Szkice tatuaży kart do gry - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz karty do gry?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z kartami do gry?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Szkice tatuaży kart do gry

Dziedzina tatuażu artystycznego jest bardzo poszukiwana przez dość znaczną liczbę lat.


Pomimo faktu, że ten obszar jest znany wszystkim od dawna, z każdym dniem jego popularność stale rośnie. Nic dziwnego, ponieważ za pomocą wizerunku na ciele wiele osób wyraża siebie, podkreśla swój styl, demonstruje swoją indywidualność i nadaje tatuażom szczególne znaczenie. Poza tym tatuaże są piękne, stylowe, modne.

Przemysł tatuażu jest pełen ogromnej liczby szkiców, według różnych preferencji, w dowolnym stylu, kierunku i kolorze. Dzięki ogromnej różnorodności obrazów każda osoba może łatwo wybrać odpowiedni szkic do tatuażu. Niektórzy lubią tatuaże z motywem świata zwierząt, niektórzy wolą dekorować swoje ciało abstrakcyjnymi wzorami, wielu stosuje realistyczne portrety na swoich ciałach i tak dalej.

W tym artykule przyjrzymy się tatuażom przedstawiającym karty do gry. Szkice tatuaży kart do gry wyglądają bardzo interesująco, jest to dość popularny motyw tatuażu, popularny zarówno wśród chłopców, jak i dziewcząt. Co oznaczają tatuaże z kartami do gry, dowiesz się w naszym artykule.

Karty

Historyczne
znaczenie kart do gry

W starożytności karty były oznaką bluźnierstwa, zachowania niemoralnego, rozwiązłego i grzesznego.

Jeśli wizerunek kart został zauważony na ciele osoby, ludzie ją potępiali. Faktem jest, że w religii chrześcijańskiej ludzie kojarzyli karty z ukrzyżowaniem Chrystusa, na tej podstawie ludzie postrzegali tatuaże z kartami jako pogardę dla Jezusa i jego cierpienia. Każdy z kolorów nosił w sobie własną interpretację:

  • Pika – była uosobieniem włóczni, która przebiła ciało Jezusa;
  • Karo – ten kolor wiązano z gwoździami, którymi przybijano ręce Jezusa Chrystusa;
  • Czerwień – występowała w skojarzeniu z gąbką, którą otarł Jezusa w celu zmniejszenia jego męki;
  • Trefl – uosabiała krzyż, na którym ukrzyżowano Chrystusa.W oparciu o powyższe uważano, że tatuaż przedstawiający karty do gry nie przyniesie nic dobrego właścicielowi. Dzisiaj ludzie odeszli od długiej interpretacji, ponieważ czas nie stoi w miejscu, wszystko się zmienia, zmieniają się wartości, nawyki, zmieniają się sami ludzie i ich postrzeganie świata.

Karty
Karty
Karty

Interpretacja kart
w sferze tatuażu

Dziś tatuaż kart do gry jest kolorową i oryginalną ozdobą ciała, a z czasem ich znaczenie w sztuce tatuażu uległo zmianie.


Dość często szkic z kartami do gry jest wybierany przez hazardzistów, uważa się, że obraz kart na ciele przynosi szczęście właścicielowi. Dotyczy to nie tylko ludzi, którzy grają w karty, ale także biznesmenów, miłośników fortuny.

Wizerunek asa jest znakiem autorytetu, ponieważ as jest najwyższą kartą w talii. Taki tatuaż jest bardzo poszukiwany wśród męskiej połowy społeczeństwa. Obraz kart do gry na kobiecym ciele mówi o jej zabawnym charakterze.

Tatuaże z kartami do gry są często wykorzystywane jako para tatuaży dla kochanków. W tym przypadku mężczyzna ma tatuaż na ciele z kartą króla, a jego druga połowa ma tatuaż z damą. Z reguły kolorem kart w tym wariancie jest czerwień.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.