Tatuaż naboje - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz Pocisk?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z Pociskiem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż naboje

Szkice tatuaży pocisków są bardzo poszukiwane wśród mężczyzn, w szczególności wśród wojskowych.


Ten obraz ma charakter militarny, jest oznaką powagi i dokładności. Osoba wybierająca taki tatuaż jest osobą dążącą do celu i skupiona na swoim pragnieniu. Tacy ludzie najpierw zastanawiają się nad każdym swoim działaniem, aby uniknąć błędów.

Kultura ozdabiania ciała różnymi obrazami ma głębokie korzenie. Wielcy Wikingowie i Celtowie nakładali na swoje ciała specjalne obrazy, które działały jak talizman. W czasie panowania Piotra Wielkiego tatuaże zdobili ciała wojskowych.

Tatuaż naboje

Historia tatuażu

Zwyczaj ozdabiania ciała wśród wojowników powstał jeszcze przed XX wiekiem.Najbardziej uderzającym tego przykładem są tubylcy, którzy dekorowali swoje ciała po udanej bitwie lub udanym polowaniu. Rysunki na ciele były ostrzeżeniem dla wrogów, a dla żeńskiej połowy w ten sposób oznaczono najlepszego partnera.

Za pomocą obrazów na ciele można było dowiedzieć się o oddziałach, w których służył właściciel tatuażu, jego randze i stopniu wojskowym. Zasadniczo takie tatuaże były wykonywane ku czci żołnierzy i ich wojskowych przyjaciół.

Szkic pocisku jest dość popularny wśród wojskowych. Obraz pokazuje doświadczenie właściciela tatuażu w służbie wojskowej, jest oznaką odwagi, nieustraszoności i męskości. Ponadto dla wojskowego tatuaż pocisku działa jako talizman, który chroni jego przed atakami przeciwnika. Tatuaż pocisku może również oznaczać, że dana osoba ma ranę postrzałową.

Tatuaż naboje
Tatuaż naboje

Znaczenie pocisku w tattoo

  • Tatuaż pocisku ma kilka znaczeń.
  • Tatuaż może oznaczać pamięć o bitwie, w której dana osoba zdołała przeżyć.
  • Wspomnienie przyjaciół, którzy zginęli w bitwie.
  • Obraz pocisków może znajdować się obok wytatuowanej grupy krwi lub inicjałów wojskowego.
  • Szkic pocisku niesie ze sobą znaczenie nieustraszoności i prostolinijności.
  • Naboje mogą również oznaczać niezniszczalną osobę, która dąży do celu mimo wszystko. Taka osoba zawsze kończy rozpoczętą pracę.Tatuaż pocisku to znak bojowości i sprawiedliwości.

Często mężczyźni niezwiązani ze służbą wojskową wybierają tatuaż z pociskiem, aby zademonstrować swoją prostolinijność. Tatuaż pokazuje, że jego właściciel nie boi się przeszkód w drodze do wyznaczonego celu.

Pomimo tego, że tatuaż przedstawiający naboje jest bardziej odpowiedni dla mężczyzn, kobiety często decydują się na taki szkic. W przypadku kobiet tatuaż może również nieść przesłanie militarne, ze względu na to, że kobiety również mogą pełnić służbę wojskową. Ale najczęściej taki motyw na ciele kobiety pokazuje jej silne cechy charakteru, takie jak odwaga, prostolinijność i umiejętność bronić samego siebie.

Tatuaż naboje

Opcje wzoru

Popularny jest nie sam rysunek pocisku, ale jego ślady na ludzkim ciele, z których wypływa krew.


Taki tatuaż wybierają osoby ekstremalne, które lubią zwracać na siebie uwagę i szokować otaczających ich ludzi.

Latające pociski są również bardzo popularne, dość często przedstawiane w stylu kreskówkowym. W takim przypadku pociski mogą mieć oczy, ręce i nogi. Taki tatuaż jest preferowany przez mężczyzn z dobrym poczuciem humoru.

Poszukiwane są również obrazy pocisków w ustach dziewczyny, obrazy pocisków z bronią lub cały magazynek na naboje. Wzór może być bardzo różny, a najważniejsze jest to, że charakteryzuje właściciela tatuażu jako celową, uczciwą i dobrą osobę.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.