Szkice tatuażu „łańcuch” - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz Łańcuch?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z Łańcuchem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Szkice tatuażu „łańcuch”

Na świecie istnieje ogromna liczba tatuaży, według różnych preferencji.

Wydawałoby się, że przez tyle lat nie można już wymyślić niczego nowego. Jednak współcześni tatuatorzy nieustannie tworzą, komponują nowe, unikalne szkice, które zadziwiają swoim pięknem.

W dziedzinie tatuażu istnieje wiele tematów, które są popularne wśród wielu ludzi. W tym artykule porozmawiamy o uniwersalnym tatuażu, który jest popularny zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Chodzi o łańcuchy.

Szkic tatuażu „łańcuch” to uniwersalny obraz popularny wśród kobiet i mężczyzn. Oprócz przyjemności estetycznej tatuaż łańcuchowy niesie ze sobą pewne znaczenia, o których opowiemy w tym artykule.

Szkice tatuażu „łańcuch”

Łańcuchy w
różnych religiach

Kultury wielu narodów łączyły łańcuchy z jednością, ciągłym połączeniem.

W starożytnej mitologii rzymskiej i greckiej łańcuch był znakiem związku Zeusa i Hery. Hera była śmiertelna i na znak sojuszu Zeus wyciągnął silny łańcuch prosto z Olimpu na ziemię.

W kulturze chrześcijańskiej łańcuch pełnił funkcję znaku połączenia z Bogiem, a także modlitwy wzniesionej do nieba. Ponadto łańcuch uosabiał również kajdany, grzeszność, zepsucie, niewolnictwo. Wizerunek osoby w łańcuchach uosabiał uzależnienie osoby od alkoholu, substancji odurzających lub hazardu. Często szatan jest przedstawiany jako zakuty w łańcuchy.

Wśród wielu narodów łańcuch był znakiem braterstwa, silnej przyjaźni, wiecznej miłości, więzi małżeńskich.

Ponadto wiele narodów kojarzy złote łańcuchy z bogactwem i doskonałością.

Szkice tatuażu „łańcuch”
Szkice tatuażu „łańcuch”
Szkice tatuażu „łańcuch”

Łańcuch — znaczenie w sztuce tatuażu

W dziedzinie tatuażu artystycznego łańcuch jest znakiem nieskończoności, jedności i uczciwości.

  • Na przykład pary wolą wypełniać tatuaże podwójnymi łańcuchami, często taki obraz jest uzupełniany imieniem ukochanej osoby.
  • Ponadto za pomocą łańcucha tatuażu osoba może wykazać swoją zależność od osoby, jednak uczucia nie zawsze są wzajemne.
  • Zerwany łańcuch w tatuażu to znak wolności. W ten sposób osoba pokazuje swoją niezależność, jego myśli są wolne i nie słucha opinii obcych. Również za pomocą tego tatuażu osoba mówi, że była wcześniej uzależniona na przykład od nałogów i udało się jej uwolnić.
  • Tatuaż łańcucha z krzyżem nosi głębokie znaczenie związane z wiarą chrześcijańską.
Szkice tatuażu „łańcuch”

Style wykonywania
tatuażu „łańcuch”

Istnieje wiele szkiców łańcucha wykonanych w różnych stylach i opcjach kolorystycznych.

Najpopularniejszym stylem jest realizm. Realistyczne obrazy wyglądają bardzo imponująco, jakby łańcuch naprawdę wisi na ciele. Mistrz osiąga taki efekt za pomocą kompetentnej gry cieni. Warto jednak zauważyć, że ten styl wymaga dużo doświadczenia, więc bądź czujny przy wyborze mistrza. Wybierając specjalistę, dokładnie przestudiuj jego portfolio, jeśli mistrz wcześniej wykonywał pracę w realizmie i one podobają ci się, dopiero wtedy możesz zapisać się na spotkanie mistrza.

Jeśli nie możesz zdecydować o wyborze stylu łańcucha tatuażu, skonsultuj się ze specjalistą. Mistrz pomoże Ci wybrać odpowiedni styl tatuażu, technikę wykonania, a także miejsce do wykonania.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.