Tatuaż skrzydła - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz skrzydła?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z skrzydłami?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż skrzydła

Branża tatuażu artystycznego jest wypełniona nieskończoną liczbą wzorów.

Różne style, techniki i nurty sprawiają, że każdy może wybrać dla siebie wzór, który najbardziej mu odpowiada. Wśród tatuaży bardzo popularne są szkice przedstawiające skrzydła. Skrzydła mają swój głęboki sens i różne zaczenia, które różnią się w zależności od koloru i kształtu.

tatuaż skrzydła

Symbolika
skrzydeł w tattoo

Szkic skrzydeł jest jednym z najpopularniejszych wzorów.

Historia ich powstania sięga czasów starożytnego Egiptu. Wtedy skrzydła oznaczały wielkość osoby i jej moc. Z reguły taki obraz umieszcza się na plecach. Wygląda to niesamowicie i imponująco.

Dziś tatuażom z motywem skrzydeł mają trochę inne znaczenie, a duże znaczenie ma, jakie skrzydła wybierze klient.

  • Tatuaż skrzydła ptaka. Taki wzór na ciele świadczy o twórczej naturze właściciela tatuażu i jego umiłowaniu wolności. Jedno skrzydło ptaka symbolizuje tęsknotę za rodziną i bliskimi. Zazwyczaj tatuaż jest dopełniany napisem związanym z domem.
  • Skrzydła mogą również świadczyć o prędkości i chęci dominacji nad innymi.
  • Skrzydła aniołów. Reprezentują czystość, niewinność i szczerość. Często taki wzór uzupełniany jest imieniem bliskiej osoby. Jeśli osoba, której imię jest przedstawione na tatuażu, już nie żyje, to tatuaż symbolizuje wspomnienie o przeszłości.
  • Serce ze skrzydłami. Taki tatuaż to symbol silnego związku, pełnego miłości i zaufania.
  • Skrzydła motyla symbolizują bezbronność ludzkiej duszy.
  • Skrzydła z czaszką to symbol zwycięstwa życia nad śmiercią.
  • Łuskowate skrzydła symbolizują niepokorność, a także wielką siłę smoka, jego moc i potęgę.
  • Tatuaże skrzydeł, które tracą pióra, mówią o niesprawiedliwie szybkim upływie czasu.
  • Przycięte skrzydła to znak upadłego anioła. To samo symbolizują skrzydła osmolone ogniem.
  • Czarne skrzydła noszą symbolizują zagrożenie. Tę samą interpretację mają skrzydła nietoperza.
tatuaż skrzydła
tatuaż skrzydła
tatuaż skrzydła

Opcje wykonania

Skrzydła wyglądają najbardziej imponująco i najlepiej tam, gdzie jest dużo miejsca, czyli na plecach lub klatce piersiowej.

Pomimo tak dużego rozmiaru, tatuaż cieszy się powodzeniem nie tylko wśród mężczyzn, ale także wśród kobiet.

Jeśli chodzi o mężczyzn, to preferują oni tatuaże jednolite kolorystycznie z symetrycznym układem. Najczęściej takie wzory znajdują się na plecach lub na samych łopatkach.

Kobietom bardziej przypadły do gustu małe, pełne wdzięku skrzydełka, które podkreślają ich piękne kształty ciała. Skrzydła mogą mieć bardzo różne kolory. Tatuaż może mieć jeden kolor lub być czarno-biały. Skrzydła motyla mające jaskrawe i soczyste kolory wyglądają bardzo imponująco. Kobiece tatuaże ze skrzydłami można zrobić nie tylko na plecach, ale także nad lub pod klatką piersiową, na kostkach, nadgarstkach lub na dole pleców.

Skrzydła są zwykle przedstawiane w realistycznym stylu, ale możesz też wybrać inny styl. Na przykład skrzydła w stylu trash polki będą wyglądać spektakularnie, ten rodzaj tatuażu jest bardziej odpowiedni dla osób, które rzucają wyzwania standardom mody. Skrzydła w stylu akwareli są bardziej odpowiednie dla osób kreatywnych. Jednak niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, to i tak uzyskasz niesamowicie piękny wynik, który sprawi, że będziesz czuł się wyjątkowo.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.