Szkice tatuażu "Neptun" - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz Neptuna?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z Neptunem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Szkice tatuaży neptun

Bóg mórz i oceanów, na którego cześć nazwano planetę naszego Układu Słonecznego, Neptun jest bardzo niejednoznacznym szkicem do tatuażu, z wieloma interpretacjami.

Rozważymy je poniżej.Neptun to starożytne bóstwo, król mórz i oceanów. Dowodził wszystkimi mieszkańcami wody, był patronem każdego stworzenia morskiego. Rzymianie czcili go, aby chronić bliskich podróżujących w podróż morską. Jeden z najstarszych bogów, któremu poświęcono osobne święto, był związany z greckim bóstwem Posejdonem. Najbardziej czczony był przez żeglarzy i zdobywców przestrzeni wodnych dowolnego kierunku.

Szkice tatuaży neptun

Znaczenie tatuażu neptun

Pierwszym znaczeniem tatuażu przedstawiającego boga Neptuna jest element wody.

Dla tych ludzi, których żywiołem jest woda, a wybór padł na mitologię rzymską, a nie grecką, taki tatuaż będzie najbardziej odpowiedni. Opierając się na mitologii, Neptun będzie patronował we wszystkich czynach i przedsięwzięciach. Stanie się obroną i wsparciem dla osoby, która rozumie znaczenie obrazu. Tatuaż jest odpowiedni dla ludzi asertywnych i władczych, ponieważ znaczenie Neptuna polega jednocześnie we władzy, mocy, silnej woli.

Tatuaż jest odpowiedni dla silnych osobowości, silnego ducha i ciała. Takiej osoby nie mogą złamać problemy, które tylko go hartują, jak zimna morska woda i wiatr na twarzy marynarza. Człowiek o silnej woli, który nie zauważa na przeszkody, będzie godnym właścicielem tatuażu w stylu starożytnego bóstwa.

Element wody oznacza również spontaniczność. Podobnie jak morze, które właśnie zostało pokryte lustrzaną powierzchnią, zaczyna szaleć, pieni się i zalewa wszystko wokół, osoba o podobnym charakterze może doświadczyć takich samych wahań nastroju. Nagłe zmiany nastroju są charakterystyczne dla niego i są już znane innym. Lekka nieprzewidywalność sprawia, że taka osoba jest interesująca, dodając pewnego uroku. Jednocześnie pamiętamy, że w tym przypadku mówimy o płci męskiej i żeńskiej.

Szkice tatuaży neptun
Szkice tatuaży neptun

Osoba, której pasuje opis takiego tatuażu jak Neptun, może być doskonałym liderem: liderem zespołu sportowców, w zespole w pracy, w każdej grze z przyjaciółmi.

Ma wszystkie cechy przywódcze, dodaje się do nich również gniew i agresja, które są nieodłączne od cech osobowości przywódcy.

Kontynuując poprzedni wątek, dodajemy, że męskość i wytrzymałość są również charakterystyczne dla tej osoby. Szkic Neptuna będzie dobrym wyborem dla silnych osobowości, które z łatwością radzą sobie z wszelkimi problemami i pokonują przeszkody.

W pewnym sensie tatuaż oznacza męski początek, ponieważ jego stosowanie jest bardziej charakterystyczne dla mężczyzn. Niemniej jednak tatuaż jest popularny również wśród dziewcząt, ponieważ ma naprawdę wiele interpretacji, a wybór odpowiedniej wartości należy tylko do samego klienta.

Tatuaż można również przedstawić jako planetę, ale znaczenie pozostanie takie samo. Może to być jedna planeta, a nawet cały układ słoneczny, w którym Neptun zostanie umieszczony na pierwszym planie.

Szkice tatuaży neptun

Szkic neptuna i jego umieszczenie na ciele

Tatuaż przedstawiający twarz boga Neptuna jest najczęściej wykonywany obszernie, z wieloma szczegółami.


Dlatego będzie potrzebował dość dużej powierzchni skóry. Możesz wybrać rękę, na przykład przedramię, dla dziewcząt będzie dobrym rozwiązaniem goleń lub udo.

Na dłoni można umieścić mały tatuaż, często w wersji monochromatycznej. Jeśli klient zdecyduje się na stworzenie całej kompozycji na swoim ciele, będzie musiał wybrać większy obszar: brzuch, plecy, bok tułowia. Tutaj możesz dodać mieszkańców morza i dno oceanu z zatopionymi statkami, skarbami, skrzyniami, szkieletami i tak dalej.

Przede wszystkim można oczywiście nałożyć tatuaż wyłącznie Neptuna, ale jeśli praca wiąże się z rozszerzeniem, trzeba od razu przygotować dla niej dodatkową przestrzeń. Kolory obrazu mogą być dowolne: lazur morza, blask złota skarbów, rude włosy syren i tak dalej. Wszystkie szczegóły można przemyśleć i zrobić dokładnie tak, jak chcesz je zobaczyć na sobie. Możesz wybrać szkic tatuażu Neptuna w Internecie, kompilując wizerunek z kilku zdjęć. Jeśli wyszukiwanie nie doprowadziło do dobrego wyniku, musisz skontaktować się z mistrzem tatuażu. Zawsze chętnie pomożemy Ci narysować najlepszy szkic i nałożyć go na skórę.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.