Szkic tatuażu moneta - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz monete?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z monetą?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Szkic tatuażu moneta

Dwoistość wszystkiego, co istnieje na świecie, daje nam możliwość wyboru między czernią a bielą, siłą a inteligencją, awersem i rewersem monety.


Znaczenie tatuażu z wizerunkiem monety zostanie omówione bardziej szczegółowo poniżej.
Sama moneta jest znakiem pieniężnym wykonanym z metalu o takim lub innym nominale. Nie ma potrzeby mówić o innych celach tego przedmiotu, ponieważ jest to jedyne zastosowanie określonego produktu. Nie zagłębiajmy się w historię wynalazku i produkcji monety, jej wartości na każdym etapie jej istnienia. Zauważamy tylko, że jej głównym znaczeniem jest możliwość wyceny danego produktu, a także możliwość zakupu i sprzedaży towarów lub usług. Obecnie istnieje ogromna różnorodność monet, całe muzea poświęcone są temu produktowi. Można tam zobaczyć monety z miedzi, srebra i platyny, aż po rękodzieło, którego nawet nie można dotknąć.

Szkic tatuażu moneta

Znaczenie
tatuażu moneta

Dwojaki wybór oferowany przez monetę pozwala podzielić dowolne pytanie lub pomysł na dwie opcje.

Wystarczy rzucić monetą i wybór już jest dokonany; możesz dostosować opcje odpowiedzi dla siebie. Dwoistość każdego wyboru oznacza możliwość zmiany decyzji bez poddawania się przypadkowi, ale uczynienia decyzji bardziej zróżnicowaną. Moneta odzwierciedla tę dwojakość, ponieważ stanowi właśnie tę samą opcję wyboru między rewersem a awersem. Tak więc osoba, która wybierze sobie tatuaż z wizerunkiem monety, będzie rozsądna. Trudno będzie wepchnąć go w ślepy zaułek pytaniem, ponieważ każde pytanie ma drugą stronę.

Roztropność, możliwość wyboru, to kolejne znaczenie tatuażu moneta. Zdolność do podejmowania decyzji, ważenia plusów i minusów stanowi jako taką swobodę wyboru. Decyzja nie jest podejmowana jednostronnie, osoba, której pasuję tego rodzaju tatuaż, rozważa obie strony każdej sprawy.
Sama wartość monety mówi o jej kolejnym znaczeniu.
Osoba może wytatuować na skórze kilka monet o dowolnym nominale, co będzie oznaczać zainteresowanie pieniędzmi. Złote monety powiedzą o kliencie jak o osobie o zawyżonych wymaganiach dotyczących wszystkiego i wszystkich innych. Monety w srebrze – oczyszczenie z problemów i kruchości bytu.

Jeśli chodzi o srebrne monety, istnieje również znaczenie biblijne: dotyczy 30 srebrników Judy, który zdradził Jezusa Chrystusa. Taka interpretacja jest mniej popularna, jej dystrybucja jest bardzo mała. Chodzi także o religię zwaną judaizmem; również kierunek takiego tatuażu może odzwierciedlać całkowicie abstrakcyjne znaczenie dla osoby, która nie wkłada chrześcijańskiego znaczenia w obraz.

Ważnym punktem może stać się projekt: szkic monety, wykonany z dodatkowymi elementami, może radykalnie zmienić znaczenie. Jeśli obok znajduje się automat do gry, oznacza to bardziej ekscytację niż coś głębokiego i znaczącego. Na monecie widnieje wizerunek, który może również stać się punktem wyjścia do interpretacji. Jeśli chodzi o wartość monety, może ona zależeć zarówno od metalu, jak i od nominału. Jeśli mówimy o kilku monetach, mogą one stanowić określoną datę, na przykład urodziny syna lub córki. Takie tatuaże lubią nakładać dumni ze swojego potomstwa ojcowie.

Szkic tatuażu moneta
Szkic tatuażu moneta

Gdzie będzie
odpowiedni szkic monety

W przeważającej większości przypadków moneta jest pełnym kołem, dlatego można ją umieścić na ciele w dowolnym miejscu.

Możesz łatwo ozdobić rękę, nadgarstek, goleń lub stopę kilkoma monetami, jedną lub dwie monety można łatwo umieścić na palcach czy też na boku przedramienia; rozrzucone monety mogą znajdować się na udzie. Dziewczyny wolą bardziej obszerne prace, na przykład wiele małych monet na dużym kawałku skóry. Większe opcje tatuażu będą odpowiednie na męskim ciele.


Wykonanie pracy może być dowolne:

  • Skrzynia z monetami
  • Sejf lub portfel.
  • Stos lub garść drobnych pieniędzy.
  • Amulet lub talizman w postaci monety.
  • Moneta przedstawiająca Ciebie lub bliską osobę.
  • Zegarek, w którym tarcza jest monetą.


Kolorystyka przedstawiona w różnorodności odcieni szarości – tak najczęściej zdobi się tatuaż. Istnieją opcje, w których, przeciwnie, stosuje się jasne, a nawet artystyczne kolory, aby podkreślić pracę. Wybór wszystkich tych szczegółów zależy od Ciebie, jeśli szkic monety i jej znaczenie Ci odpowiada.

Szkic tatuażu moneta
Szkic tatuażu moneta
Szkic tatuażu moneta

Kolorystyka przedstawiona w różnorodności odcieni szarości – tak najczęściej zdobi się tatuaż.

Istnieją opcje, w których, przeciwnie, stosuje się jasne, a nawet artystyczne kolory, aby podkreślić pracę. Wybór wszystkich tych szczegółów zależy od Ciebie, jeśli szkic monety i jej znaczenie Ci odpowiada.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.