Tatuaż Jastrząb - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz jastrząba?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z jastrząbem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż Jastrząb

Współczesny świat nieustannie dyktuje nam różne trendy, za którymi staramy się nadąrzać.

Weźmy na przykład branżę modową, która narzuca nam nowe style ubioru, fryzury lub wyglądu. Dobrze dobrany obraz wysokiej jakości będzie dodatkiem pasującym do każdego stylu, niezależnie od tego, co chcesz pokazać: romantyczność, brutalność, wyluzowaność lub skromność. Aby to zrobić, nie wystarczy zrobić dowolny tatuaż, który Ci się podoba, ważne jest, aby obraz niósł w sobie pewną wiadomość, znaczenie i był twoją kontynuacją.

Tatuaże są starożytną sztuką zdobienia ciała. Kiedyś i dziś wiele osób preferuje zdobić swoje ciała obrazami dzikich zwierząt i ptaków. Jeśli wcześniej ludzie wierzyli, że tatuaż jest w stanie przekazać cechy przedstawionego zwierzęcia jego właścicielowi, dziś takie rysunki są robione tylko pod względem estetyki. Mimo to od starożytności każdy tatuaż ma pewne znaczenie. Weźmy na przykład tatuaż jastrzębia. To niesamowity ptak pełen wdzięku, drapieżnik, który zawsze wyprzedzi swoją zdobycz.

Tatuaż jastrzębia wybierają zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Drapieżny ptak zachwyca swoim pięknem, szybkością i siłą. Jakie więc jest znaczenie tatuażu jastrzębia? Dowiecie się o tym z naszego artykułu.

Tatuaż Jastrząb

Symbolika
jastrzębia w tattoo

Jastrząb w branży tatuażu niesie w sobie następujące znaczenia:

  • Jastrząb ma idealne umiejętności łowieckie, jego instynkt i mocny wzrok pomagają mu zdobywać pożywienie. Na tej podstawie tatuaż z wizerunkiem tego ptaka oznacza wytrwałość, poświęcenie, umiejętność dojścia do celu.
  • Uważa się, że jastrzębie są lojalne wobec swoich partnerów na całe życie. Dlatego tatuaż jastrzębia uosabia lojalność, zdolność do prawdziwej miłości, bycia wsparciem i ochroną dla swojej drugiej połówki.
  • Niesamowita zdolność jastrzębia polega na umiejętności patrzenia na słońce, ptak może bezpiecznie latać w jego kierunku, nie zamykając oczu przed jasnym światłem. Dlatego tatuaż jastrzębia uosabia dążenie do celu.
  • Jastrzębie są mięsożerne, dlatego tatuaż z tym motywem sugeruje również, że w razie potrzeby człowiek potrafi wchodzić komuś w paradę, aby osiągnąć swój cel.
  • Ptak niesie ze sobą znaczenie wolności, ponieważ jastrzębie swobodnie pokonują bezkres nieba.
Tatuaż Jastrząb
Tatuaż Jastrząb

Znaczenie
tatuażu dla mężczyzn

Mężczyźni najczęściej decydują się na robienie sobie tatuażu z tym motywem.

Uważa się, że obraz przekazuje człowiekowi wszystkie silne cechy ptaka drapieżnego. Zwykle tacy mężczyźni zawsze osiągają swój cel, kochają wolność, ale znajdąc sobie partnerkę, będą jej wierni do końca.

Ponadto tatuaż jastrzębia doskonale podkreśli męskość jego właściciela. Bardziej imponująco wygląda praca wykonana w stylu realistycznym.

Tatuaż Jastrząb

Znaczenie dla kobiet

Z reguły kobiety częściej wybierają wizerunek skrzydeł jastrzębia.

Dla kobiet jastrząb oznacza determinację i podkreśla ich drapieżny charakter.

Decydując się na tatuaż z jastrzębiem, uzyskujesz spektakularną ozdobę swojego ciała. Najważniejsze jest, aby znaleźć doświadczonego tatuażystę, który w pełnej krasie przedstawi pożądany przez klienta obraz.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.