Tatuaż lalkarz - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz lalkarza?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z lalkarzem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż lalkarz

Marionetki od czasów starożytnych wzbudzały w ludziach zainteresowanie i jednocześnie niepokój.

Uwarzano, że lalki te mogą kojarzyć się z ludźmi. Patrząc na wizerunek lalkarza z marionetką, czy na samą marionetkę, ludzie przeżywają różne emocje. Jedni boją się być na jej miejscu, inni natomiast chcą być na miejscu lalkarza. Nakładając na swoje ciało jego wzór lub wzór samej marionetki, człowiek może wskazać na wiele cech swojego charakteru. Istnieją trzy główne nurty tatuażu lalkarza:

  • Sam lalkarza;
  • Lalka marionetka;
  • Ręka lalkarza trzymająca sznurki.W przypadku takiego tatuażu można wybrać mieszanie barw w różnych proporcjach, ale wzory z lalkarzem i marionetką są jeszcze bardziej tajemnicze wykonane w czerni i bieli. Z reguły wizerunek lalkarza jest bardziej preferowany przez mężczyzn. Ale kobiety mogą również dopasować do siebie podobny obraz, w którym główną rolę będzie grać lalka.

tatuaż lalkarz
tatuaż lalkarz
tatuaż lalkarz

Symbolika lalkarza w tattoo

Oznaczenie tatuażu lalkarza jest dość przewidywalne.

Z reguły wizerunek lalkarza świadczy o pragnieniu osoby zarządzania ludźmi, podporządkowania wszystkim jego wpływom. Warto też zauważyć, że na znaczenie wpływają takie elementy, jak twarz lalkarza, a raczej jej wyraz; pozycja, w której przedstawiona jest marionetka; siła sznurków, a także ich liczba.

  • Mądry wyraz twarzy lalkarza, wyrażający spokój, oznacza sprawiedliwość, mądrość. Mówi, że właściciel jest godnym mentorem, który przewiduje wydarzenia i potrafi rozwiązywać wszelkie problemy. To samo znaczenie dotyczy tatuażu przedstawiającego silną męską rękę trzymającą lalkę za pomocą sznurków.
  • Zły lalkarz sugeruje, że właściciel tego tatuażu jest dobrym sojusznikiem, ale lepiej nie zostawać jego wrogiem.
  • Zepsuta, pobita, nieszczęśliwa lalka. Obraz sugeruje, że jego właściciel ma bardzo silne cechy, jest gotowy do dążenia do celu w jakikolwiek sposób, nawet jeśli wymagane jest okrucieństwo.
  • Lalkarz nad marionetką zaplątaną w sznurki. Częsty obraz wśród nastolatków, którzy pozostają pod wpływem rodziców i marzą o wyrwaniu się z kajdan. Ten obraz oznacza, że ​​człowiek nie może sam podejmować decyzji, ale jest pod wpływem kogoś innego.
  • Lalka z nożyczkami. Często na takim obrazie występują odcięte sznurki. Obraz sugeruje, że dana osoba stara się wyrwać z kajdan.Warto zauważyć, że dość oczywiste znaczenie lalkarza może różnić się od dodatkowych szczegółów obrazu. Tatuaże lalkarzy są dość popularne, zwykle ludzie w ten sposób demonstrują siebie. Za pomocą takiego wzoru osoba może zademonstrować swoje cechy charakteru, wewnętrzny świat lub pragnienia. Najczęściej tatuaż z tym motywem wybierają niezwykłe osobowości, które lubią filozofowanie. Wizerunek lalkarza podkreśla indywidualność osoby, jej mocne strony. Ale ważne jest również, jakie znaczenie nadaje mu właściciel tatuażu. Dla wielu ludzi tatuaż lalkarz nie niesie ze sobą żadnych specjalnych interpretacji, ale jest efektowną ozdobą ciała. Taki tatuaż zawsze przyciągnie wzrok innych, którzy będą się zastanawiać nad znaczeniem rysunku na ciele.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.