co jest całkiem naturalne: w naszym salonie pracują najlepsi mistrzowie, których wysoki profesjonalizm został wielokrotnie potwierdzony dyplomami i certyfikatami z międzynarodowych konkursów i festiwali.

Jedną z ważnych zasad leżących u podstaw naszej pracy jest odpowiedzialność za zdrowie naszych klientów. Dlatego każdy artysta posiada dyplom lekarza i może udzielić pomocy, wykonać znieczulenie miejscowe oraz udzielić zaleceń dotyczących pielęgnacji tatuażu. I bez wątpienia będziesz czerpać wielką przyjemność z komunikowania się z ludźmi o podobnych poglądach, którzy doskonale Cię rozumieją.

Tatuaż w Zabrzu
Tatuaż w Zabrzu

Dlaczego warto
skontaktować się z naszym salonem?

Studia i salony oferujące usługi tatuażu w Zabrzu są przyzwyczajone do pracy w warunkach ostrej konkurencji.

Nasze ugruntowane usługi, spełniające najwyższe standardy, pomagają nam nie tylko utrzymać się na powierzchni, ale także pewnie pozostać wśród liderów.

  • Główną uwagę przykładamy do dbałości o bezpieczeństwo zdrowia klienta. Miejsce pracy i sprzęt są dokładnie traktowane roztworem antyseptycznym, mistrz otwiera jednorazowe i sterylne instrumenty w obecności klienta.
  • Do nanoszenia rysunków wykorzystujemy nowoczesny sprzęt oraz całkowicie bezpieczne pigmenty i inne materiały eksploatacyjne.
  • Aby stworzyć najbardziej spektakularne tatuaże w Zabrzu, oferujemy rozbudowany katalog wzorów, które pomogą każdemu klientowi podjąć decyzję o wyborze wzoru na całe życie. Ponadto, jeśli nie ma gotowej opcji, mistrz stworzy indywidualny projekt zgodnie z Twoim życzeniem.
  • Dla efektywniejszej pracy i naprawdę nienagannego rezultatu, klientowi zostanie polecony specjalista specjalizujący się w konkretnej dziedzinie.
  • Tatuator przeprowadza bezpłatną konsultację z każdym klientem, ostrzega przed możliwymi nieprzyjemnymi doznaniami, dowiaduje się o istnieniu przeciwwskazań i informuje o zasadach pielęgnacji miejsca tatuażu.
Tatuaż w Zabrzu

Jeśli potrzebujesz taniej?

Zastanawiasz się dopiero nad pomysłem na swój pierwszy tatuaż, a może zdecydowałeś się ulepszyć już istniejące projekty?

Oferujemy wysokiej klasy usługi w przystępnych cenach. Zawsze jednak masz możliwość zrobienia sobie tatuażu w Zabrzu w najlepszej cenie. Aby to zrobić, wystarczy śledzić aktualne informacje na naszej stronie internetowej. Tutaj dowiesz się o aktualnych rabatach, loteriach i możliwościach skorzystania z najbardziej kuszących ofert promocyjnych.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.