Szkice tatuażu "Grawerowanie" - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Otrzymaj zniżkę na każdy Rytownictwo

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z Rytownictwem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Szkice tatuażu "Grawerowanie"

Grawerowanie to rodzaj sztuki, która sięga VI wieku.


O co chodzi kiedy mówimy o dziełach sztuki takiego stylu? Jest to rysunek zwykłych rzeczy na powierzchni różnych materiałów, takich jak żelazo lub drewno. Z czasem ta sztuka ustąpiła swoje miejsce bardziej złożonym pracom: pejzażom, obrazom z motywami biblijnymi i tak dalej. Ale po kilku stuleciach grawerowanie powróciło do sztuki, ale już poprzez malowanie ciała. Grawerowanie w sferze tatuażu sięga roku dwutysięcznego; założycielem tego stylu jest eksperta tatuaży Duke Riley. Latem 2000 r. Riley otworzył pierwsze na świecie studio tatuażu w Nowym Jorku. Studio nazwano „East River Tattoo”. Ale styl grawerowania w tatuażu zaczął być bardzo popularny dopiero kilka lat temu.

Tatuaż w kształcie grawerowania wykonywany jest dokładnie zgodnie z tradycjami starożytnych czasów tej sztuki, takie pracy zawsze wyglądają elegancko, lakonicznie i wdzięcznie. Często tatuaże tego stylu są wybierane przez kreatywnych ludzi: muzyków, stylistów odzieży i tak dalej.

Szkice tatuażu "Grawerowanie"
Szkice tatuażu "Grawerowanie"
Szkice tatuażu "Grawerowanie"

Wyróżniające cechy stylu

Wzory tatuaży w stylu grawerowania są łatwe do rozpoznania, ponieważ mają swoje własne charakterystyczne cechy:

  • Obrazy są wykonywane w jednolitych kolorach, głównie w czarnym odcieniu pigmentu;
  • Silne kreskowanie jest ważną cechą grawerowania;
  • Jaskrawy szkic;
  • Tworzy się efekt drukowania;
  • Linie są tworzone cienkie, schludne;
  • Dodatkowe elementy graficzne mają wyraźny zarys;
  • Liniowe kreskowanie służy do tworzenia cieni.Tatuaże w stylu grawerowania przypominają rysunek prostym szarym ołówkiem, niejasno przypominającym tatuaż starej szkoły i tatuaż w stylu sketch style. W razie potrzeby tatuaż można dodać małe elementy jasnych kolorów, obraz będzie błyszczał nowymi kolorami i będzie wyglądał bardziej oryginalnie. Główną atrakcją tego stylu jest zarys. Jeśli tatuaż wykonany poprawnie, to rysunek nie straci kształtu, cienie i kreskowanie będą tej samej jakości.

Wyróżniające cechy stylu

Opcje szkic

Styl grawerowania wybierają ludzie, którzy kochają prostotę i wdzięk.


„Grawerowanie” tatuażu nadaje się do każdego stylu, obrazy w tym stylu są jednocześnie proste i ciekawe. W tym stylu wykonuje się różne obrazy, od prostego kwiatu aż do złożonych rysunków technicznych. Dowolny kierunek, niezależnie od tego: mitologiczne rzeczy, średniowieczni rycerze, fantasy, przedstawiciele świata zwierząt i roślin, będą wyglądać spektakularnie i oryginalnie w stylu grawerowania.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że prace te są łatwe do wykonania. Jednak, aby ładnie i jakościowo wytatuować styl grawerowanie, potrzebne jest duże doświadczenie, w przeciwnym razie praca może wyglądać jako po prostu brudna. Dlatego jeśli szukałeś szkicu w tym stylu, musiś poważnie podejść do wyboru mistrza. Powinien to być zaufany specjalista, którego portfolio ma już pracę w tym stylu.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.