Katalog szkiców tatuażu
Znalezienie artysty tatuażu Wybierz idealnego specjaliste w swoim mieście.

Szkice tatuaży kart do gry

Dziedzina tatuażu artystycznego jest bardzo poszukiwana przez dość znaczną liczbę lat.


Pomimo faktu, że ten obszar jest znany wszystkim od dawna, z każdym dniem jego popularność stale rośnie. Nic dziwnego, ponieważ za pomocą wizerunku na ciele wiele osób wyraża siebie, podkreśla swój styl, demonstruje swoją indywidualność i nadaje tatuażom szczególne znaczenie. Poza tym tatuaże są piękne, stylowe, modne.

Przemysł tatuażu jest pełen ogromnej liczby szkiców, według różnych preferencji, w dowolnym stylu, kierunku i kolorze. Dzięki ogromnej różnorodności obrazów każda osoba może łatwo wybrać odpowiedni szkic do tatuażu. Niektórzy lubią tatuaże z motywem świata zwierząt, niektórzy wolą dekorować swoje ciało abstrakcyjnymi wzorami, wielu stosuje realistyczne portrety na swoich ciałach i tak dalej.

W tym artykule przyjrzymy się tatuażom przedstawiającym karty do gry. Szkice tatuaży kart do gry wyglądają bardzo interesująco, jest to dość popularny motyw tatuażu, popularny zarówno wśród chłopców, jak i dziewcząt. Co oznaczają tatuaże z kartami do gry, dowiesz się w naszym artykule.

Karty

Historyczne
znaczenie kart do gry

W starożytności karty były oznaką bluźnierstwa, zachowania niemoralnego, rozwiązłego i grzesznego.

Jeśli wizerunek kart został zauważony na ciele osoby, ludzie ją potępiali. Faktem jest, że w religii chrześcijańskiej ludzie kojarzyli karty z ukrzyżowaniem Chrystusa, na tej podstawie ludzie postrzegali tatuaże z kartami jako pogardę dla Jezusa i jego cierpienia. Każdy z kolorów nosił w sobie własną interpretację:

  • Pika – była uosobieniem włóczni, która przebiła ciało Jezusa;
  • Karo – ten kolor wiązano z gwoździami, którymi przybijano ręce Jezusa Chrystusa;
  • Czerwień – występowała w skojarzeniu z gąbką, którą otarł Jezusa w celu zmniejszenia jego męki;
  • Trefl – uosabiała krzyż, na którym ukrzyżowano Chrystusa.W oparciu o powyższe uważano, że tatuaż przedstawiający karty do gry nie przyniesie nic dobrego właścicielowi. Dzisiaj ludzie odeszli od długiej interpretacji, ponieważ czas nie stoi w miejscu, wszystko się zmienia, zmieniają się wartości, nawyki, zmieniają się sami ludzie i ich postrzeganie świata.

Karty
Karty
Karty

Interpretacja kart
w sferze tatuażu

Dziś tatuaż kart do gry jest kolorową i oryginalną ozdobą ciała, a z czasem ich znaczenie w sztuce tatuażu uległo zmianie.


Dość często szkic z kartami do gry jest wybierany przez hazardzistów, uważa się, że obraz kart na ciele przynosi szczęście właścicielowi. Dotyczy to nie tylko ludzi, którzy grają w karty, ale także biznesmenów, miłośników fortuny.

Wizerunek asa jest znakiem autorytetu, ponieważ as jest najwyższą kartą w talii. Taki tatuaż jest bardzo poszukiwany wśród męskiej połowy społeczeństwa. Obraz kart do gry na kobiecym ciele mówi o jej zabawnym charakterze.

Tatuaże z kartami do gry są często wykorzystywane jako para tatuaży dla kochanków. W tym przypadku mężczyzna ma tatuaż na ciele z kartą króla, a jego druga połowa ma tatuaż z damą. Z reguły kolorem kart w tym wariancie jest czerwień.

Podobał Ci się artykuł? Proszę ocenić.
Poproś o kontakt
Szybkie wyszukiwanie szkiców