Katalog szkiców tatuażu
13 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę

Szkice tatuażu pochodnia

Pochodnia jest jednym z najczęstszych męskich tatuaży.

Ten tatuaż jest bardzo popularny od wielu lat, ponieważ od czasów starożytnych ludzie wierzyli, że obraz płonącej pochodni ma pozytywną cechę.

Pochodnia jest jednym z symboli czterech żywiołów, który jednocześnie miażdży i przynosi korzyści. Dlatego właściciele tego tatuażu różnią się temperamentem i charakterem. Obrazy pochodni są wymieniane w wielu legendach i mitach, płonący ogień w pochodni był zawsze czczony i uważany za dobry znak, ponieważ symbolizował życie, a także wojowniczość. Nic dziwnego, że w dzisiejszych czasach obraz pochodni jest bardzo popularny, ponieważ jest to bardzo majestatyczny obraz, który ma również wiele różnych oznaczeń.

Szkice tatuażu pochodnia

Interpretacja
tatuażu pochodni

Ten szkic tatuażu jest preferowany do wykonania na ciele mężczyzn, którzy są bardzo zdeterminowani i wytrwali.

Tatuaż szkic płonącej pochodni symbolizuje męską siłę, męskość i odporność ducha, uważa się również, że pochodnia oznacza dobrobyt, szczęście i rozwój. Najbardziej podstawowe oznaczenia tatuażu pochodni to:

  • Życie;
  • Odwaga;
  • Rozum;
  • Pomyślność;
  • Nieprzejednanie;
  • Wolność.Pochodnia jest uważana za męski tatuaż, ponieważ dla mężczyzn ten tatuaż oznacza siłę i niezależność. Mężczyzna, który ma na ciele pochodnię, zawsze pokaże otaczającym go nieugiętość, stabilność, a jednocześnie niezawodność. Mimo to właściciel takiego tatuażu będzie bardzo wierny swojej rodzinie i zawsze będzie otaczał ich uwagą i troską.

Łącząc ogólnie znaczenie tatuażu, możemy śmiało powiedzieć, że pochodnia jest symbolem wolności, odwagi, siły i niezawodności. Wielu uważa, że ten szkic tatuażu dodaje osobie pewności siebie i siły, a także daje chęć osiągnięcia dużych wysokości w życiu.

W bardzo rzadkich przypadkach ten tatuaż można zobaczyć na kobiecym ciele. Właściciel tatuażu pochodni w ten sposób chce pokazać swoją niezależność i udowodnić swoją równość, można również powiedzieć, że są to pewne siebie dziewczyny, które nie boją się trudności.

Szkice tatuażu pochodnia
Szkice tatuażu pochodnia
Szkice tatuażu pochodnia

Miejsca do tatuowania

Istnieje ogromna liczba opcji wykonania tatuażu pochodni. Najbardziej odpowiednie miejsca do tatuowania:

  • Przedramię;
  • Ramię;
  • Biodro;
  • Pędzel.Właściciele tego tatuażu zawsze wyróżniają się z tłumu i przyciągają uwagę innych. Tatuaż pochodni jest najczęściej wykonywany w wersji kolorowej, przy użyciu jasnych kolorów, takich jak pomarańczowy, żółty lub czerwony. Miłośnicy klasycznej wersji aplikacji wybierają czarno-biały tatuaż.

Szkic tatuażu pochodni jest często uzupełniany różnymi elementami, mogą to być na przykład kwiaty, ornament, ważne dla ciebie daty. Najpopularniejszy tatuaż pochodni trzymanej w dłoni, taki tatuaż wygląda majestatycznie i bardzo pięknie. Szkic tatuażu pochodni jest często na dużą skalę, jednocześnie może być wykonywany w różnych stylach i technikach, dzięki czemu zyskujesz wyjątkową osobowość.

Podobał Ci się artykuł? Proszę ocenić.
Skontaktować się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców