Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz Buldoga?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z Buldogiem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż "Bulldog"

Tatuaże nieustannie zaskakują ludzi różnorodnością stylów, szeroką gamą kolorystyczną oraz sposobem wykonania.


Ludzie nakładają na swoje ciała różnorodne wzory motywów zwierzęcych, roślinnych, konstelacje i różne abstrakcje. Szczególnie popularne są wzory zwierzęce, które mogą być zarówno dzikimi drapieżnikami, jak i zwierzętami domowymi. Obrazy buldogów zyskują dużą popularność w takich tatuażach. Co więcej, rysunek z buldogiem wybierają nie tylko miłośnicy psów, gdyż rasa ta mówi o lojalności i uczciwości. Szczególnie popularne są zdjęcia buldogów francuskich, angielskich i amerykańskich.

Bulldog

Symbolika
bulldogów w tattoo

Interesujące jest to, że w Ameryce buldog jest tatuowany głównie przez żołnierzy piechoty morskiej, a w Anglii jego wzór na ciele mówi o dziedzictwie właściciela.


W innym przypadku buldog jest przedstawiony na tle flagi narodowej lub herbu. Jeśli nie brać pod uwagę wszystkie kraje, ogólnie rzecz biorąc, tatuaż buldoga symbolizuje osobę cierpliwą, nieustraszoną, która ma odwagę, jest uparta i stała. Jeśli mówimy o konkretnej interpretacji obrazu, to w tym przypadku warto wziąć pod uwagę cechy właściciela wzoru. Na niektórych tatuażach buldog może wyglądać bardzo przerażająco, takie tatuaże najczęściej służą człowiekowi jako talizman na całe życie. Jeśli zagłębić się w historię, to w czasach starożytnych Słowianie wierzyli, że te zwierzęta były w stanie przewidzieć przyszłość. Chrześcijanie wciąż wierzą, że taki tatuaż dodaje człowiekowi odwagi, męstwa, uczy go troski o innych ludzi i szczerych uczuć. Ponadto ważna jest lokalizacja wzoru, na przykład tatuaż na dłoni mówi o lojalności, nieustraszoności i odwadze osoby. Ale warto również wziąć pod uwagę fakt, że każda sytuacja jest wyjątkowa i właściciel tatuażu samodzielnie nadaje mu magiczne znaczenie.

Tatuaż "Bulldog"
Tatuaż "Bulldog"
Tatuaż "Bulldog"

Wykonanie tatuażu

Tatuaż z buldogiem na ludzkim ciele może być wykonany w różnym stylu i technice, ale istnieją trzy odrębne kategorie wykonania:


  • Styl kreskówkowy. W tatuażach tego typu nie ma specjalnego oznaczenia, najczęściej takie tatuaże wskazują, że ich właściciel jest osobą pogodną, ​​wesołą, wyluzowaną. Takie rysunki wykłute igłą z pewnością przyciągną spojrzenia innych. Wzór bulldoga wskazuje też na to, że w głębi duszy jego właściciel wciąż jest dzieckiem.
  • Tatuaż realistyczny. Tatuaże z realistycznym wzorem buldoga są najczęściej preferowane przez osoby, które mają takiego zwierzaka. W ten sposób okazują miłość swojemu czworonożnemu przyjacielowi.
  • Tatuaż stylizowany. Takie tatuaże zwykle są uzupełniane różnymi elementami, na przykład może to być obroża z ćwiekami lub inne wyznaczniki agresji. Takie tatuaże najczęściej wskazują na trudny charakter właściciela, a także na to, że może on stanowić zagrożenie.
  • Warto również zauważyć, że podobne motywy zwierzęce wyglądają dość brutalnie, dlatego wybierane są głównie przez mężczyzn. Wszystko zależy jednak od wykonania projektu i jego kolorystyki, co również pozwala przedstawicielkom płci pięknej dopasować do siebie wzór, który będzie odróżniać się swoim imponującym wyglądem.
Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców