Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz skrzydła?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z skrzydłami?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż skrzydła

Branża tatuażu artystycznego jest wypełniona nieskończoną liczbą tatuaży.

Różne style, techniki i nurty sprawia, że każdy może wybrać dla siebie obraz, który najbardziej mu odpowiada. Wśród tatuaży bardzo popularne są szkice przedstawiające skrzydła. Znaczenie skrzydeł ma swój głeboki sens i różne zaczenia, które różnią się od koloru skrzydeł oraz ich kształtu.

tatuaż skrzydła

Symbolika
skrzydeł w tattoo

Szkic skrzydeł jest jednym z najpopularniejszych wzorów tatuaży.

Historia powstania tego obrazu sięga czasów starożytnego Egiptu. Wtedy skrzydła oznaczały wielkość osoby i jej moc. Z reguły taki obraz umieszcza się na plecach, wyglądając niesamowicie pięknie i imponująco.

Dziś tatuażom z motywem skrzydeł nadają troche inne znaczenie, a ważną rolę odgrywa na jakie skrzydła padnie wybór klienta.

  • Tatuaż skrzydła ptaka. Taki wzór na ciele mówi o twórczej naturze właściciela tatuażu i jego miłości do wolności. Jedno skrzydło ptaka symbolizuje tęsknotę za rodziną i bliskimi. Zazwyczaj tatuaż jest dopełniany napisem związanym z domem.
  • Skrzydła mogą również reprezentować prędkość i chęć dominacji nad innymi.
  • Skrzydła aniołów. Reprezentują czystość, niewinność i szczerość. Często taki wzór uzupełniają imieniem bliskiej osoby. Jeśli osoba, której imię jest przedstawione na tatuażu, już nie żyje - tatuaż oznacza wspomnienie o przeszłości.
  • Serce ze skrzydłami. Taki tatuaż mówi o silnym związku, pełnym miłości i zaufania.
  • Skrzydła motyla symbolizują bezbronność ludzkiej duszy.
  • Skrzydła z czaszką są znakiem zwycięstwa życia nad śmiercią.
  • Łuskowate skrzydła oznaczają buntowniczość, a także uosabiają wielką siłę smoka, jego moc i potęgę.
  • Tatuaże skrzydeł, z których spadają pióra, mówią o niesprawiedliwie szybkim upływie czasu.
  • Przycięte skrzydła to znak upadłego anioła. To samo znaczenie noszą skrzydła spalone w ogniu.
  • Czarne skrzydła noszą w sobie symbol zagrożenia. Ta sama interpretacja jest używana do opisania skrzydeł nietoperza.
tatuaż skrzydła
tatuaż skrzydła
tatuaż skrzydła

Opcje wykonania

Skrzydła wyglądają najbardziej imponująco i pięknie na dużych obszarach ciała, mogą to być plecy lub klatka piersiowa.

Pomimo tak dużego rozmiaru, tatuaż jest bardzo poszukiwany nie tylko wśród mężczyzn, ale także wśród przedstawicielek płci pięknej.

Jeśli chodzi o mężczyzn, preferują oni tatuaże przedstawiane w jednolitej kolorystyce z symetrycznym układem. Najczęściej takie wzory znajdują się na plecach lub na samych łopatkach.

Kobietom bardziej przypadły do gustu małe, pełne wdzięku skrzydełka, które podkreślają ich piękne kształty ciała. Opcje kolorystyczne skrzydeł mogą być bardzo różne. Tatuaż może być wykonany w jednym kolorze lub w czerni i bieli. Skrzydła motyla wykonane w jaskrawych, soczystych kolorach wyglądają bardzo imponująco. Kobiece tatuaże ze skrzydłami można przedstawić nie tylko na plecach, ale także nad lub pod klatką piersiową, na kostkach, nadgarstkach lub w innej dolnej części pleców.

Skrzydła są zwykle przedstawiane w realistycznym stylu, ale możesz wybrać inny preferowany styl. Na przykład skrzydła w stylu trash polki będą wyglądać spektakularnie, ten rodzaj tatuażu jest bardziej odpowiedni dla osób, które rzucają wyzwania standardom mody. Skrzydła w stylu akwareli są bardziej odpowiednie dla osób kreatywnych. Jednak niezależnie od tego, którą opcje wybierzesz, w każdym bądź razie uzyskasz niesamowicie piękny wynik, który sprawi, że będziesz czuł się wyjątkowo.

Podobał Ci się artykuł? Proszę o ocenę.
Uwaga! Artykuł jest napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Jeśli znajdziesz błąd lub nie zgadzasz się z treścią, daj nam znać [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców