Tatuaż mak - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz mak?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z makiem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż mak

Branża tatuażu artystycznego znana jest nam od czasów starożytnych.

Narody całego świata nakładały na swoje ciała różne obrazy, symbole, ozdoby, które miały swoje specjalne oznaczenie. Niektóre obrazy działały jako amulet, a inne przyciągali sukces i bogactwo. Niektóre obrazy przedstawiały miejśce człowieka w społeczeństwie, mogły wiele powiedzieć o jego życiu. Dziś branża tatuaży artystycznych jest nadal popularna, ponadto z czasem pojawiło się w niej wiele nowych produktów. Czarno-białe tatuaże są nadal bardzo poszukiwane, ale wraz z nimi istnieje wiele kolorowych obrazów. Pojawiła się duża liczba stylów i technik tatuowania, które nieustannie się pomnażają i zaskakują swoich klientów wyobraźnią. Wciąż popularne są motywy zwierzęce oraz roslinne, z których jednym jest mak. Tatuaż przedstawiający ten kolorowy, jasny kwiat ma głęboką interpretację, opisującą osobowość jego właściciela.

tatuaż mak

Symbolika tatuażu

Był czas, kiedy tatuaż przedstawiający mak był uważany za wyłącznie kobiecy, ponieważ mężczyźni bardzo rzadko wybierali ten obraz.

Warto jednak zauważyć, że tatuaż ten ma znaczenie, które pasuje do osób obu płci.

 • Motyw maku u mężczyzn kojarzy się ze spokojem i samotnością. Lekkie, drżące płatki kwiatów z długą wdzięczną łodygą w pełni odsłania naturę człowieka. Mężczyźni z takim wzorem na ciele zwykle nie lubią głośnych imprez, wolą spędzać wolny czas w spokoju i komforcie. Tacy ludzie tworzą wokół siebie szczególną wygodną atmosferę.
 • Samotny mak. Błędne przekonanie, że samotny kwiat maku oznacza samotność, zamiast wzajemnych uczuć. Obraz czerwonego maku ma interpretację czystej, lekkiej wzajemnej miłości, ciepłych uczuć, szczęścia i harmonii w związku. Obrazy te są wypełnione czystą energią, która zachowuje romantyczny związek pary i silną miłość.
 • Wiele osób kojarzy tatuaż z makiem z odwagą, uważa się, że taki wzór podkreśla męstwo właściciela, jego siłę i odwagę.
 • Inną interpretacją maku jest wieczna młodość i miłość. Uważa się, że wizerunek maku przyciąga siłę, miłość i szczęście, chroniąc związek z drugą połówką.
 • Kolorowe odcienie maku na ciele kobiety podkreślają urok i atrakcyjność właścicielki, a także jej czułość. Kobiecy wizerunek maku ma interpretację piękna, wiecznej młodości, relaksu i harmonii.
 • Podobnie obraz maku na ciele kobiety oznacza jej płodność.
 • Wiele osób uważa, że ​​mak jest w stanie chronić człowieka przed złymi oczami, więc tatuaż z nim służy jako talizman przed wszelkim złem.
tatuaż mak
tatuaż mak

Wykonanie tatuażu

Mak można przedstawić zarówno w jednym egzemplarzu, jak i w liczbie mnogiej.

Obraz może zawierać dodatkowe elementy, na przykład:

 • Napisy;
 • Inne kwiaty;
 • Ptaki;
 • Motyle;
 • Biedronki i tak dalej.Tatuaż jest nakładany na dowolną część ciała zgodnie z preferencjami klienta. Doświadczony mistrz podpowie Ci lokalizację szkicu, aby wyglądał najbardziej imponująco. Roślina pięknie i realistycznie prezentuje się w jej naturalnych kolorach, ale dla wielbicieli eksperymentów, obraz można łączyć z innymi odcieniami. W każdym razie tatuaż mak będzie wyglądał oryginalnie, przyciągając do siebie dużo uwagi.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.