Tatuaż czołg - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz czołg?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z czołgiem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż czołg

Tatuaż z motywem czołgu zalicza się do tatuaży męskich. Czołg to specjalny pojazd należący do wyposażenia wojskowego.


Czołg wygląda naprawdę wojowniczo, jest szybki i ma wysoki stopień ochrony. Od czasów starożytnych ludzie myśleli o stworzeniu niezawodnego i niezwyciężonego pojazdu do bitew bojowych. Pierwszym, który stworzył projekt podobny do tego samochodu, był artysta Leonardo da Vinci, jednak realizacja pomysłu była dość problematyczna, ponieważ samochód mógł okazać się dość masywny i prawie nie poruszałby się po drodze. W związku z tym o pomyśle szybko zapomniano.

Jednak w roku 1916 w Wielkiej Brytanii uruchomiono jedną z pierwszych na świecie produkcję czołgów. Od tego czasu świat dowiedział się o potężnej i niezwyciężonej maszynie. A już podczas Wielkiej Wojny Ojczyźnianej czołgi zostały wprowadzone do produkcji z pełną prędkością, nieco je ulepszając i czyniąc samochód lżejszym i bardziej mobilnym.

Obecnie tatuaże z tym motywem są stosowane głównie przez mężczyzn i mają wiele interpretacji.

tatuaż czołg
tatuaż czołg

Symbolika czołgu w tattoo

Tatuaż z wózem bojowym skazuje na silny charakter mężczyzny i pozycjonuje go jako prawdziwego żywiciela rodziny i wojownika.

Tatuaż charakteryzuje jego asertywność i chęć wygrania.

Obraz czołgu może przypominać lata służby wojskowej, dzięki czemu właściciel tatuażu jest z tego dumny. Dla mężczyzn tatuaż symbolizuje:

  • Silny charakter
  • Zaufanie
  • Siłę woli
  • Determinację.Szkic tatuażu charakteryzuje również ciągła chęć walki i rozwiązywania konfliktów z użyciem siły i władzy. Tatuaż symbolizuje miłość i szacunek do sprzętu wojskowego lub po prostu osobę, która jest fanem tego wóza bojowego.

Ponadto tatuaże mogą zawierać elementy, takie jak eksplozje i ogień, a także rozpryski krwi. W ten sposób obraz nabiera jeszcze większego znaczenia. Motyw czołgu jest najczęściej przedstawiany w stylu realistycznym.

Najbardziej znanym czołgiem jest T-34, który zyskał wielką sławę i szacunek podczas Wielkiej Wojny Ojczyźnianej. Taki czołg nakładają na swoje ciała prawdziwi patrioci swojego kraju, którzy czują z tego powodu wielką dumę.

Nie mniej powszechne są szkice z filmu „Gwiezdne wojny”, a także logo gry komputerowej „World of Tanks”.

tatuaż czołg
tatuaż czołg
tatuaż czołg

Lokalizacja tatuażu

Szkice są nakładane na różne części ciała, jednak najbardziej odpowiednie miejsca to: dłoń, klatka piersiowa, plecy.

Pracę można przedstawić w większej skali podkreślając w ten sposób potężność sprzętu wojskowego.

Tatuaż czołg wygląda bardzo oryginalnie i efektownie w wersji kolorowej, lecz często stosuje się również klasyczną czarno-białą wersję. Niektórzy klienci wolą uzupełniać takie tatuaże datami pamiętnymi. Kolorowe tatuaże wybierają brutalni mężczyźni, przyzwyczajeni do rozwiązywania problemów za pomocą zachowania agresywnego.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.