Blackwork sketch tattoo - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Otrzymaj zniżkę na każdy blackwork

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z blackworkiem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Blackwork sketch tattoo

Dziedzina tatuażu ma wiele różnych stylów, czasami klient nie może nawet zdecydować o kierunku tatuażu, który chce się zrobić.


Zasadniczo ten dylemat jest bardziej przedmiotem fanów kolorowych tatuaży. Ale dla klientów, którzy preferują odcienie czerni, wybór jest znacznie łatwiejszy, wystarczy odkryć blackwork styl. Nazwa stylu dokładnie tłumaczy się jako „czarna praca”, to znaczy wszystkie prace są wykonywane wyłącznie w czarnych kolorach. Mogą to być zarówno różne wzory, jak i ozdoby, kształty geometryczne, stopień złożoności może być bardzo rozmaity. Tatuaże Blackwork są bardzo rozpowszechnione zarówno wśród kobiet, jak i chłopców. Wzór może być tatuowany na różnych częściach ciała, ale najczęściej występuje blackwork na rękach i nogach, a tak że palcach. Często tatuaże te są w postaci pomalowania na czarno jakiejś części ciała, chociaż jest ten pomysł dość niezwykły, ale jego popularność rośnie każdego dnia. Ponieważ osobliwością tego stylu jest nakładanie czerni na duże części ciała, niektórzy mylą go z innymi stylami. Jeśli tatuaż jest wykonywany w kolorze czarnym, nie zawsze jest to blackwork, ale jeśli całkiem czarny kwadrat jest przedstawiony na ciele osoby, jest to tylko styl blackwork. Niewiele osób rozumie ten styl, ale wiele osób, które go preferują, najczęściej są fanami minimalizmu, którzy lubią surowy czarny kolor.

Blackwork sketch tattoo

Połączenie stylów

Tatuaże, w których styl blackwork łączy się z innym stylem, wyglądają oryginalnie.


Takie prace pozostają wyjątkowe, piękne i nie powtarzalne. Szczególnie skuteczne jest połączenie tatuażu blackworkowego z dotworkiem, używając tych dwóch stylów, aby uzyskać głęboki piękny kontrast na rysunku na ciele. Często zdarza się, że ludzie przychodzą do tego stylu, aby zamalować słabą jakość pracy poprzedniego specjalisty, blackwork nie tylko zakryje obraz, ale także będzie wyglądał w nowy sposób, zwracając uwagę na siebie. Warto zauważyć, że w przyszłości nie będzie można zamalować tatuażu w tym stylu, to tylko pogorszy końcowy wynik, więc zastanów się dobrze nad wyborem mistrza, jeśli w końcu zdecydujesz się na blackwork.

Połączenie stylów
Połączenie stylów

Podstawowe rysunki
i obtazy stylu

Praca w stylu blackwork jest dość łatwa do rozpoznania, ponieważ bardzo różni się od wszystkich innych styli.


Najczęściej w przypadku tatuaży wybierane są obrazy o geometrycznych kształtach lub całkowicie wypełniany jest cały obszar ciała czarnym pigmentem, rzadziej wypełniają wzory. Istnieją inne prace w tym stylu, ale te trzy są najbardziej popularne. Ten styl jest także kierunkowym dla innych stylów: obrazów etnicznych, neo-plemienności, tajskich tatuaży i dzieł sztuki.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że praca w stylu blackwork jest dość prosta, co jest bardzo błędną opinią. Takie tatuaże wymagają maksymalnej staranności, dokładności i koncentracji. Specjalista powinien być w stanie dobrze wyczuć maszynę, z którą współpracuje, i mieć pojęcie o cechach skóry klienta. Wybierając mistrza, odnoszą się wyłącznie do osoby z doświadczeniem, której portfolio obejmuje już podobne prace. Ten styl można uznać za jeden z najbardziej praktycznych, ponieważ można go łatwo zastosować do zakrywania różnych wad skóry. Blizny, plamy starcze, nierówności lub stary tatuaż - czarny kolor czyli blackwork całkowicie ukryje wszelkie wady. Ponadto za pomocą tego stylu możesz wizualnie dopasować figurę, ponieważ wszyscy wiedzą, że czarne odcienie robią obszary, na które on jest nałożony mniejszymi i zmniejszają objętość. Niektóre prace blackwork mogą z łatwością zrobić, że talia będzie cieńsza, a szyja bardziej elegancka, a Ty nie musisz męczyć się codziennym sportem.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.